Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хасково, Сопот и Кърджали ендуро - ОБЩИ приказки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
    Иво кога ще дойдите в Кърнаре избрал съм хубав маршрутКърнаре-Мъка-Дерменка-Добрила-Амбарица-Ч.Осан-Чучул-Орлово гнездо-Кърнаре.

    Жоро и ти си поканени всеки който му се кара. Само казвате дата.
    Аз бих искал да пробвам маршрута но дали времето ще позволи тая година!?
    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

    Коментар


    • #17
      До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

      Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
      Аз бих искал да пробвам маршрута но дали времето ще позволи тая година!?
      Не знам дали си сигурен в какво се забръкваш. Аз съм прекалено начинаещ с ендурото, но съм карал лодка по цялата река и има опасност да се "наиграеш" много лошо по каньона на реката. Това с моста бих го направил в обратната посока ...от новия мост на нулата на язовира към Дяволския. Ама ако отидеш на Дяволския мост и видиш какъв отвес е нагоре със сигурност ще се замислиш дали да тръгнеш.
      Я кажете може ли да мина по левия бряг на реката от Вец-Бели Извор до нулата на язовира или Безводно ?
      А що се отнася до моста:
      Наистина не трябва да се вилнее с МПС-та по него. Напълно ви разбирам, защото познавам добре района и наистина няма минаване отсреща, но поне не качвайте снимки, защото ще ви види някой екзалтиран Еколог и ще вдигне пушилка до небесата.
      Като казахте мост ...надолу по течението някъде по средата на участъка има един въжен мост, който е абсолютно реновиран и може да се прекоси по него. От началото на тая година е и свързва някакви махали. Беше абсолютно разрушен, но го направиха и сега е с алуминиеви греди и изглежда доста стабилен. Горе по високото си виждат вишки за лов и явно има достъп, но не знам от къде. Не се ориентирам долу в каньона къде точно е местоположението му. Имаше още един въжен, но падна и от тая година и въжетата му липсват. Ако карате по този участък, споделете от къде се захожда..
      Последно редактирано от viki terzieva; 17-12-09, 08:22.

      Коментар


      • #18
        До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

        През тази седмица ще направим нови пътешествия по край границата на Гърция.Ще кача снимки пак.
        Последно редактирано от X_ZONE; 26-11-09, 00:14.

        Коментар


        • #19
          До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

          Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
          незнам дали си сигурен в какво се забръкваш. Аз съм прекалено начинаещ с ендурото но съм карал лодка по цялата река и има опастност да се "наиграеш" много лошо по каньона на реката. Това с моста бих го направил в обратната посока ...от новия мост на нулата на язовира към Дяволският. Ама ако отидеш на Дяволският мост и видиш какъв отвес е нагоре със сигурност ще се замислиш дали да тръгнеш.
          Не знам колко си запознат с ендурото, но ти казвам, че трудно може нещо да ме изплаши, та камо ли минато от човек до сега!

          По принцим говорех за маршрута тук в нашия район от Карнаре, който предложи колегата!
          Последно редактирано от viki terzieva; 17-12-09, 08:23.
          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

          Коментар


          • #20
            До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

            Първоначално публикуван от X_ZONE Преглед на мнение
            През тази седмица ще направим нови пътешествия по край границата на Гърция.Ще кача снимки пак.
            Има ли възможност след това да получа някакво описание на маршрута или Трак за ДжиПиЕс. Възнамерявам догодина а аз с другарчетата да налазя в тоя район.
            Благодаря предварително.

            Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
            Незнам колко си запознат с ендурото но ти казвам, че трудно може нещо да ме изплаши та камо ли минато от човек до сега!

            По принцим говорех за маршрута тук в нашия район от Карнаре, който предложи колегата!
            Да, извинявай не съм дочел както винаги. Няма смисъл да си мерим... тука, кой какво може. Ако можеш посети района на Ардино, заслужава си всеки миг ..
            поздрави

            Коментар


            • #21
              До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

              Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
              Има ли възможност след това да получа някакво описание на маршрута или Трак за ДжиПиЕс. Възнамерявам догодина а аз с другарчетата да налазя в тоя район.
              Благодаря предварително.

              до тогава предполагам че този район няма да ни е чужд и ще минем заедно
              Последно редактирано от X_ZONE; 26-11-09, 21:17.

              Коментар


              • #22
                До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                Красота! А пътя проходим ли е??
                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                0894328706

                Коментар


                • #23
                  До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                  Затворeн е, но такива като мене където не ги слуша главата минават
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • #24
                    До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                    Браво момчета.Добре сте се организирали, само където аз не можах да присъствам. Относно Кърнаре - Троян , ще може ли да се мине с джип на 29.12?
                    Последно редактирано от viki terzieva; 30-12-09, 12:35.
                    Beta 525 RR
                    Mercedes G 280 i
                    Toyota Hailux 3.0 TD
                    UAZ 452

                    Коментар


                    • #25
                      До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                      Първоначално публикуван от balkan_stz Преглед на мнение
                      Браво момчета.Добре сте се организирали, само където аз не можах да присъствам.Отностно Кърнаре - Троян , ще може ли да се мине с джип на 29.12?
                      В момента не може, но до 29ти има много време.
                      Последно редактирано от viki terzieva; 30-12-09, 12:34.
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • #26
                        До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро - ОБЩИ приказки

                        Днес малко ядине и пиене сред природата без мотори. На прохода Троян Кърнаре.
                        Прикачени файлове
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X