Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

    Хахахах Боре видя ми се нещо , ма не бях сигурен гъба ли беше , 5 стотинки ли бяха , и си викам дай да видя по-отблизо да не взема да се мина хахахахахаххаах
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

      Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение

      П.п чудя се дали и аз да не се впусна , ей така за кеф , какво ще кажете вие по - въпроса
      По-добре си пази моторчето, това е моето мнение.

      Коментар


      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

        Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
        По-добре си пази моторчето, това е моето мнение.
        Хахахха е то според мен , нищо няма да му стане на моторчето за два манша от по 10-15 мин + 2 обиколки, аз от ендурото повече го мъча с тея падания и хвърляния дет му права хахахахахахха

        Идеята е не да се боря за първо място (макар ,че ако има шанс , защо да не се възползвам) , а просто за дженк да се впусна... затова питам какво мислите , ще мога ли да се справя според вас или не хахахах

        А ето това излезе за състезанието в нашия край. Най-долу на снимката се вижда и самата писта.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:615148_10151175872744146_978362637_o.jpg
Прегледи:1
Размер:107.2 КБ
ID:5415746
        Прикачени файлове
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

          жорка твоя мотор въобще не става за трасе
          окачването му е такова че не става за скоци и не е толкова опасно че може да го съсипеш /това от своя страна е абсолютно 100 процента сигурно/, но по страшното е че ти ще се прибиеш при скок от 14 15 метра и на около 2 метра височина със сигурност , но в крайна сметка живота си е твой , това е само приятелски съвет

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            По-правилно от това не може да бъде написано Прочети си го няколко пъти и анализирай обстановката
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Хехехе е то е ясно , че няма да може да се справи със скокове от по 2 и нагоре метра височина и 14-15 дължина , но аз и не мога да ги правя

              Абе хора много ми подценявяте моторчето ейй , да не забравяме ,че е с цяла предница от портокал , сиреч КТМ хахах
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Така и така вече си половин портокал, вземи и виж обявата ми в раздела продавам, та да вземеш да увеличиш процентното съдържание на цитросовия плод
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  А бе, ти май си се навил да участвуваш, така че се записвай и да видим какво ще стане. Моторът, че няма да се спраска на две е ясно, имах предвид, че се амортизира повечко.

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    А все още не съм се навил . хахаха Още го обмислям, първо да стегна машинката, после ще отида до пистата за една пробна тренировка (естествено с камерата на каската ) , иииии после ще пусна видеото, вие ще кажете каквото ще кажете , а пък аз ще дообмислям какво що, че и без това има време до състезанието , пук и ще се опитам да разбера къде ще ме запишат и какви конкуренти ще имам

                    Е то за амортизирането си е факт, прав си , ма пък е забавно . Нали затова ги караме тез пусти машини ? Ще видим , ще видим .... . Иначе портокаловата предница е доста добра за скокове , даже бих казал , че не ги усеща !!
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Жорка,това където си го намислил е идея в развитието ти в мотоспорта,човек трябва да пробва за да се докаже пред себе сиКолегите са прави,че моторати не е за тази работа,но след като ходиш по горите нали пак се амортизирваако стои в гаража ше си остане новТака,че си прецени възможностите и действайУспех в начинаниетопоздрави

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        жорка за трасе ти трябват такива мотори като моитеНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF3479.jpg
Прегледи:2
Размер:142.1 КБ
ID:5416020
                        ти нямали да взимаш вече кросов мотор
                        виж от днес аз имам вече три
                        от имане глава не боли

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                          Жорка,това където си го намислил е идея в развитието ти в мотоспорта,човек трябва да пробва за да се докаже пред себе сиКолегите са прави,че моторати не е за тази работа,но след като ходиш по горите нали пак се амортизирваако стои в гаража ше си остане новТака,че си прецени възможностите и действайУспех в начинаниетопоздрави
                          Харесва ми как мислиш Боре !!! Определено , ще видим какво ще стане. За сега честно казано повече клоня към участие, не за друго , а защото е нещо ново за мен , нещо забавно, пък и честно казано ще изтребя рибата , ако се явя с моя мотор сред наточените кросарки и успея да съм поне предпоследен ,ако не последен . Не че ще има някакво значение и ако съм последен де - важен е кефа и фън-а .

                          Ако успея утре да събера мотора , че стругаря малко ми върза тенекия - ще отскоча до пистата за проба и запис на Lap Time , за да видя г-д как се представям (имам наблюдения върху няколко човека , които ще се състезават) и така...
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Жорка съсредоточи се върху подписа ми но си имай едо на ум!!!

                            Успех чакаме инфо.
                            Не е важно какво караш, а как го караш !

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Първоначално публикуван от sirene Преглед на мнение
                              жорка за трасе ти трябват такива мотори като моите
                              ти нямали да взимаш вече кросов мотор
                              виж от днес аз имам вече три
                              от имане глава не боли
                              Честито да ти е още веднъж ! .

                              Ясно ми е , че мотора ми не е за трасе, но това не означава , че няма да се справи. Всички ми казваха , че мотора е чайник и не става дори и за гората, но с малко усилия и упоритост , доказах , че мотора става за ендуро. Все пак машината не е всичко, да помага значително много , както в ендурото така и в мотокроса , но не е всичко. А пък аз споделих с вас , че не искам и нямам намерение да се боря нито за 1во , нито 2ро , нито дори 3то место. И последен да съм , важно е участието и желанието за мен. Още по-малко , че товя ще е първото ми състезание изобщо (ако се запиша де ) .

                              А за мотора и аз искам да имам един такъв, но за сега няма финансова възможност. Все умувам , правя , струвам и ахааа да събера парички и излизат неприятности , които ми развалят плановете и ми ''изяждат'' паричките. Живи и здрави да сме , другото ще се оправи все някога.
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                                Жорка съсредоточи се върху подписа ми но си имай едо на ум!!!

                                Успех чакаме инфо.
                                Ей .... точно това се опитах да напиша в предния ми пост , ма ти си ме изпреварил Ванка !! . Едно на ум трябва винаги да има във всичко ! Иначе , споделих с вас за мотокроса , не за да разбера , че машинката ми не става за там (което ми е известно така или иначе), а за да получа подкрепа от вас.

                                Повечето от вас най-вероятно помнят първите си участия в състезание. Не е лесно да се настройш психически за самото състезание и т.н. Ние сме приятели (поне аз като такива ви чувствам ) и се надям на подкрепа...

                                И още веднъж да кажа , независимо какво прави всеки един от нас - важен е кефа !! Т.нар. фън , и кефа са движещата сила , която ни кара да правим , това , което правим и ни харесва. Поздрави приятели и безаварийно на всички
                                Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 11-10-12, 21:04.
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X