Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Аматьорите" -сборна формация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Аматьорите" -сборна формация.

    " Професионалист " - " Аз съм много добър ". Всеки се стреми към тези думи, а никой не желае да каже, че е аматьор .

    Ето че ние аматьорите отваряме тема , която ще е отворена за всеки който се чувства аматьор.

    ДОБРЕ ДОШЛИ

    Ето и първият аматьорски излет , направен съвместно с кърнарчани и сопотчани.

    Старта е ясен . Плевен 7:00 неделя.
    Понеже шефът ( Ренди ) е най безочливият човек на света, аз се заех да поправя нещата.
    Купих му очи.


    Следва пристигане в Кърнаре. Там е стартовата площадка.
    Събрахме се : аз , Ицака ( Плевен ) , Ренди, Пачароза, Пожарникаря ( Кърнаре ), малката ПАчароза ( синът на Пачароза ), адаша ( Сопот ) и Христо Живота. Пре достатъчно аматьори, за да се получи едно ненормално каране.
    Първият екстрем взе жертви . Аз го пропуснах. Сметнах че ми е рано да падам .


    Следва почивка на беседката на ловджиите.




    Пожарникара като видя какви аматьори сме плевенани ( не ни свързвайте с Плевенска група ), му идваше да се удуши.



    По път за х. Средногорец, двамата с пожарникара дръпнахме напред. Стигнахме до поляната преди хижата и спряхме да изчакаме групата. Да дойдат, да дойдат , няма ги.
    Върнахме се назад и какво да видим : Те си правят шоу без нас. Ренди беше направил тапа и всички бутаха моторът му. Пачароза нарочно му бе дал мотот със силно износена задна гума .





    Ей го Пачароза. Доволен е .


    В тази гора Христо Живота прецака нещо неговото моторче и трябваше да прекрати до тук.
    Хубовото в случеят е, че излетът се състоеше от всеотдайни хора, които не биха зарязали другарят си в гората. Опъваме въже, идва дежурният влекач Пачарозов и продължаваме към Средногорец.







    Ето ни на хижа Средногорец.


    Ето го и моят малък нов приятел, който след кратък курс научи как да поздрави Ренди. Даже имам клип, на който му казва, че е гъз.

    Ето го и Ренди. Той остана доволен от поздрава.


    След като се наобядвахме , Живота и адаша тръгнаха да се пребират, а ние отдидохме и покорихме всички екстреми в раьона. Дъждът не спираше да вали. Калта беше не нормална, а ние бяхме щастливи.
    Добрият аматьор и силен дъжд не го плаши.

    Следва продължение.

  • #2
    От: " Аматьорите " - сборна формация.

    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
    " Професионалист " - " Аз съм много добър ". Всеки се стреми към тези думи, а никой не желае да каже, че е аматьор .

    Ето че ние аматьорите отваряме тема , която ще е отворена за всеки който се чувства аматьор.

    ДОБРЕ ДОШЛИ

    Ето и първият аматьорски излет , направен съвместно с кърнарчани и сопотчани.

    Старта е ясен . Плевен 7:00 неделя.
    ....
    А нЕма се разберем с Вас, аматЙори такива

    Кое време е 7.00ч.? Това е време за сутрешна гимнастика на кокошките. И ва всЕ отгоре и в неделя... По-рано от 10.00 ч. и то за кафе истинския аматЙор не си надига меките задни части...
    А Вие сън не сте спали...
    'Ай' бързо да се засрамете!
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: " Аматьорите " - сборна формация.

      Eто я и местността гроба. пачарозов има повече снимки от тук.


      Комбинацията дълбоки коловози и отвратителна кал е много добра.


      След гроба последва отсрещният екстрем, който така и не научих как се казва. Там се качихме само двамата с Пачароза, защото другите момчета бяха доста зле с гумите.
      От екстремите директно на чай на Бяло Камъне или нещо такова беше.

      Ренди си поръча мляко с мед и орехи. Тука не разбрах какво показва. Дали че млякото е перфектно или си вади косъм от устата.

      Всички пихме чай. Даже и Ренди.


      Подгатвяме се и тръгваме отново към средногорец. Там се разви събитието на деня . Такова падане, такова бутане такова шоу , не е имало никога. От хижата излезнаха всички да ни се посмеят. Аз не можех да си кажа името. Плачех от смях . Много време ще говорят за формация Аматьорите .


      Средногорец. Ренди ( тапата ) откри фестивала.


      По интересните снимки са в телефона на Пачароза. По късно ще видите и тях.


      Една скала се блъсна в мотора на Ицака и резултатът беше счупен спирачен апарат. Днес не му беше ден. Първо счупи апарат, после счупи и двете дръжки на спирачка и съединител и като за капак скъса и жило на съединителя. Отгоре на всичко закъса и за бензин. Абе кофти ден, ама Киро е виновен.


      След средногорец тръгваме посока Столетово. Пачароза направи лупингът на деня. Такава сложна комбинация от ръце и крака не бях виждал.







