Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
    Ще му свикнеш, като покараш повече. А дивото не го слушай какви ти ги говори. Тури си екипа и няма да му имаш толкова страх.

    Точно така е , всичко си идва с карането , днес минах по същатата пътека и нещата седяха по коренно различен начин , но за това по-късно !!
    Иначе дивото по принцип грам не го слушам , ама нали разработвах и лека газчица из полята та...... поувлякох се малко
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
      Точно там циганите не виреят хич! Сети се кой кисне наблизо денонощно ! А вода не знам откъде, ама 20 м. по-натам към Тополница има деренце с постоянна вода. Може би ако я каптират ще стане за пиене, което ще е добре и за нас!
      Не съм го виждал това деренце , аз на там и много рядко отивам , я ида 1-2 пъти в годината , я не . Иначе през малкото пъти дето съм ходил , съм виждал как циганите свалят /режат/ млади дръвчета и товарят в каруците за гетото без никой да ги закача!
      По интересното беше , че кола на граничната и на горското бяха отгоре и ги гледаха , на мен ми стана любопитно и отидох да попитам ,защо им позволяват такава сеч, а отговора беше цитирам: " Аз му казах , ама тоа тръгна с балтията /брадвата/ право срещу мен , шо мога да напрам ?! "
      На което моя отговор беше : " Че нали имаш пистолет на кръста , като идва с балтията срещу теб , тумни го в капачките , ама нали е циганин - няма проблем , ако бях аз на негово место , сигурно 3 коли щяха да ме прибират към Петрич "

      Ама както ида е , искренно се надявам нещата да са се променили, защото такива хубави местенца са благодат и само мога да се радвам ,че има хора дето ги правят въпреки всичко !
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Та така....днес ходих да си взема свеща , същата каквато я дават за мотора , но вместо НЖК , еквивалента и на Дензо!

        Нямаше как да не изпробвам мотора , и какво по-добре место за сравнение от пътеката , която карах преди ден !!!

        Като цяло , друго си е правилната свещ ! Мотора върви много по-добре в ниските и свеща не се зацапва така лесно , а и мощността е ... абе една свещ е , но мотора стана друг ! Жалко ,че не взех камерата , там където оня ден мотора ми изгасна 343243284382483 пъти , този път излязох с лекота! Дори се покатерих на една скала , просто нещата се наредиха добре , е разбира се , постарах се да сведа страха до минимум и може би това е изиграло важна роля , но нещата ми се получиха наистина добре....

        Снимките са от скалата на която се покатерих и околността...

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140627_191554.jpg
Прегледи:1
Размер:207.3 КБ
ID:5596071

        Малко позинг и селфита хахаха , което ме подсеща за оня виц:
        -Дядо ти правил ли си селфи?
        - И с елфи дядо , и с фей и с оня трол баба ти !!

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140627_191851.jpg
Прегледи:1
Размер:192.9 КБ
ID:5596072

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140627_192155.jpg
Прегледи:1
Размер:215.6 КБ
ID:5596073

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140627_192216.jpg
Прегледи:1
Размер:257.8 КБ
ID:5596074

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140627_192417.jpg
Прегледи:1
Размер:223.8 КБ
ID:5596075

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0027.jpg
Прегледи:1
Размер:74.2 КБ
ID:5596076

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0028.jpg
Прегледи:1
Размер:97.7 КБ
ID:5596077

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0040.jpg
Прегледи:1
Размер:94.5 КБ
ID:5596078

        И няколко снимки от малко над Петрич...
        П.п От там на горе започва една доста весела пътечка , която ще навестя отново , в най-скоро време !

