Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хасково, Сопот и Кърджали ендуро - ОБЩИ приказки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хасково, Сопот и Кърджали ендуро - ОБЩИ приказки

    Kолега, не съм влизал във форума защото съм зле с компютъра, но с моторите малко съм в час
    Последно редактирано от Chinela; 23-11-09, 15:49.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

  • #2
    До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
    Kолега, не съм влизал във форума защото съм зле с компютъра, но с моторите малко съм в час
    Ako не се лъжа имаш няколко мотора в Кърнаре. Виждали сме се няколко пъти, а може и да се лъжа .

    Коментар


    • #3
      Вобще не се лъжеш май ще си дойдем на въпроса с отказването а моторите за момента са само 8.

      Иво недей лъжи хората минавахме един по един защото ни пречеха рибарите ЛУД УМОРА НЯМА

      Иво като а в тъмното не беше ли страшно който не си познава раьона се ГУБИ
      Последно редактирано от Chinela; 24-11-09, 07:19.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #4
        До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
        Вобще не се лъжеш май ще си дойдем на въпроса с отказването а моторите за момента са само 8.

        Иво недей лъжи хората минавахме един по един защото ни пречеха рибарите ЛУД УМОРА НЯМА

        Иво като а в тъмното не беше ли страшно който не си познава раьона се ГУБИ
        Е никой не оставихме в гората
        Иво Георгиев
        Gworkshop

        Коментар


        • #5
          До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

          Иво, ти си зает човек, ама вземи да напишеш разказ към хубавите снимки. Аз има от кой да чуя, но хората които им е интересна темата няма от кой.
          Жалко, че не си вдигнах задника и КТМ-а да дойда и аз с вас

          п.п. Митак, недей толко да се косиш. Групата е била водена от Шмида
          2010 CRF 250 R

          Коментар


          • #6
            До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

            Иво в гората не но в кръчмата ти ще кажеш защото аз си тръгнах
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • #7
              До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

              Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
              Иво, ти си зает човек, ама вземи да напишеш разказ към хубавите снимки. Аз има от кой да чуя, но хората които им е интересна темата няма от кой.
              Жалко, че не си вдигнах задника и КТМ-а да дойда и аз с вас

              п.п. Митак, недей толко да се косиш. Групата е била водена от Шмида
              Ще напиша, ама да си посъбера и аз малко снимките и тогава.
              Кво толкова ви е страх от Шмида незнам или вече аз съм му свикнал щото карам почти винаги с него. Освен че си затъмняваме почти винаги, за друго не виждам проблем. Пък и не познавам човек, който да е по в час с ендуро маршрутите
              Иво Георгиев
              Gworkshop

              Коментар


              • #8
                Иво кога ще дойдите в Кърнаре избрал съм хубав маршрутКърнаре-Мъка-Дерменка-Добрила-Амбарица-Ч.Осан-Чучул-Орлово гнездо-Кърнаре.

                Жоро и ти си поканени всеки който му се кара. Само казвате дата.
                Последно редактирано от Chinela; 24-11-09, 18:14.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • #9
                  До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                  Ще ги поозориш по средата на прехода
                  Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                  0894328706

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
                    Ще ги поозориш по средата на прехода
                    Що бе, преходът не е лош. С Джартата го направихме лятото, но не завъртяхме в кръг, ами от Черни Осъм драснахме за Априлци. Ако имаш в предвид метереологичните условия , може и да си прав. Незнам как е времето сега на Анбарица и дали има сняг. Аз съм за, но няма да мога да се класирам тази година .

                    Първоначално публикуван от d.6orca
                    Абе ЖОРО ти с кого не си са виждал бе къде ли не
                    Шори а ти не си ли го виждал ? Аааааа забравил си. НАли когато отидохме да купим КТМ-а на чичко Фър, първо в Кърнаре при него спряхме .

                    Коментар


                    • #11
                      До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                      Здравейте колеги,и аз бях на закриването в Кърджали ,ще кача снимки като си намеря блутута

                      Коментар


                      • #12
                        До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                        Не се лъжет и двамата.Същият съм Краставите магарета сами се намират.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • #13
                          До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                          Що бе, преходът не е лош. С Джартата го направихме лятото, но не завъртяхме в кръг, ами от Черни Осъм драснахме за Априлци.
                          Не загрях, че става въпрос за с. Черни Осъм Между Амбарица и Чучул минава р. Черни Осъм но мотопланерите много падат напоследък
                          Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                          0894328706

                          Коментар


                          • #14
                            До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                            Кво толкова ви е страх от Шмида незнам или вече аз съм му свикнал щото карам почти винаги с него. Освен че си затъмняваме почти винаги, за друго не виждам проблем. Пък и не познавам човек, който да е по в час с ендуро маршрутите
                            абсолютно ..със шмида се кара много приятно ..
                            и няма някой дето да знае по добре маршрутите специално в родопите от него...е..вика по малко от време на време..и до две ви е изкарал виновни..най малко за втората световна война ..ама не му обръщайте много внимание и тва е ..то бързо му минава

                            Коментар


                            • #15
                              До: Хасково, Сопот и Кърджали ендуро.

                              Точно там е тръпкатада се поозорЯт
                              Последно редактирано от viki terzieva; 17-12-09, 08:21.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X