Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: Оффроуд около Петрич

    Първоначално публикуван от rosen700 Преглед на мнение
    Може да се досетиш, че не го написах заради теб, а за някой на който тепърва му предстои да се занимава с този страхотен спорт. Иначе снимките са чудесни по-всичко личи че е имало екшън и незабравими моменти
    Да , да ясно Няма проблем, още веднъж , благодаря




    Искам да използвам момента и да попитам в темата . Има ли от четящите темата , колеги от Петрич, които имат желание да се съберем и да покараме заедно ?? Много ще се радвам ако има , ако ли не здраве да е и както пеят Queen - Show must go on
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Оффроуд около Петрич

      Явно няма или мераклии или четящи от Петричко . Както и да е днес отново покарахме малко . Отидохме до мотокрос пистата в село Самуилово. Снимки няма понеже идеята бе просто да завъртя 3-4-5 обиколки на пистата и да си ходим.
      След като навъртях няколкото обиколки се отправихме и към язовира до пистата ( за справка темата на Дупница Екстрийм и гостуването им до нашия край ) . Онова изкачване, циментовото, дето сте го пробвали, за отточването на водата ...... мога да ви кажа само евала, яко стръмно е !!! Щях да се пробвам и аз , но си припомних думите на Chinela , който с мъка на сърцето ни разказа за звука от стържещия се метал в цимента и пътя на мотора надолу и се отказах

      Таа ето и едно клипче от пътя ми от Петрич до с. Беласица, е почти на един завой от селото , понеже от многото зор, който дадох на мотора и многото камъни ми падна веригата и се наложи да спра хахахах

      Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 09-04-12, 19:21.
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Оффроуд около Петрич

        Снимах и от мотокрос пистата, за съжаление обаче батерията на камерата ми е била паднала и е успяха да запише само първата и най-калпава обиколка , която направих.

        Все пак за пръз път завъртам обиколки на цялата писта. Преди съм минавал по части от нея и съм правел по някое и друго скокче колкото да си изкарам мерака. Сега обаче завъртях няколко обиколки, като смело мога да твърдя , че всяка изминала обиколка ставаше все по-добра и по-добра . Не скачам само двойните скокове по обясними причини. Все пак и опита ми е нулев с мотокрос пистите, а и с моя мотор си ме е шубе да не се пребия като куче . В заключение мога да кажа , че карането на трасе въобще не е толкова лесно колкото изглежда острани или на тв-то или на компютъра, НО определено се свиква и си е кеф да поскачаш малко

        Ето го и клипчето, не ме съдете много , а и все пак това е най-лошата обиколка , която записах ....




        П.п открих защо съм имал звук на метал в метал , когато предишния път бях на пистата и поскачах мелко (където Chinela ми каза да не си троша мотора , понеже не е създаден за тея неща). Оказа се , че горния край на планката, която държи центалния амортисиор, е била счупена от едната страна (счупена заварка) , в следствие на което идва и този звук на удрящ се метал. Не знам от кога е била тази счупена заварка, видях я , когато бях разглобил мотора за да сменям буталото.... Добре,че не беше станала по-голяма беля. Проблема е оправен и вече няма такива звуци и сега всичко е ок, дори след днешните обиколки на пистата.

        Това е всичко от мен за сега Довиждане и до нови срещи
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Оффроуд около Петрич

          Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
          Явно няма или мераклии или четящи от Петричко
          Че де ще има мераклии! Аз доколкото познавам петричките и санданските "ендуристи", те предпочитат да раздават пуууна газ само по черни пътища, по които мога да мина и аз с моя мотор! На пътеки и екстриими няма кой да кара с (колкото) тебе от тоя край! Приеми го като напълно заслужена похвала.

          П.П. И да знаеш , че тоя мотор вече те спъва! За да продължиш да се развиваш ти трябва нов!
          Последно редактирано от sl.daskalov; 09-04-12, 20:21.
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • От: Оффроуд около Петрич

            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
            Че де ще има мераклии! Аз доколкото познавам петричките и санданските "ендуристи", те предпочитат да раздават пуууна газ само по черни пътища, по които мога да мина и аз с моя мотор! На пътеки и екстриими няма кой да кара с (колкото) тебе от тоя край! Приеми го като напълно заслужена похвала.
            За мое огромно съжаление Слави е прав, а каква природа и какви условия имате, само можем да завиждаме.

            Жоро, не го гледай ти Чинела, поне от него не се учи, не за друго, а ще си останеш неук цял живот.

            Коментар


            • От: Оффроуд около Петрич

              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
              Че де ще има мераклии! Аз доколкото познавам петричките и санданските "ендуристи", те предпочитат да раздават пуууна газ само по черни пътища, по които мога да мина и аз с моя мотор! На пътеки и екстриими няма кой да кара с (колкото) тебе от тоя край! Приеми го като напълно заслужена похвала.

              Искренно ти благодаря за топлите думи . Ще почерпя за топлите думи, само да се засечем някъде


              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              За мое огромно съжаление Слави е прав, а каква природа и какви условия имате, само можем да завиждаме.

              Жоро, не го гледай ти Чинела, поне от него не се учи, не за друго, а ще си останеш неук цял живот.

              Лошо е , наистина е лошо , а природата действително е много добра за практикуване на ендуро. Има за весеки по нещо

              Ванка, не го гледай , не го гледай, ама онова ти изречение със стържещия в бетона метал , знаеш ли как ми се е загнездило в главата . Когато видях за пръв път наклона от горе си казах - няма начин !!! След кратко обикаляне и размисли вече искрицата на надеждата започна да се прокрадва в мен, но не ми достиска да рискувам - НЕ И САМ !!!

