Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да разореМ Добруджа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Да разореМ Добруджа

    Да оточним снимките които съм качил са подбрани/не обхващат пищноста на целия район/ има още невероятни места няма снимки от горите понеже беше прекалено кално за мен. Можем да си оформим много як маршрут 200км+ като ще имаме подсигорено място за спане храна баня бензиностанция с качествен бензин гаражи но само с 2дни отпуск няма да стане понеже малко трудно ще се наситите на прелестите ще ви трябват около 3-4 макс 5 дни за цялостно разбиване /зависи от вас може и за 2дни да мине номера/ терените са около градовете Тервел Карапелит Въл.Дол аз си направих рекламата ако искате се организирайте аз съм в готовност
    В този свят се живее и умира само по веднъж - очаквам и за двете поне номинаций за "Оскар"
    Варна, Сузуки ДР650РС

    Коментар


    • #17
      До: Да разореМ Добруджа

      За атв-тата спокойно, с хубави гуми минава навсякъде където мине мотор, ако не и малко чалъм не отсъства.

      Слагам два линка с теми от наши разходки преди време, близо до Варна...да се убедиш сам в проходимостта :

      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=41233

      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=39430
      Последно редактирано от naskoradew; 09-12-08, 18:24.

      Коментар


      • #18
        До: Да разореМ Добруджа

        Из тея ниви трябва да сложа не 15 ами 25 отпреде и да давам яко газ.По каманаците има интересни неща ... за траял ама сигурно е на 100км от Варна.Браво за усилията.

        П.П.В първата тема пусната от Наско ме има и мен.
        Иван Маринов
        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
        ЕНДУРО ВАРНА

        Коментар


        • #19
          До: Да разореМ Добруджа

          Първоначално публикуван от _-McCoy-_ Преглед на мнение
          Момчета и момичета*!

          И сега филмът (в който не можах да сложа терените от още 3-4 местности очаквайте продължение) [ATTACH]57632[/ATTACH]


          ИСКРЕНО СЕ ИЗВИНЯВАМ ПРЕДВАРИТЕЛНО АКО НЯКОЙ/И ОТ УЧАСТНИЦИТЕ В ФОРУМА СМЕТНАТ ТАЗИ МОЯ ПУБЛИКАЦИЯ ЗА СПАМ ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО НО МИ БЕШЕ МНОГО ТРУДНО ДА ИЗБЕРА ТЕЗИ ОТ 150 СНИМКИ

          П.П. Забележете с какъв мотор с какви гуми съм достигнал до тези терени! Ще се радвам ако о/уцени усилията от моя страна!
          Точно това се чудех докато гледах колко пъти си паднал?иначе гледката е срахотна.
          Последно редактирано от Chinela; 16-12-08, 17:11.

          Коментар


          • #20
            До: Да разореМ Добруджа

            Първоначално публикуван от _-McCoy-_ Преглед на мнение
            Да оточним снимките които съм качил са подбрани/не обхващат пищноста на целия район/ има още невероятни места няма снимки от горите понеже беше прекалено кално за мен. Можем да си оформим много як маршрут 200км+ като ще имаме подсигорено място за спане храна баня бензиностанция с качествен бензин гаражи но само с 2дни отпуск няма да стане понеже малко трудно ще се наситите на прелестите ще ви трябват около 3-4 макс 5 дни за цялостно разбиване /зависи от вас може и за 2дни да мине номера/ терените са около градовете Тервел Карапелит Въл.Дол аз си направих рекламата ако искате се организирайте аз съм в готовност
            А защо пренебрегвате колегите си от Добрич.Райна на Карапелит ми е познат аз там съм израснал и там ходя да карам.

            Коментар


            • #21
              До: Да разореМ Добруджа

              Първоначално публикуван от Ники Димов73 Преглед на мнение
              А защо пренебрегвате колегите си от Добрич.Райна на Карапелит ми е познат аз там съм израснал и там ходя да карам.
              Нищо лично но имах напредвид някои хора от Вн но иначе ако искат и от силистра да дойдат тези терени са на приблизително 90-100км от Варна, на 35-45км от Добрич и на 50 от Силистра всеки да си прецени. Очаквайте снимки и от една руда за червена пръст и две много яки дерета в които със седмици няма да ви омръзне /намерих ги случайно при едно изгубване, отне ми 1 час да излезна от там/ само трябва да събера пари и си вземам две джанти и Кр гуми че ми стана скучно на аспфалта а много ме е яд че само гледам от страни
              В този свят се живее и умира само по веднъж - очаквам и за двете поне номинаций за "Оскар"
              Варна, Сузуки ДР650РС

              Коментар


              • #22
                До: Да разореМ Добруджа

                издирват се две ендурота "вилнели" из село Орляк в близост до тези места на 01.11.09 една черно-синя ямаха и едно хъски зелено-бяло с два ауспуха под опашката и двамата бяха ТХ
                В този свят се живее и умира само по веднъж - очаквам и за двете поне номинаций за "Оскар"
                Варна, Сузуки ДР650РС

                Коментар


                • #23
                  До: Да разореМ Добруджа

                  Предполагам кой са.Какво са направили?

                  Коментар


                  • #24
                    До: Да разореМ Добруджа

                    Днес разорахме Добруджа и то доста добре
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #25
                      До: Да разореМ Добруджа

                      тази неделя орачите бяхме повече.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Да разореМ Добруджа

                        Давайте снимки да гледаме и ние малко.
                        Иван Маринов
                        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                        ЕНДУРО ВАРНА

                        Коментар


                        • #27
                          До: Да разореМ Добруджа

                          Засега имам само клипове. Но нещо не ми се получава да ги пусна тук.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Да разореМ Добруджа

                            Весели празници на всички колеги.И през идващата година много положителни емоций и безаварийно каране.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Да разореМ Добруджа

                              Кога ще се оправи това време че да почнем и ние да се събираме?Дълга зима излезе тази година.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Да разореМ Добруджа

                                И аз това си мислех днес.Миналата година на 1 март бяхме бая народ на пистата в Игнатиево, тази година все по 2-3-4ма си карат май.Надявам се поне за другата седмица да е хубаво времето и да е поизсъхнало вече и да се почва активно.
                                Иван Маринов
                                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                                ЕНДУРО ВАРНА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X