Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся компания за каране из ........

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Мисля че от другата страна е по стръмно но няма да ги мерим а и там е право а покрай пътеката са завой !! , а пътеката последният път умрях от яд че нямах гума пък и заваля !!!

    Коментар


    • #17
      а бе яко е там много интересна природа
      има място за каране....ехееее
      само дето много често вали и то като завали...вали няма майтап
      там като бяхме на състезанието това лято за два дни ме валя повече дъжд отколко в харманли за години
      по едно време даже там точно край мургаш май бяхме взеха да трескат около нас едни светкавици
      а дъжда...такъв дъжд не бях виждал скоро просто вода се излива отгоре в огромни количества-евала е тва е дъжд
      преди това пък на едни други връхчета грееше слънце и премина едно стадо диви коне или може би полудиви
      ама..красота

      Коментар


      • #18
        Тази събота мисля да покараме на Люлин. Днес си купих една хонда 250хр и ако е хубаво времето може да покараме заедно. Предлагам да се чакаме на БОНСОВИ ПОЛЯНИ около 11 часа

        Коментар


        • #19
          другия вариант е на Бистрица.

          Коментар


          • #20
            Дайте да говорим за неделя ако искате? ИЛИ събота след обяд??

            Коментар


            • #21
              Аз отпадам момчета за тази седмица, частите ми идват в понеделник и ако искате другата седмица да се повъртим из стара планина до врачеш ?

              Коментар


              • #22
                абе и събота и неделя ще покараме. до петък ще сме се уточниме пак

                Коментар


                • #23
                  За коя неделя става вапрос аз имам село близо до Вра4еш та маи ще доида и аз

                  Коментар


                  • #24
                    Аз предлагам до Врачеш за 2 или 3.12.2006 но да тогава има време и ако си сглобя машината до тогава ще пустна нова тема !!!!

                    Коментар


                    • #25
                      Здрасти, Слави. И аз си търся компания за каране. Люлин планина ми звучи много добре. Имам тенере 600, карам от скоро. Съботите и неделите съм що годе свободен. ICQ - то ми е 215 162 188. Пиши, да се оговорим за каране.
                      EST IN MEDIA VERUM

                      Коментар


                      • #26
                        Всяка събота и неделя карам в Люлин планина.Може да караме заедно.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X