              П.п Ванка ти не се прави всички, знаем , че можеш много повече от това , което се опитваш да ни втълпиш . Не се притесняваи и профитата падат, нали се сещаш за Taddy B. , как се представи в началото на ендурокросс-а (от линка , който пусна в една друга тема) , и какво направи после. Ти си скрита лимонка , залъгаваш ни , че не можеш ''уж'' пък после ни скриеш шапката и си седнеш да снимаш и да ни гледаш сейра хахаха

              П.п.п Какво да ви кажа , ще се надявам, някой ден да ми дойдете на гости и да покараме заедно , или (ако) до лятото успея да си намеря начин да си предвиждам мотора , и ако ме приемете разбира се , да дойда аз на гости и да покараме малко Поздрави на всички
              Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 09-04-12, 20:26.
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Оффроуд около Петрич

                Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                П.П. И да знаеш , че тоя мотор вече те спъва! За да продължиш да се развиваш ти трябва нов!
                Това за моторчето го знам, заделям си по някакви парички, ма процеса за съжаление е дълъг и мъчителен . Живот и здраве да се дипломирам лятото , пък току виж съм получил и някакъв Съппорт , за някое друго конче
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Оффроуд около Петрич

                  Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                  Това за моторчето го знам, заделям си по някакви парички, ма процеса за съжаление е дълъг и мъчителен . Живот и здраве да се дипломирам лятото , пък току виж съм получил и някакъв Съппорт , за някое друго конче
                  Наистина доста бързо напредваш и скоро ще дойдеш на моето Когато дойдеш в по-голямото семейство връщане назад няма, така че сега или никога Надявам се, скоро да успееш и да смениш мотора с нещо 4Т от порядъка на 350-400сс или пък направо на 450сс, защото като ти гледам репортажите на тая писта, все едно си караш на АМ Тракия Айде чао и пълен напред
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • От: Оффроуд около Петрич

                    450 cc WANTED

                    Коментар


                    • От: Оффроуд около Петрич

                      Защо отказвате човека от 2-тактовите? Има зверчета, които ще се справят не по-зле от 4-тактов мотор.
                      Разбира се, по-лесно ще е с 4-тактов, но всеки си преценява.
                      А относно репортажите- нямаш равен, то се знае.
                      Yamaha WR 200

                      Коментар


                      • От: Оффроуд около Петрич

                        Благодаря на всички колеги за милите думи, наистина съм трогнат !!! Благодаря ви

                        Аз въпреки, че карам 2т мотор , не мога да кажа , че не харесвам и 4т - даже напротив . Ако имах достатъчно пари щях да си имам и двата в гаража
                        Иначе живот и здраве и аз съм се насочил към нещо от рода на 400-450 4т или 250-300 2т !! Кое ще е обаче , зависи от много неща, какви пари ще имам, какво ще се предлага на пазара, в какво състояние и прочие и прочие , но най-важното е за какво ще стигнат жълтиците Това ще го мисля като се съберат парите (което е трудната част в упражнението ) после вече е много по-лесно...

                        Не знам за друго, но знам , че със сигурност искам да е нещо по мощно, вече се чувствам готов за нещо по-голямо

                        Поздрави на всички , и още веднъж ви благодаря за милите думи
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Оффроуд около Петрич

                          Понеже идва Великден и се боядисват яйца, и аз реших да боядисам нещо , но то не беше яйце

                          Миналата седмица , след двата дни каране, моторетката ми проговори с човешки глас и ми вика:

                          -Нали ми беше обещал нещо, помниш ли ?? До кога ще чакам, изпълни си обещанието най-после.....

                          И аз искам не искам - действам по въпроса Ето какво '' яйце боядисах " аз . Не е кой знае какво , но на мен ми харесва и мисля, ще отваря повече








                          Маската е малко крива , но не е болка за умиране и лесно се оправя





                          Любимата ми снимка е тази...








                          Това е за сега Скоро ще има и репортаж от каране из балкана - Отново !!!
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Оффроуд около Петрич

                            Мога да ти пожелая успешни екстрими с новият мотор

                            Коментар


                            • От: Оффроуд около Петрич

                              Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                              Мога да ти пожелая успешни екстрими с новият мотор
                              Благодаря Боре !!! ''Новият'' - стар мотор е готов за подвизи, дано това ''разкрасяване'' му повлияе в положителна посока и да хвърчи като козле по екстремите . Все пак вече повече прилича на големите си батковци
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Оффроуд около Петрич

                                Ще ви издам малко в аванс какво би трябвало да се случи тея дни

                                На Цветница с баща ми се разходихме до нашата х.Беласица пеша . 7 км изкачване по пътеки, които успяхме да вземем за 40 минути с доооста прилично темпо

                                По пътя , баща ми , ми показа ето това дърво. Интересното при него е , че то в долната си част, корените и стъблото, е ДЪБ , а нагоре короната + плода е КРУША . Дръвчето е единствено по рода си и расте самичко на тази пътека, която също съм минавал с мотора, но не съм заглеждал дървото



                                По-нагоре си харесах една пътека , която в началото и края е доста стръмна, изровена и трудна . Мисля да карам по нея, като за да стигна до края се налага да се справя с това !!!





                                Успея ли някак да си проправя път за мотора , ще има много интересен материал , и снимки ,и клипове и всичко Това е за сега, не издавам повече . Останалото ще видите , ако успея да пробия тея дни
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X