Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да разореМ Добруджа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да разореМ Добруджа

    може и още два мотора да се вкл.в неделната расхотка ако се оточни каде и колко часа

    Коментар


    • От: Да разореМ Добруджа

      Днес се очертава почивка,много е скапано времето за мотори и атв-та ,но другата седмица може и да покараме

      Коментар


      • От: Да разореМ Добруджа

        Първоначално публикуван от Хляба Преглед на мнение
        Ние днеска направихме една хубава разходка и се омазахме до ушино видяхме първият сняг.
        Де го видяхте този сняг?

        Коментар


        • От: Да разореМ Добруджа

          Първоначално публикуван от getano Преглед на мнение
          може и още два мотора да се вкл.в неделната расхотка ако се оточни каде и колко часа
          Дайте някакви координати.

          Коментар


          • От: Да разореМ Добруджа

            Първоначално публикуван от digi123 Преглед на мнение
            Дайте някакви координати.
            Колеги давайте тел. номера.Нека се събираме повечко хора да караме.Да се запознаем.

            Коментар


            • От: Да разореМ Добруджа

              Първоначално публикуван от digi123 Преглед на мнение
              Де го видяхте този сняг?
              При нас има колкото си искаш вече даже и веригите ще закачаме поздрави от ЕНЕНЦИ.

              Коментар


              • От: Да разореМ Добруджа

                Ами честит Ви първи сняг.При нас е ветровито и мочурливо.Затова днес изтървахме карането.

                Коментар


                • От: Да разореМ Добруджа

                  Здравейте да ви е честит първият хубав сняг.Идеално за каране - който има какво да кара

                  Коментар


                  • От: Да разореМ Добруджа

                    За тази неделя нещо....?

                    Коментар


                    • От: Да разореМ Добруджа

                      пиши ме ,завил съм си АТВ да стои на тъмно да се озлобява

                      Коментар


                      • От: Да разореМ Добруджа

                        Дай му успокойтелно да не те хвърля.Че то твойто е малко Уйлия /щураво/Бройте ме и мен.В колко часа?И от къде ще се тръгва?

                        Коментар


                        • От: Да разореМ Добруджа

                          Пишете и мен онлайн. Слагам аз другите гуми с тея няма да устискам ...
                          Няма кал - Няма кеф !!!
                          Suzuki Samurai LJ410 1984
                          Suzuki LTZ400 2008
                          Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                          Коментар


                          • От: Да разореМ Добруджа

                            Утре пръгване от бензиностанция Атанасов-груп в 10.00ч.

                            Коментар


                            • От: Да разореМ Добруджа

                              Ето и репортажа от неделната разходка -
                              Сутринта рано в неделя подготовка с кафенце и бензин за Сузукито

                              Веднага след това в 10.00 среща и начална точка за деня , Ники с Yamaha TT-600 и Дидо с Polaris 500

                              Други не дойдоха и така се запътихме както винаги без посока към горите и полетата ... след около час и нещо стигнахме "Гъбките"

                              Покарахме малко горско , въртяхме из разни сечища и безивестни посоки докато един овчар не ни светна с информация за посоката и се ориентирахме обратно към града за да уважим гостите от Силистра.
                              Към 12:30 - 13:00 тръгнахме наобратно за да погледаме малко MX на новата писта в Добрич


                              Поседяхме 15-20 минути, взехме с нас няколко джипа и още 1 АТВ ииии газ да търсим баирите или КАЛТА

                              Малко след това вече бяхме на точното място и се почна сеира !
                              В началото има кадри от горското сутринта а после от гнусотията в която се набихме с джиповете ...

                              Ето ме мен на един баир

                              Ето го и дидо



                              Клипа има малко черно в началото , дръпнете си напред малко ...
                              Тази сцена се развива в крайчеца на гьола до Одринския язовир.


                              И малко кадри от същото място
                              Калта беше брутална !!!
                              Прибрах се така ! -


                              Стана една много добра разходка , приятна и разпускаща. Омазахме се здраво и се изпълнихме с приятни емоции! Надявам се другия уикенд да сме още повече и с повечко време за дивеене.

                              Само при мен ли снимките не зареждат в поста а в отделен таб само ??
                              Последно редактирано от Г. Атанасов; 01-11-11, 02:41.
                              Няма кал - Няма кеф !!!
                              Suzuki Samurai LJ410 1984
                              Suzuki LTZ400 2008
                              Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                              Коментар


                              • От: Да разореМ Добруджа

                                Не само при теб,и при нас.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X