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140627_193438.jpg
Прегледи:1
Размер:272.8 КБ
ID:5596079

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140627_193506.jpg
Прегледи:1
Размер:140.5 КБ
ID:5596080

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0043.jpg
Прегледи:1
Размер:66.0 КБ
ID:5596081

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140627_193427.jpg
Прегледи:1
Размер:159.6 КБ
ID:5596082

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0044.jpg
Прегледи:1
Размер:104.4 КБ
ID:5596083

        Те това е , след това всяка Мара по домара ! Ощаквайте скоро още включвания !
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          Супер Жоржо очаквам следващия още по интересен репортаж.
          Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
            Не съм го виждал това деренце , аз на там и много рядко отивам , я ида 1-2 пъти в годината , я не . Иначе през малкото пъти дето съм ходил , съм виждал как циганите свалят /режат/ млади дръвчета и товарят в каруците за гетото без никой да ги закача!
            По интересното беше , че кола на граничната и на горското бяха отгоре и ги гледаха , на мен ми стана любопитно и отидох да попитам ,защо им позволяват такава сеч, а отговора беше цитирам: " Аз му казах , ама тоа тръгна с балтията /брадвата/ право срещу мен , шо мога да напрам ?! "
            На което моя отговор беше : " Че нали имаш пистолет на кръста , като идва с балтията срещу теб , тумни го в капачките , ама нали е циганин - няма проблем , ако бях аз на негово место , сигурно 3 коли щяха да ме прибират към Петрич "

            Ама както ида е , искренно се надявам нещата да са се променили, защото такива хубави местенца са благодат и само мога да се радвам ,че има хора дето ги правят въпреки всичко !
            Жорка, ти си от Петрич и не се прави че не знаеш, че вашите цигани са особенна и защитена порода в някои случаи! Не случайно са събирани най-калпавите от цялата страна и са заселени в Петрич! Стани полицай и се опитай да ги спреш и току виж си установил че цялата местна държавна машина е срещу тебе! Вельо е ясно кой го избира, а Манол горския бележки за сеч не им отказва, и като ги подгониш манговците в един момент увисваш и се оказва че те са си съвсем редовни а полицая е нередовен и ги тормози безпричинно! Ми що не пробваш да сигнализираш като палят гумите, ма не само на месно ниво, пробвай примерно на "Господари на ефира" да се обадиш или ако щеш в министерство някое което си избереш - резултата ще те отчае от живота! И да, полицая на първо место е задължен към семейството си и децата си - длъжен е да се прибере след дежурство жив и здрав в къщи! Щото оня ден един идиот скочи с нож срещу колегите, намери се колега дето го обезвреди с голи ръце с риск за живота и здравето си, а ножаря го обвиниха в дребно хулиганство!!! Да скочиш с нож в ръка срещу полицаи в България е дребно хулиганство Жоре, а ако успееш да заколиш някой полицай сигурно ще е едро хулиганство!!! Иначе на служебните ни карти отзад пише че сме защитени и неприкосновенни по време на изпълнение на служебните си задължения - ХА, ХА, ХА!
            "Do not correct a fool, for he will hate you;
            Correct a wise man, for he will appreciate you."

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Жорка друго си е като върви леко моторчето
              Превземаш скаличките с лекота Репортажа си е добър явно си имал малко излишно време да качваш ,чакаме още Поздрави