      С тази снимка завършвам, понеже ми падна батерията на телефона. Съжалявам за качеството на снимките.


      Поздрав към всички взели участие в излета и най вече към пожарникара.
      Също така поздравявам и всички които не се срамуват да се нарекат аматьори .

      Очаквайте репортажа на Стоян Пачарозов.

      Коментар


      • #4
        От: " Аматьорите " - сборна формация.

        Да ви кажа чесно. Някой карахме други само бутаха.Ааааа не други само ШЕФААААА.













        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • #5
          От: " Аматьорите " - сборна формация.

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          А нЕма се разберем с Вас, аматЙори такива

          Кое време е 7.00ч.? Това е време за сутрешна гимнастика на кокошките. И ва всЕ отгоре и в неделя... По-рано от 10.00 ч. и то за кафе истинския аматЙор не си надига меките задни части...
          А Вие сън не сте спали...
          'Ай' бързо да се засрамете!
          Само един професионалист може да спи до късно. АматИОрът е ранобуден. Той трябва да се подсигури, че ще има достатъчно време да се прибере до вечерта . Все пак е аматИОр Та за това сме станали толкова рано.

          Коментар


          • #6
            От: " Аматьорите " - сборна формация.

            Пачароз, ти уби шефа със серията Бутащият Ренди. ТАкъв смях не се бях смял никога .

            Коментар


            • #7
              От: " Аматьорите " - сборна формация.

              За съжаление вчера карането за Живота приключи по-рано, но това не означава, че се е прибрал в къщи да се суши.
              Спуснахме се по пряката Богданска пътека и на места с помоща на въжето се добрахме до с.Богдан. Там "стария Сузук"
              веднага беше подложен на спешна операция

              За съжаление диагнозата на ст.н.с. доцент Каламов беше -Ще запали, но не днес.
              Сушица ни е стори далеч за дърпане с въже затова прибягнахме до репатриране на мотора, но не и преди да направим спешна Аперативка под асмата с голяма част от представителите на месния ендуро спорт.

              ПП
              Моя фотоапарат остана сутринта на Орлово гнездо та се изложих със снимките, но се надявам колегите да компенсират.
              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
              0894328706

              Коментар


              • #8
                От: " Аматьорите " - сборна формация.

                А тук е голямото търкаляне.























                Защо всички се търкаляха така и не разбрах.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • #9
                  От: " Аматьорите " - сборна формация.

                  Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                  ...
                  Една скала се блъсна в мотора на Ицака и резултатът беше счупен спирачен апарат. Днес не му беше ден. Първо счупи апарат, после счупи и двете дръжки на спирачка и съединител и като за капак скъса и жило на съединителя. Отгоре на всичко закъса и за бензин. Абе кофти ден, ама Киро е виновен.
                  ...
                  ХуниКални сте! И като премеждия и като фотоси.

                  А за толкова повреди за 1 ден не можех и да си помисля до момента в който не прочетох това.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #10
                    От: " Аматьорите " - сборна формация.

                    Не ви е срам да измачкате на хората тревата от търкаляне. Пачароза е започнал да тренира акробатика.Ренди не знаеш ли, че има стойки когато искаш да сменяш гумите, а не да го обръщаш с колелетата нагоре.
                    За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                    Коментар


                    • #11
                      От: " Аматьорите " - сборна формация.

                      Ха ха Аматиори таквис!!! Ами как Пачарозкин няма да прави таквис акробатики като кара със спуснат пачи крак!! Поне за снимката да го бяхте изправили!!!Ха ха Чичкови Фър!!!
                      Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                      Коментар


                      • #12
                        От: " Аматьорите " - сборна формация.

                        Първоначално публикуван от ИЖ120 Преглед на мнение
                        Ха ха Аматиори таквис!!! Ами как Пачарозкин няма да прави таквис акробатики като кара със спуснат пачи крак!! Поне за снимката да го бяхте изправили!!!Ха ха Чичкови Фър!!!
                        Ха , ха, ха. Човек като стане чичко и не довижда. А да ли това не са маркучите от карборатора. Знае ли човек

                        Коментар


                        • #13
                          От: " Аматьорите " - сборна формация.

                          По-скоро Пачароза е видял пачи крак ,ама гъби и.... да не го изпревари някой с плонж.
                          Ама,ако само му се е привидяло с Жоро направихме по някой-друг буркан за салата на ракията,така че не е нужно да се прибива.
                          Когато няма друг изход- използвай централния вход!

                          Коментар


                          • #14
                            От: " Аматьорите " - сборна формация.

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            Пачароз, ти уби шефа със серията Бутащият Ренди. ТАкъв смях не се бях смял никога .
                            Може да съм бутал но неми пука.А относно паданията мога да кажа че всички падахте но кво от тва нали сме АМАТИОРИ
                            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                            Коментар


                            • #15
                              От: " Аматьорите " - сборна формация.

                              Един подарак шефе от моят син.
                              Прикачени файлове
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X