Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да разореМ Добруджа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да разореМ Добруджа

    ОффРоудъри от Варна и околия(Добрич,Шумен) предложете като по-запознати интересен маршрут за зимен тур на ендуро(не крос, за по-неопитни) в нашия раьон освен Повеляново*. Ако все още има незаземен мотор(и) нека да се организираме за една почти* последна обиколка преди -20'С когато маслото става на кристали.
    В този свят се живее и умира само по веднъж - очаквам и за двете поне номинаций за "Оскар"
    Варна, Сузуки ДР650РС

  • #2
    До: Да разорен Добруджа

    А то много често става -20 щото.Моя трябва да го сглобя скоро и ще покараме.Аз съм си запланувал разходка до Девня като си сглобя мотора.Там малко на пистата да покараме.Също така имам планове и за Калиакра, зимна разходка до Емине, с.Аспарухово ( и прилежащия язовир който забравих как се казваше) и къде ли още не.За жалост съм 12ти клас и нямам и толкова много време свободно.
    Иван Маринов
    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
    ЕНДУРО ВАРНА

    Коментар


    • #3
      До: Да разорен Добруджа

      Прилежащия язовир се казва "Цонево", там има мноооого да се кара.Аз това лято карах веднъж там (имам баба и дядо в Аспарухово) и беше супер просто.Можем да се организираме даже с нощувка,(в селото има доста къщи които се дават под наем)и да покараме два дни,че за един само в едната посока неможем да обиколим.
      Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

      Коментар


      • #4
        До: Да разорен Добруджа

        А може да слезем и надолу до Айтос, да прекосим балкана, да покараме по Елешница...
        И като истински ендуристи да спим на палатка, кви са тея глезотии къщи за гости.
        Но това всичко на лято.
        Сега чакаме да падне снега, за да изкараме моторите
        А за заглавието на темата - Добруджа е равнина, лично аз не виждам интересни места за каране по равните добруджански магистрали.

        Коментар


        • #5
          До: Да разорен Добруджа

          А атв-сти взимате ли...като рехабилитация на пролет искам да направя голямо преходче, ама да видим. Старото име на с.Аспарухово не е ли Ченге?

          Коментар


          • #6
            До: Да разорен Добруджа

            Първоначално публикуван от ivan_j Преглед на мнение
            А за заглавието на темата - Добруджа е равнина, лично аз не виждам интересни места за каране по равните добруджански магистрали.
            На карта може да е равна ама.. има невероятно мн дерета и любимото ми изоставени кариери..направо се прераждам там и ако е била за камани или варовик даже и с пистовите ми гуми няма спиране аз лично с район с размери 10 на 15км направо няма да ти се тръгва. но Все пак на прехвалено лозе не се ходи ама всичко си има хубава страна и трябва да се опита аз заради това съм с супермото (универс) хем за работа по черно и гори, хем пак по работа за далечни аспфалти.. абе гавра в бранша просто..
            В този свят се живее и умира само по веднъж - очаквам и за двете поне номинаций за "Оскар"
            Варна, Сузуки ДР650РС

            Коментар


            • #7
              До: Да разореМ Добруджа

              Като тръгнем към Елешница, може да се отбием и през мойто село в Родопско.
              Аз за жалост или късмет ще съм отрязан с тези по-дълги няколкодневни преходи понеже матури, кандидат-студентски изпити и т.н и за това се оглеждам за по-близки дестинаций.

              А за в полетата на Добруджа може да си спретнем някакво рали някой път.

              Насе, да старото име на Аспарухово е Ченге (поне аз така знам).
              Иван Маринов
              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
              ЕНДУРО ВАРНА

              Коментар


              • #8
                До: Да разорен Добруджа

                Първоначално публикуван от _-McCoy-_ Преглед на мнение
                На карта може да е равна ама.. има невероятно мн дерета и любимото ми изоставени кариери..направо се прераждам там и ако е била за камани или варовик даже и с пистовите ми гуми няма спиране аз лично с район с размери 10 на 15км направо няма да ти се тръгва. но Все пак на прехвалено лозе не се ходи ама всичко си има хубава страна и трябва да се опита аз заради това съм с супермото (универс) хем за работа по черно и гори, хем пак по работа за далечни аспфалти.. абе гавра в бранша просто..
                Къде ги тия кариери бе колега,,,айде да ни водиш.Ще си направим нашенски Ерзберг.А за Ченгие на лято само казвате и отиваме.В къщата на баба и дядо има място така, че трябва да се измисли нещо.
                Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                Коментар


                • #9
                  До: Да разорен Добруджа

                  Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
                  Къде ги тия кариери бе колега,,,айде да ни водиш..
                  Еми едната е в моето село на 95/100км от Варна но не е много голяма смисъл че е само един много широк и около 10м висок но в моя район има някои забележителни дерета има едно на 10км значи дере от което се излиза по каменен направо скалист склон с можеби малко повече от 45 градуса наклон и дължина нагоре повече от 50-70м но има и по леки а има една кариера за каменно брашно на 10-15км северно от Добрич преди село Владимирово има и други мн други тръпки по имам и аз малко работа по мотора за около 1седмица ама се пак не е на стандбай такаче ще го организираме ако искате и с нощувки в моята къща има 2 спални за гости с 1 двоен диван 1 двойно легло и 5 единични но все пак тоалетната ми е само една но все пак в ДНКто ни няма притенции за лукс и едкстри..?
                  Когато мога да дам някаква точна дата ще ви кажа. А забравих да спомена че мои познати държат и хижата на Див.Станция Тервел а съм получавал реклами и за няква местност с язовирче и пещери но там не съм ходил на около 15-20км но трябва пак да питам когато се видя с хората пак ще пиша сигурно с някакви дати за след нова год че да минат тея празници проклети..иначе до края на др-та седмица ще гледам да кача и няколко фотоса. А за атв не ви знам възможностите на тракторчетата и тяхната проходимост но елате ако искате когато ще се събираме се пак пътища много само да не ви плаши аспфалта.
                  В този свят се живее и умира само по веднъж - очаквам и за двете поне номинаций за "Оскар"
                  Варна, Сузуки ДР650РС

