Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Аматьорите" -сборна формация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: " Аматьорите " - сборна формация.

    Смърта се казва Киро- и ние ще я победим! Кирооооо, Киро.....

    ПП
    И да не ядете тритони по пътя! Не и сурови
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • #92
      От: " Аматьорите " - сборна формация.

      Първоначално публикуван от gulio_dr Преглед на мнение
      Геца тук сам и аз нали сме аматьори

      Ти си кандедат аматИОр.Първо трябва да се явиш на испет.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #93
        От: " Аматьорите " - сборна формация.

        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
        Ти си кандедат аматИОр.Първо трябва да се явиш на испет.
        Оооооо недеи бе че ако знаеш какъв АМАТИОР е направо изпита го е вземал със шест
        За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

        Коментар


        • #94
          От: " Аматьорите " - сборна формация.

          Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
          Смърта се казва Киро- и ние ще я победим! Кирооооо, Киро.....

          ПП
          И да не ядете тритони по пътя! Не и сурови
          Абе невлизам в феизбук и несъм чел за него но мо пиши че ще му е... пу....та ма...на задето праща потерята на горските след наз
          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

          Коментар


          • #95
            От: " Аматьорите " - сборна формация.

            Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
            Абе невлизам в феизбук и несъм чел за него но мо пиши че ще му е... пу....та ма...на задето праща потерята на горските след наз
            Сложи си го на Х...... нали си Левски неуловиммммммм.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • #96
              От: " Аматьорите " - сборна формация.

              Айде момчета,мазохисти и екстремисти,чакаме ви в Габрово.Незная какво е замислил Джартони но сигурно е доста забавно.До колкото разбрах май сте успели вече,при последното идване,да се измъкнете през Радецки.Браво,чакаме ви

              Коментар


              • #97
                От: " Аматьорите " - сборна формация.

                Първоначално публикуван от Iliya Minkov Преглед на мнение
                Айде момчета,мазохисти и екстремисти,чакаме ви в Габрово.Незная какво е замислил Джартони но сигурно е доста забавно.До колкото разбрах май сте успели вече,при последното идване,да се измъкнете през Радецки.Браво,чакаме ви
                Пращаме само ШЕФААА ние сме на двудневен поход някъде и аз не знам къде.Пък и нали в Габрови ловците ще гонят свиниии.Внимавайте момци.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • #98
                  От: " Аматьорите " - сборна формация.

                  Отивам оня ден в Гърция и всеки ми говори там за криза.Спрях по пътя да почина и без да искам я видях тази криза.



                  Е на това ли се казва КРИЗА кажете ми вие.


                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • #99
                    От: " Аматьорите " - сборна формация.

                    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                    Пращаме само ШЕФААА ние сме на двудневен поход някъде и аз не знам къде.Пък и нали в Габрови ловците ще гонят свиниии.Внимавайте момци.
                    Абе маи и аз тази седмица няма да мога да отида на Габрово.Ще трябва да си права джипа а невиждам кои друг ден ще мога да хвана някои да ми помага
                    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                    Коментар


                    • От: " Аматьорите " - сборна формация.

                      Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                      Абе маи и аз тази седмица няма да мога да отида на Габрово.Ще трябва да си права джипа а невиждам кои друг ден ще мога да хвана някои да ми помага
                      Всички сте П........и само аз отивам в Родопите.А оня с видението бил болен.
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • От: " Аматьорите " - сборна формация.

                        НАдявам се тази седмица да съм на крака. При мен свободни дни са петък и събота. Да измислим нещо за някой от дните а ? И не знам защо ми се ще да е Габрово. ПАчароз срещата с Джартов е неизбежна. Да му идем на гости ли ? Ама както я е подкарал, ще го елиминирам от списъка си с контакти да го еба.

                        Коментар


                        • От: " Аматьорите " - сборна формация.

                          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                          ПАчароз срещата с Джартов е неизбежна. Да му идем на гости ли ?
                          Да ама ,да не си одите пак по асвалто,да го е@а!

                          Коментар


                          • От: " Аматьорите " - сборна формация.

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            ПАчароз срещата с Джартов е неизбежна. Да му идем на гости ли ? Ама както я е подкарал, ще го елиминирам от списъка си с контакти да го еба.
                            Жоро с тия пътеки дето ви води чичо "Бетьо" маи ште ти стане наѝ–добрия излишен приятел а?

                            Коментар


                            • От: " Аматьорите " - сборна формация.

                              Първоначално публикуван от peci_ufo Преглед на мнение
                              Жоро с тия пътеки дето ви води чичо "Бетьо" маи ште ти стане наѝ–добрия излишен приятел а?
                              Аз с бай Петър проблеми нямам. Той ми е другар и кадето видя трудност ми помага в живота. Все пак аз съм аматИОр, а той е професионалист.

                              Коментар


                              • От: " Аматьорите " - сборна формация.

                                Еи ми мене каде ме забравяте бе царвули такива изкам и аз мазохизам
                                За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X