Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на зимния сезон.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Откриване на зимния сезон.

    Браво аматьор. Аз се гордея с тебе. При нас има една педя сняг, ти мотор караш.

    Коментар


    • #32
      От: Откриване на зимния сезон.

      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
      Браво аматьор. Аз се гордея с тебе. При нас има една педя сняг, ти мотор караш.
      Този маршут го тествам за теб МИТОВЕ МИТОВЕ Някога са минавали Беклемето от там на магарета.Сега му е ред обратно 2 МАГАРЕТА на мотори да минат.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #33
        От: Откриване на зимния сезон.

        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
        Този маршут го тествам за теб :
        Иииииииии ама в моя чест ли бе ? Направо съм поласкан. Абе Пачароз, усещаш ли как бавно се отсяха хората и останахме само двамата с теб да си пишем тука. Да ли няма да ни е по лесно да си говорим по телефона . Нищо. Аматьорите са си аматьори, дори и да са двама хахааааааааааа. аматьор!!!!!!!!

        Коментар


        • #34
          От: Откриване на зимния сезон.

          Няма материал за форума за това нема никои ама и аз ще доида още малко почакаите
          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

          Коментар


          • #35
            От: Откриване на зимния сезон.

            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
            Иииииииии ама в моя чест ли бе ? Направо съм поласкан. Абе Пачароз, усещаш ли как бавно се отсяха хората и останахме само двамата с теб да си пишем тука. Да ли няма да ни е по лесно да си говорим по телефона . Нищо. Аматьорите са си аматьори, дори и да са двама хахааааааааааа. аматьор!!!!!!!!

            И сам воина е воин.

            То хубаво по телефана ми като не сме ги платили.М-тел ми искат1162лв. Ужас те са се побъркали.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • #36
              От: Откриване на зимния сезон.

              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
              И сам воина е воин.

              .М-тел ми искат1162лв..
              Ееееее ти си се обаждал на Ники Кънчев май ? Хвана ли го за петите ? Да не използвам по точно определение

              Коментар


              • #37
                От: Откриване на зимния сезон.

                Ти за това ли нямаш пари за нови гуми и подковаваш старите

                Адаш , много бързо ни отписваш, бре!
                Я ни виж какви сме убавци



                А този дето се е заиграл от долу, познавате ли го



                Наш Светльо бе! Наработил се !



                А Ичо реши да си поиграе с "Крали Марковите камъни"



                Та през никакво сито не сме минали ами през зимата работите стават по-бавно

                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                0894328706

                Коментар


                • #38
                  От: Откриване на зимния сезон.

                  Как никой не ми помогна за Крали Марковите камъни,доста зор видях до като ги кача но успях,добре че беше атомният ускорител който прави чудеса.Витлиемов ние не спираме да караме,да не си мислиш че по Средна гора няма интересно,бая вода хвърлих до като стигна Алексица,но не успях да я кача снегът беше 25см.Стара Планина както съм казвал и друг път,до като не дойдат лястовичките няма да може да се кара.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Откриване на зимния сезон.

                    Прегледах цялата тема и още се чудя-Защо, аджаба, сте я нарекли така. От снимковия материал само 20 процента е снежец. Ние в Габрово си караме на сняг от сума ти и време и даже се каним да закриваме Зимния сезин скоро. За справка http://www.offroad-bulgaria.com/show...22#post1423522.
                    Поздрави!
                    П.П. Ние само в Стара Планина си караме, като нямаме друга.
                    Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                    Коментар


                    • #40
                      От: Откриване на зимния сезон.

                      Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
                      П.П. Ние само в Стара Планина си караме, като нямаме друга.
                      Да ти кажа чесно и аз само там карам.
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • #41
                        От: Откриване на зимния сезон.

                        И къде карате по Стара Планина по шосето и по пътя че то там проблеми няма,аз говоря за пътечките че са недостъпни,някой има ли си поне представа балкана по Карловският край какво представлява.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Откриване на зимния сезон.

                          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                          И къде карате по Стара Планина по шосето и по пътя че то там проблеми няма,аз говоря за пътечките че са недостъпни,някой има ли си поне представа балкана по Карловският край какво представлява.

                          На мен ли говориш.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • #43
                            От: Откриване на зимния сезон.

                            И на двамата.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Откриване на зимния сезон.

                              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                              И на двамата.
                              Да си видял мои снимки от гората. Освен на зокриване и откриване. Аматиор.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • #45
                                От: Откриване на зимния сезон.

                                Не съм,карам по средна за разнообразие защото по стария балкан трябва да си карам сам,други желаещи няма,то не че и по средна имаше,на фенера бяхме само с Иван Чиков.Хваща ме яд че като се стопи снега много специалисти и разбирачи има и не можеш да им затвориш устите,а сега са като попарени като ме видят.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X