                  Коментар


                  • #10
                    До: Да разореМ Добруджа

                    Чета тук за някакви пътувания, преходчета разни, Елешница, Айтоския балкан! МИСКИНИ!!! Само чакате да се покрия за малко, и веднага се организира нещо. Къде ме оставяте мен? А?? Тази седмица съм Мюнхен, НО следващата ще ви направя такъв маршрут че да ви омекнат каските от пот.
                    http://forum-lines.ru/rez/ab75176.gif

                    Коментар


                    • #11
                      До: Да разореМ Добруджа

                      Гледай да има бензиностанции по-често че някой са с малки резервоари(и голям разход).
                      П.П. А ще ни трябват ли международни паспорти

                      Коментар


                      • #12
                        До: Да разореМ Добруджа

                        Малък резервоар = голяма туба в раницата. Международни паспорти няма да ви трябват, но ще трябва да научите по някоя дума на турски. Все пак трябва да уважаваме местното население.
                        http://forum-lines.ru/rez/ab75176.gif

                        Коментар


                        • #13
                          До: Да разореМ Добруджа

                          Момчета и момичета*!

                          И сега филмът (в който не можах да сложа терените от още 3-4 местности очаквайте продължение) Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение025.jpg
Прегледи:1
Размер:146.6 КБ
ID:5077239

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение028.jpg
Прегледи:1
Размер:161.9 КБ
ID:5077240

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение029.jpg
Прегледи:1
Размер:159.2 КБ
ID:5077241

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение030.jpg
Прегледи:1
Размер:201.0 КБ
ID:5077242

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение031.jpg
Прегледи:1
Размер:173.2 КБ
ID:5077243

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение032.jpg
Прегледи:1
Размер:204.5 КБ
ID:5077244

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение033.jpg
Прегледи:1
Размер:188.6 КБ
ID:5077245

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение034.jpg
Прегледи:1
Размер:132.4 КБ
ID:5077246

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение036.jpg
Прегледи:1
Размер:248.7 КБ
ID:5077247

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение041.jpg
Прегледи:1
Размер:167.5 КБ
ID:5077248

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение043.jpg
Прегледи:1
Размер:199.7 КБ
ID:5077249

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение044.jpg
Прегледи:1
Размер:168.1 КБ
ID:5077250

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение049.jpg
Прегледи:1
Размер:88.5 КБ
ID:5077251

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение050.jpg
Прегледи:1
Размер:117.2 КБ
ID:5077252

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение052.jpg
Прегледи:1
Размер:250.3 КБ
ID:5077253

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение053.jpg
Прегледи:1
Размер:245.8 КБ
ID:5077254

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение054.jpg
Прегледи:1
Размер:223.3 КБ
ID:5077255

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение055.jpg
Прегледи:1
Размер:153.9 КБ
ID:5077256

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение057.jpg
Прегледи:1
Размер:85.1 КБ
ID:5077257

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение062.jpg
Прегледи:1
Размер:115.8 КБ
ID:5077258

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение063.jpg
Прегледи:1
Размер:78.6 КБ
ID:5077259

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение064.jpg
Прегледи:1
Размер:102.0 КБ
ID:5077260

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение066.jpg
Прегледи:1
Размер:169.9 КБ
ID:5077261

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение067.jpg
Прегледи:1
Размер:148.2 КБ
ID:5077262

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение069.jpg
Прегледи:1
Размер:182.7 КБ
ID:5077263

                          ИСКРЕНО СЕ ИЗВИНЯВАМ ПРЕДВАРИТЕЛНО АКО НЯКОЙ/И ОТ УЧАСТНИЦИТЕ В ФОРУМА СМЕТНАТ ТАЗИ МОЯ ПУБЛИКАЦИЯ ЗА СПАМ ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО НО МИ БЕШЕ МНОГО ТРУДНО ДА ИЗБЕРА ТЕЗИ ОТ 150 СНИМКИ

                          П.П. Забележете с какъв мотор с какви гуми съм достигнал до тези терени! Ще се радвам ако о/уцени усилията от моя страна!
                          В този свят се живее и умира само по веднъж - очаквам и за двете поне номинаций за "Оскар"
                          Варна, Сузуки ДР650РС

                          Коментар


                          • #14
                            До: Да разореМ Добруджа

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение070.jpg
Прегледи:1
Размер:137.9 КБ
ID:5077264

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение071.jpg
Прегледи:1
Размер:209.4 КБ
ID:5077265

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение073.jpg
Прегледи:1
Размер:166.6 КБ
ID:5077266

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение074.jpg
Прегледи:1
Размер:128.6 КБ
ID:5077267

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение075.jpg
Прегледи:1
Размер:142.6 КБ
ID:5077268

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение076.jpg
Прегледи:1
Размер:126.5 КБ
ID:5077269Ето и още няколко от същата месност (за последно!)

                            П.П. Некой колега от варна да пише на лично да се видим в града или.. направо да му дам диск с всички снимки и той на др-те и ако забележите нещо интересно за вас да се съберем и..
                            В този свят се живее и умира само по веднъж - очаквам и за двете поне номинаций за "Оскар"
                            Варна, Сузуки ДР650РС

                            Коментар


                            • #15
                              До: Да разореМ Добруджа

                              Направо му слагай две копънки на тоя мотор и карай смело,грехота е да имаш такъв мотор и да не го изкаляш!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X