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Жорка за свещите не ми говори, не е при тях работата, а просто ставаш по-добър Като те гледам пак караш по "цвички" и хич не ти пука, освен ако розовата блузка няма кори
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                  Жорка, ти си от Петрич и не се прави че не знаеш, че вашите цигани са особенна и защитена порода в някои случаи! Не случайно са събирани най-калпавите от цялата страна и са заселени в Петрич! Стани полицай и се опитай да ги спреш и току виж си установил че цялата местна държавна машина е срещу тебе! Вельо е ясно кой го избира, а Манол горския бележки за сеч не им отказва, и като ги подгониш манговците в един момент увисваш и се оказва че те са си съвсем редовни а полицая е нередовен и ги тормози безпричинно! Ми що не пробваш да сигнализираш като палят гумите, ма не само на месно ниво, пробвай примерно на "Господари на ефира" да се обадиш или ако щеш в министерство някое което си избереш - резултата ще те отчае от живота! И да, полицая на първо место е задължен към семейството си и децата си - длъжен е да се прибере след дежурство жив и здрав в къщи! Щото оня ден един идиот скочи с нож срещу колегите, намери се колега дето го обезвреди с голи ръце с риск за живота и здравето си, а ножаря го обвиниха в дребно хулиганство!!! Да скочиш с нож в ръка срещу полицаи в България е дребно хулиганство Жоре, а ако успееш да заколиш някой полицай сигурно ще е едро хулиганство!!! Иначе на служебните ни карти отзад пише че сме защитени и неприкосновенни по време на изпълнение на служебните си задължения - ХА, ХА, ХА!
                  Знам ,че е така , Слави , просто си се възмущавам безгласно, щото и гласно да е , все тая !
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                    Жорка друго си е като върви леко моторчето
                    Превземаш скаличките с лекота Репортажа си е добър явно си имал малко излишно време да качваш ,чакаме още Поздрави
                    Друго е , Боре, друго е , чак като тръгна не ми се връща ! Готов съм за хард ендурото и го почвам с пълна сила !
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                      Жорка за свещите не ми говори, не е при тях работата, а просто ставаш по-добър Като те гледам пак караш по "цвички" и хич не ти пука, освен ако розовата блузка няма кори

                      Ааа моля , моля , я да не ми обиждаш блузката , нали тряа да съм Топ Фешън , пък и да поманекенствам малко ,че ме бяхте забравили сигурно хахахах

                      П.п Тоя път надолу бях с пълно бойно снаражение , само ризницата не я сложих , че на 35 градуса си е голям... ама при следващото каране , което се надявам да е екстремно , ще съм в пълно снаражение , че чат пат ми затреперват мартенките
                      Даже ако държиш , ще ти направя и снимка в цял ръст хахахахах
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Жоре навремил си да ми идваш на гости,айде де.Горната земя е отворена.Поздрави.пп Евала ти за ентусиазма да качиш снимка тук в сайта.Аз като опитам ,ме разтресе нервата.

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
                          Жоре навремил си да ми идваш на гости,айде де.Горната земя е отворена.Поздрави.пп Евала ти за ентусиазма да качиш снимка тук в сайта.Аз като опитам ,ме разтресе нервата.
                          Венци , ще гледам да скалъпя нещо до края на другия месец , тъкмо да вляза малко във форма ,че да не се излагам и да ви проваля карането !!

                          П.п и на мен ме хваща нервата , ма ставам , права един кръг по терасата и се връщам хахахахах , въпроса е , колко кръга права за да кача 10 снимки?!?! ? хахахаха

                          П.п.п Колко пътих отправих апел да оправят ситуацията със снимките , ама глас в пустиня братче , ама ако почна да псувам като каруцар , ще ме пратят веднага в пенсия.... не го разбирам ,честно !!!
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            П.п и на мен ме хваща нервата , ма ставам , права един кръг по терасата и се връщам хахахахах , въпроса е , колко кръга права за да кача 10 снимки?!?! ? хахахаха

                            П.п.п Колко пътих отправих апел да оправят ситуацията със снимките , ама глас в пустиня братче , ама ако почна да псувам като каруцар , ще ме пратят веднага в пенсия.... не го разбирам ,честно !!![/QUOTE]
                            Еми да живеййййй гейбука.

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
                              Еми да живеййййй гейбука.
                              E да живей , ама там не е интересно , никой не пише нищо хаха само един куп снимки и не се знае , кое е , какво , що е , кой е и какво е станало хахахаха

                              Само Жоро Хаджиев пуска инфо под снимките ....
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Жорка, я виж тука Емил Трайков какъв вариант дава за снимките http://www.offroad-bulgaria.com/show...99#post2534599
                                Не съм го пробвал още, дано върши работа!
                                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X