Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFFRoad Варна - крайморски уговорки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

    Предпоследната снимка е покъртителна Бета в полет към земята
    Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

    Коментар


    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

      Колеги вии сте били почти в "задния ни двор" .Семейната ферма се вижда на заден план на две от снимките ;] Жалко,че не съм ви усетил!
      Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
      Gas Gas EC 200

      Коментар


      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

        Хубаво каране стана със незабравими спомени ще остана

        Коментар


        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

          Вчера покарахме около с.Голица и се спуснахме надолу чак до с.Бата,
          за да заредим понеже ни свърши бензина на всички и си преливахме един на друг по няколко пъти.
          Ето малко снимки от камерата. Качеството е отвратително.
          Имаше от всичко: много вода, камъни, трънки и малко асфалт. Общо 120км и две спукани гуми.





















          Тук малко изтървах един завой











          Това момче (около 15-16 годишно) като ни видя от селото и веднага се покатери при нас


          Коментар


          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

            плюс една баня

            Коментар


            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

              Ако я нямаше и спуканата гума в началото на карането, щяхме да направим трака от предния. Той поне беше по интересен. През целия път се подготвям за камъни и накрая само коловози, тцтцтц. Кофти се попрецакахме малко. Сега поне видяхме няколко нови места и реки, който като спадне малко водата ще трябва да ходим да превземаме. Особено на 2-3 места имаше и много красиви местности.

              Така че след месец, ако няма дъждове пак там!!! С повече ГПСи и двата трака съединени и качени на всички!
              Иван Маринов
              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
              ЕНДУРО ВАРНА

              Коментар


              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки



                Коментар


                • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                  Клипа е върхът, мноо як, както викат моите набори от близкото училище.

                  Коментар


                  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                    Клипът наистина е много , много добър !! Много труд е хвърлен по него ! Браво момчета - трепач е !! Поздрави на групата !
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                      Ей , ама наистина клипа е невероятен....Направо нямам думи!! В този клип е събрана същността и философията на ендуро спорта. Браво !
                      Може ли някой да сподели трака от тази разходка ? ....Ако пък се обадите с удоволствие бих покарал с вас. Имам и доста тракове из варненски окръг ( около 500 км. ) които мога да споделя...

                      Коментар


                      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                        Браво на Жорката. Пак ни разцепи с яко клипче. Жив и здрав да ни е ... и физически и психически.

                        Клипчето е събрано от доста разходки и от миналата година също има доста кадри. Има от Стара планина като гледам от поне 2 ходения.
                        Иван Маринов
                        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                        ЕНДУРО ВАРНА

                        Коментар


                        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                          Браво, бравооооо!!!!! Най-добрите клипчета са в тази тема !

                          Коментар


                          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                            Тренировка за "Six Days Crazy Job-2013"

                            Коментар


                            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                              Хаххаха Това е АДСКИ ДОБРО !!! Много ми хареса , браво момчета , много се изкефих, особено на колеги вдясно на екрана с каруцата !! хахаха

                              А само да питам , кой е моториста с изврелия чайник ?!?!
                              Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 23-07-13, 23:16.
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                                Жорката е вдигнал нивото на "снимките" значително. Жоре след години за сватбата ти ще си ми фотографа! После ще ме добавиш само на снимките и мене.
                                Иван Маринов
                                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                                ЕНДУРО ВАРНА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X