Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд около Петрич

    А сега идва ред на клиповте.....

    Ето така започна днешният ден... . (трябва малко да настроя позицията на камерката, че съм я сложил малко ниско... )



    Един от многото опити на дерето , което не успях да превзема.. Тук щях да успея , но без да искам чукнах лоста за скоростите и ударих неутрална предавка. Последва мигновенно спиране и нов опит.

    +18 за тоя клип , че към края малко изпсух, защото се ядосах..



    Последва нов опит. Това беше най-добрият ми опит за деня, без малко да успея...



    Това пък е едно малко деренце , което започва с отвесче. Много забавно и излиза на плета, там където преди е било заграждението на границата с бодлива тел..



    А това е дерето , което се оказа без изхох...



    И това е последния клип от новото дере , за което пуснах подробни снимки в репортажа по-горе... Дерето е УНИКАЛНО !!!



    Това е всичко за сега. Има и 1-2 клипа от спусканията по деретата , но ще ги пусна по-късно евентуално...
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Оффроуд около Петрич

      Днес направих едно общо видео , което се получи доста приятно за гледане Дано ви хареса
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Оффроуд около Петрич

        Е Жорка най-после ми остана време да прелистя форума и твоята темаИ имаш едно голямо БРАВО на разходкатаДобри деренца и новата техника добре снимаПоздрави

        Коментар


        • От: Оффроуд около Петрич

          Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
          Е Жорка най-после ми остана време да прелистя форума и твоята темаИ имаш едно голямо БРАВО на разходкатаДобри деренца и новата техника добре снимаПоздрави
          Ехеееееееееееее не съм бил сам във форума.... . Тъкмо си мислех , че всички са отишли по почивки или работят здраво преди отпуската, щото тея няколко дни няма никакво движение във форума....

          Благодаря ти иначе Боре за включването. Наистина деретата дето намерих са много готини, и не знам как успях да ги изкача. Яд ме е за пъровото дере , че не успях да го превзема , но ще се върна там отново. И без това ще направя нови клипчета с коригиран ъгъл на камерката / да не бие толкова в земята , за да може да се види и напред какво става/ и така.

          Казаха ми и за една много готина пътека, която обаче ще трябва да потърся преди това ! Това ще е събота - неделя , че сега няма кога ..

          Поздрави !!
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

            Здравейте приятели .

            Снощи си заформихме едно страхотно градинско парти с много хапване и много пийване... В последствие биричката ми дойде в повече и днес ставането не бе от най-приятните хахаха .

            Както и да е , в неделя бе прекалено топло за каране термометрите показваха 43-44 градуса и само при мисълта за екипиривката започвах да се потя, затова и карането не се състоя..

            Днес обаче след като избистрих малко , реших да пробрам една нова пътека , която нито знаех къде е , нито през какво мина, нито къде продължава, знаех само, че излиза на нашата х.Беласица...

            Общо взето за тази пътека само са ми разказали на две на три и това е то, половината каране се превърна в курс по ориентиране , но затова малко по- надолу.....

            И така 09-00 вече бях тръгнал на път. Пътеката е на около 5-6 километра от нас и не след дълго стигнах до началото и. Това е старо водохващане , което се е превърнало в хижичка...







            Обърнете внимание на името на хижичката....



            Май вместо да карам трябваше да остана там

            Много е красиво местото , с рекичка до хижичката направо приказка..



            Пътят ми минава през реката , зад дървото вдясно и нагоре...



            Някъде натам... съжалявам , че снимката не е много на фокус...ама днеска ми е простено



            Ето и едно клипче от пресичането на реката и началото на пътеката... С доста наклон е , но това не е най-лошото. По-лошото е , че отдолу е пълно с големи камъни , скрити в листата. Сами се сещате за какво става въпрос...



            Стигнах до едно паднало дърво , което ме мързеше да премеся, не можех да го прескоча, не можех и под него да мина с тоя голям наклон на пътеката , затова взех решение да се набутам в лунния пейзаж и да заобикя....



            След като преодолях това место спрях малко за да поогледам какво е положението и на къде да продължа..





            След като си припомних ''Оцеляване на предела'' с Беър Грилс се ориентирах по ''посоката на листата на дърветата , течението на вятъра и по слънцето '' хахаха глупости бръщолевя... , поогледах насам танам и осъзнах , че трябва да продължа в тази посока...







