Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Аматьорите" -сборна формация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: " Аматьорите " - сборна формация.

    Ехеи много се заплеснахте по тоз новобранец тои си е мои кадър не ви го давам да го тормозите с ващи аматИОрщини.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 166.jpg
Прегледи:2
Размер:162.0 КБ
ID:5290485

    Коментар


    • От: " Аматьорите " - сборна формация.

      Ха, Шори, не ми казвай че тази снимка е актуална
      И тоя нож е за хляб - не за мръфки
      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
      0894328706

      Коментар


      • От: " Аматьорите " - сборна формация.

        Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
        И тоя нож е за хляб - не за мръфки
        Ти дай прасенцето,аз и с този ще го колна!

        Коментар


        • От: " Аматьорите " - сборна формация.

          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
          Търся кандидати
          Ристе ти ма заинтересува ама МНОГО. Обадете се кога ще бъде делото. Дано не се падам на работа тогава
          Давайте да се уговаряме на Л С

          Коментар


          • От: " Аматьорите " - сборна формация.

            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
            Ристе ти ма заинтересува ама МНОГО. Обадете се кога ще бъде делото. Дано не се падам на работа тогава
            Давайте да се уговаряме на Л С
            Да ти кажа честно започвам да се замислям дали въобще да го правим,маршрута е изключително труден и незнам дали някой от нас въобще ще успее да издържи и да го премине целият,след днешният ден от целият маршрут остана само един етап който не съм го преминавал,това е участъкът от залъмово кладенче до Голям Купен.Значи ако се навържат всичките етапи които съм замислил,Ерзберг ще се окаже пансион за девици.Ако не успеем да сформираме стабилна група,за която целта не е на всяка цена,и ако не работим в екип просто няма смисъл да тръгваме,има много гадни места че дори и най малката грешка може да доведе до фатални последици,ще пусна репортаж от днешният ден стига някога да успея да си прехвърля снимките от фотоапарата към компютъра,тръгнаха да се качват прехвърлиха се 10 тина снимки и работата зацикли.

            Коментар


            • От: " Аматьорите " - сборна формация.

              Днес неочаквано получех обаждане от Жоро Сопот отиваме на връх Вежен идваш ли.
              Малко се позамислех и обух ботушите и гУззз но оня таласъм го няма.
              Както и да е групичка имаше.Питам аз къде отиваме а те викат води на връх Вежен.
              До тук добре но аз нали съм си аматИОр не знам пътя.Ама си мълча не им казвам.
              И пУлна газ всички след мен.







              До тук добре но аматИОрско сърце не трае (етого върха тамо са раите пУлна газ направо).
              И тръгнах през ардъчите.















              Първия пристигна Янко.




              Я ми направи една снимка за спомен.





              Идва и Стефан.







              Ето го и Цурито. Двама липсват дали пУлнааа газ на зад (не стават за аматИОри).




              Кратка почивка.























              Ето го и самия Вежен.Там ни чакат Светльо репортера и Савота минали по прекия път.












              Опаааа установихме повреда дупка в картера.Веднага репортера хвърли гайдата и изплю дъвката ето залепете го.





              Всичко е точно.






              Отиваме на водопой.






              Савата вика искате ли да видите х.Вежен от далеко.












              Е тук вече не издържах и им викам тръгваме за хижата а отговора беше ТИ СИ ЛУД.
              А аз им викам ще види оня Плевенския че сме стигнали до Рим и не сме видяли папата ище ме побърка.
              И направо дадох пУлна газ и аз не знам къде може би някъде на ЕРЦБЕРГ.




















              Ето я и нея х.Вежен покорена от посока х.Ехо.














              Това е от мен.Такъв репортаж не съм правил до сега дано да ви хареса.
              Последно редактирано от Pacharoza; 10-07-11, 22:37.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • От: " Аматьорите " - сборна формация.

                Браво.Много яки пеизажи си снимал.Хубава разходка.
                Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                Коментар


                • От: " Аматьорите " - сборна формация.

                  Щом си имал сили да пишеш и пускаш снимки, значи нищо не си карал. Защото Ренди снощи като го оставих у тях и му звъннах след 15 минути и той не вдигаше доста време докато се събуди и осъзнае къде се намира. Даже не е ял и не се е къпал.
                  За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                  Коментар


                  • От: " Аматьорите " - сборна формация.

                    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                    но оня таласъм го няма.
                    Kой таласъм, бе - караконджул
                    Почвам да си мажа веригата след като ти се обадих и гледам зъбите ми намалели. Отделно две ролки на веригата счупени.
                    С това ли да тръгна -



                    А пък това че не знаеш пътя не е проблем. Ако тръгнеш да водиш някой нанякъде трябва да се кара в обратната посока и всичко ще е наред

                    Сега на сериозно - добра разходка сте си направили, особено ти. И аз миналата година исках да я пробвам тази пътечка но времето беше ограничено. А тогава и Киро много се караше........
                    Между другото в този район има още няколко пътеки които не са пробвани, но това е друга тема.
                    Последно редактирано от Жоро Йорданов; 11-07-11, 09:55.
                    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                    0894328706

                    Коментар


                    • От: " Аматьорите " - сборна формация.

                      Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                      Щом си имал сили да пишеш и пускаш снимки, значи нищо не си карал. Защото Ренди снощи като го оставих у тях и му звъннах след 15 минути и той не вдигаше доста време докато се събуди и осъзнае къде се намира. Даже не е ял и не се е къпал.
                      Значи прехода до дядо Иоцо е бил доста изморителен

                      Коментар


                      • От: " Аматьорите " - сборна формация.

                        Първоначално публикуван от asenzdravkov Преглед на мнение
                        Значи прехода до дядо Иоцо е бил доста изморителен
                        И на мен така ми струва.Съмнява ме,че пак неее имало дядо Йоцо.
                        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                        Коментар


                        • От: " Аматьорите " - сборна формация.

                          Браво пичове, яко сте се у@@@и из тез къманаци продължавайте в същия дух.

                          Коментар


                          • От: " Аматьорите " - сборна формация.

                            Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                            докато се събуди и осъзнае къде се намира. Даже не е ял и не се е къпал.
                            Ако Ренди мине по маршрута показан от Пачароза, много седмици няма да яде и да се къпе. Но пак казвам - ако??????????

                            Коментар


                            • От: " Аматьорите " - сборна формация.

                              Абе , ЕЙЙ!!! АматиОри с аматиОри такива. Я не спорете тук, ами да се вземем насериозно и да видим в събота кой-колко-и как.
                              /имам предвид за предложението на Джани за гостуване в Енинско/
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • От: " Аматьорите " - сборна формация.

                                Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                                Абе , ЕЙЙ!!! АматиОри с аматиОри такива. Я не спорете тук, ами да се вземем насериозно и да видим в събота кой-колко-и как.
                                /имам предвид за предложението на Джани за гостуване в Енинско/
                                Аиде че чичко ФЪР ва чака с нетърпение да ва поразходи тук таме.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X