            Ето и едно клипче от там ...



            На клиповете се вижда какво е дерето вляво... ако паднеш от там почти сигурно е , че е свършено с теб... .

            След като преминах и този участък , пътеката отново се разклони в две посоки, а аз останах на едно голо хълмче да се чудя на къде да хвана...







            А аз дойдох ето от тук...



            След поредния курс по ориентиране , взех решение да продължа напред... . Пътеката има доста голям страничен наклон, който ще видите на клипа по-долу...





            И това е последната снимка от днешното каране , на едно много готино дърво...



            После продължих по пътеката , но нещо и загубих следите след 50тина метра. Оглеждах, оглеждах и няма пътека няма нищо , доста пообиколих пеша в пърсене на пътека , но не успях да я намеря и взех решение да се прибирам.

            Прибрах се удома и питах братовчеда за пътеката , обясних му къде съм бил, през какво съм минал, и до къде съм стигнал, като май се оказа, че съм подминал отбивката и съм отпрашил в грешната посока...

            Както и да е другия път ще се опитам да намеря продължението...

            Това бе всичко от мен . Дано ви е било интересно, довиждане и до нови срещи
            Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 16-07-12, 12:46.
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

              Жорка като те гледах на второто клипче май беше още на партитомайтап И не можах да позная темата помислих,че е нова темаА каранет, добри пътечки си намерилНадявам се да намериш верният път при следващото каранеПоздрави

              Коментар


              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                Жорка като те гледах на второто клипче май беше още на партитомайтап И не можах да позная темата помислих,че е нова темаА каранет, добри пътечки си намерилНадявам се да намериш верният път при следващото каранеПоздрави
                хахаха Да ти кажа честно Боре, още си бях на партито сутринта хахахаха тегавко ми беше , може и затова да не съм намерил пътеката хахахаха .

                За темата мисля , че от известно време насам това заглавие по-приляга , пък знам ли хахах вие ще кажете ! Кофти е , че не се вижда много наклона иначе местенцето е много добро за каране. Иска ми се да я проуча тая пътека , та да може като мо дойдете на гости направо от там да ви водя в гората .

                П.п Благодаря за пожеланията Боре !!! Дано я намеря и да може да я премина. Като питах за пътеката единия човек ми казва: " Абе аз с коня от там си минавам нямам проблем , та ти с мотора ли няма да минеш ?!? " , при което права очите на палачинка и му казвам, че коня е 4х4 пък аз съм 2х1 (едно задвижващо колело и един тупан върху него ) хахахах
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                  Днес като се събудих времето беше мрачно и слънцето не можеше да пробие зад облаците, подухваше и слаб ветрец и аз не можах да се сдържа и запалих мотора към гората !!!

                  Снимки нямам понеже местата ги знаете до болка, само няколко клипа имам...

                  Първа спирка - разклона между х.Беласица и х.Конгур . Там врътнах едно качване по екстремчето и то без никакви проблеми и без усилие..



                  От там се запътих към х.Беласица да видя къде излиза онази прословута пътека, която вчера се опитах да покоря. Останах приятно изненадан като се качих на хижата. Хората, които държат хижата са купили и монтирали басейн на поляната пред хижата ! Басейнът е от тези с пластмасовите стени с размери / приблизително / 10м. дължина, 3-4 метра широчина и около 1,5м дълбочина. Басейнът си има помпа и филтър за чистене на водата. Все още беше празен , но като поразпитах ми казаха , че срещу 2 лева всеки може да го ползва!

                  Попитах и за пътеката , ориентираха ме за началото , слязох малко надолу пеша , но пътеката е обрасла и дори не се забелязва понеже и хора не минават от там много...

                  От там отидох на ектрийма , на който вчера правих 10 опита и не можах да изкача. Днес обаче късмета беше на моя страна и още от първия опит успях. Не е лесно /то и се вижда от клипа каква борба беше към средата и края на клипа / но си заслужаваше ! Навръщане се спуснах по същия екстрийм , като един човек застана да ме гледа с думите :
                  Той: - Ти от тук надолу ли ще минаваш ?!?!?!?
                  Аз: - Ами да, не ми се обикаля напразно надолу по пътя.
                  Той: - Ама от тука надолу е много стръмно и опасно как ще слезеш ?!?!?
                  Аз: - Аааа няма проблеми , от аз преди малко от тук се качих .... - при което на човека очите му станаха на палачинки и само измърмори едно ама..амаа , и аз си се спуснах надолу...

                  Ето го и клипа. Голяма борба падна , но си заслужаваше. Това което изглежда като пътека , всъщност е изровеното от мотора при вчерашните ми 100000000000 милиона опити да го покоря .



                  От там се преместих на дерето /също от вчера / , на което ядох диви ягоди. Вече с настроена камера клипа придобива друго измерение...



                  От там се качих до х.Конгур, починах си малко и газ към вкъщи доволен от добре свършената ''работа'' по деретата !!

                  Поздрави на всички и до нови срещи !!!
                  Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 17-07-12, 15:51.
                  Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                  Коментар


                  • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                    Жорка ще извиняваш,че малко късно преглеждам темата,ама все не остава времеТози път си се представил на ниво по пътекитеЯвно предният път наистина партито те е объркалоПоздрави

                    Коментар


                    • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                      Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                      Жорка ще извиняваш,че малко късно преглеждам темата,ама все не остава времеТози път си се представил на ниво по пътекитеЯвно предният път наистина партито те е объркалоПоздрави
                      Няма нищо Боре , когато имаш време я преглеждай , тя няма да избяга от тук, а и важното е, че я преглеждаш все пак .

                      Има нещо такова след запой повече не отивам да карам...

                      До преди малко работих по Intro-to на Extreme Enduro Petrich , след като се ''изпържи'' ще го кача. Мисля , че се получи добре , надявам се да събере положителни отзиви

                      П.п Бора нещо се позагубихте с вашата група. Карате ли , не карате ли ? Няма кой да пусне 2-3 снимки / за теб знам, че не са ти едно и две неща на главата / , ама поне някой да те отмени .

                      Поздрави
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                        Интрото към Екстрийм Ендуро Петрич вече е готово. Много съм щастлив да ви го представя !!

                        Специални благодарности на приятелката ми Доника, която беше зад камерата

                        Приятно гледане и дано ви хареса

                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                          брей браво бе жорка
                          страхотно интро е станало
                          успехи в ендурото и хайде няма ли да сменяваш вече коня

                          Коментар


                          • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                            Първоначално публикуван от sirene Преглед на мнение
                            брей браво бе жорка
                            страхотно интро е станало
                            успехи в ендурото и хайде няма ли да сменяваш вече коня
                            Благодаря ти Малинее!! Да ти се връщат пожеланията по 100 !

                            За моторчето , за сега най-ранната дата се очертава да е към Нова година . И на мен ми се иска да си взема друга машинка , но просто няма парички. Другия месец ще ида да поработя малко в чужбина и като се върна ще видим какво-що , понеже има и други разходи и ще видим какво ще остане за моторче !! Поздрави
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                              Еми то... джанти, фланци, лагери, гуми, камери, бои и те паричките свършват. Ехехех, шегувам се естествено, да не се засегнеш, ясно е че и докато се събират парички трябва да се кара. Успех с работата в чужбина, дано да е доходоносна и да си купиш мотор какъвто искаш, а не какъвто има.

                              Коментар


                              • От: Екстрийм Ендуро Петрич

                                Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                                Еми то... джанти, фланци, лагери, гуми, камери, бои и те паричките свършват. Ехехех, шегувам се естествено, да не се засегнеш, ясно е че и докато се събират парички трябва да се кара. Успех с работата в чужбина, дано да е доходоносна и да си купиш мотор какъвто искаш, а не какъвто има.
                                Няма проблеми колега . Много точно го каза, и докато се събират парички трябва да се кара. ))) Не мога да се лиша от хобито си , ако ще и самоделно моторче да си направя и с краката да го бутам за да върви хахахахахахах

                                "Хубавото" , ако може така да се каже, на тея разходи по-горе изброените неща от теб е , че поне парите не се даваш на куп , всичко е малко по-малко. Лошото е накрая като теглиш чертата какво се получава хахахахахахаххахахахахах

                                Иначе благодаря за пожеланията . И аз на това се надявам, пък да видим
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X