Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екстрийм Ендуро Петрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: Оффроуд около Петрич

    Искаше ми се да пусна всички клипове наведнъж, но няма да стане - много бавно се качват. Затова ще пусна Част - 1 от поредицата. Тя е от началото на пътеката. Още в началото ми хлъзна задната гума при опит да направя рязък завой на ляво - абе общо взето през днешния ден изпълних максимата : ''Падаш ставаш , но моторист оставаш'' .
    По-добре сами вижте за какво става въпрос..

    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Оффроуд около Петрич

      Дойде ред и на втората част. Това е частта с големия каманак. Именно тук се измъчих най-много и съответно и поляганията ми бяха най-много Приятно гледане..

      + 18 за края !!!

      Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 26-02-12, 19:20.
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Оффроуд около Петрич

        Колега редовно разглеждам темите на групите във форума, но днешното ти преживяване ме провокира за да ти пиша. За мен мога да кажа, ме нищо не разбирам от този вид каране, а и опита ми в тази област е "гола вода", но все пак искам да ти кажа едно голямо браво. С този мотор по тези камъни просто се чудя как си успял, но може би младостта ти и огромното ти желание са взели връх. Както и да е, първото нещо което зная че ще направиш, е да смениш моторетката. Като всеки един от нас ще почнеш да прескачаш от 2Т на 4Т, от 125 до 450, че и по-нагоре, докато не намериш това, което търсиш. Желая ти много късмет в трупането на опит и последното, което ми се ще да ти кажа, е да смениш каската и тази жилетка на фокс. Чао
        Последно редактирано от Helik; 26-02-12, 20:21.
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • От: Оффроуд около Петрич

          Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
          Колега редовно разглеждам темите на групите във форума, но днешното ти преживяване ме провокира за да ти пиша. За мен мога да кажа, ме нищо не разбирам от този вид каране, а и опита ми в тази област е "гола вода", но все пак искам да ти кажа едно голямо браво. С този мотор по тези камъни просто се чудя как си успял, но може би младостта ти и огромното ти желание са взели връх. Както и да е, първото нещо което зная че ще направиш е да смениш моторетката. Като всеки един от нас ще почнеш да прескачаш от 2Т на 4Т, от 125 до 450, че и по-нагоре, докато не намериш това, което търсиш. Желая ти много късмет в трупането на опит и последното, което ми се ще да ти кажа, е да смениш каската и тази жилетка на фокс. Чао
          Благодаря ти колега за хубавите думи . Наистина не е лесно , но няма как кам този момент. Занапред ако има възможност бих си взел нещо друго , ма по закона на Мърфи, точно когато събера някакви пари и все нещо се случва и отиват по непредвидени разходи....Каската ще я сменя и нея при първа възможност. Колкото до протектора, аз съм доволен от него здрав е и е лек . Ако коментара ти е за нея е провокиран от ожулването ще кажа само че грешката е по-скоро моя. Държа си протекторите за лакти малко по-хлабави и при полегането се опитах да задържа мотора колкото мога , че да не падне и да се строши нещо на тоя каманак - моя грешка отново ,но е факт,че ако не бях с нея лакатя ми щеше да е разбит сега. Иначе има разбира се къде къде по-добри , но нямам възможност да се снабдя с такъв... ;( .Както и да е благодаря ти още веднъж за хубавите думи... Поздрави и клиповете продължават има още 3-4 части хаах
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Оффроуд около Петрич

            Да наистина това че държиш хлабави протекторите е твоя грешка, но мнението ми специално за този модел ризница на фокс, е че е много нисък клас. В темата за екипировката има доста написано по този въпрос, като лично моите фаворити са Acerbis Koerta и Ufo Scorpion. За съжаление и при теб, както при повечето от нас нещата опират до финансите, но лека по лека с времето ще се оборудваш
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • От: Оффроуд около Петрич

              Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
              Да наистина това че държиш хлабави протекторите е твоя грешка, но мнението ми специално за този модел ризница на фокс, е че е много нисък клас. В темата за екипировката има доста написано по този въпрос, като лично моите фаворити са Acerbis Koerta и Ufo Scorpion. За съжаление и при теб, както при повечето от нас нещата опират до финансите, но лека по лека с времето ще се оборудваш
              Именно колега , именно. Дето има една приказка от твоята уста в на Господ ушите.
              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

              Коментар


              • От: Оффроуд около Петрич

                А сега продължавам с част 3 от приключението ми днес.... Тук вече дали защото бях загрял и бях минал по-тегавата част, но ми се видя по-добре за каране и съответно има повече такова вместо мъки и прочие

                Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 26-02-12, 21:38.
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Оффроуд около Петрич

                  Браво, колега!
                  Отново на ниво с репортажа, а пътеката е супер готина и е похвално, че си се справил с асфалтов мотор!
                  Yamaha WR 200

                  Коментар


                  • От: Оффроуд около Петрич

                    Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
                    Браво, колега!
                    Отново на ниво с репортажа, а пътеката е супер готина и е похвално, че си се справил с асфалтов мотор!
                    Благодаря колега !!! Моторчето Е или по-точно БЕШЕ типичен представител на шосейното ендуро , но по моето скромно разбиране се справя не лошо в ендуро средата още повече след доработките , който съм му направил...
                    Иначе благодаря ти
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Оффроуд около Петрич

                      И такаааааааа дойде ред на част 4 от сагата..... В нея може да се посмеете на воля на коментарите ми хахахаха . В тази част се помества и местото, на което запецнах първия път, върнах се и на втория път с яко газ излязох , за мое очудване много лесно.... . Прави са били хората , че повечето ситуации се оправят с газз....

                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Оффроуд около Петрич

                        М,да сериозно се издигаш в ендурото,браво,усещам че все повече те вълнуват екстремните пътеки.

                        Коментар


                        • От: Оффроуд около Петрич

                          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                          М,да сериозно се издигаш в ендурото,браво,усещам че все повече те вълнуват екстремните пътеки.
                          Благодаря ти !!! Винаги са ме привличали екстремните пътеки , но опита ми не е достигал... . Хубавото е , че чувствам как преминавам към The Dark Side
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Оффроуд около Петрич

                            Хайде сега да ви пусна и последната част от пътеката - част 5 - тя е и предпоследната от сагата .....



                            След като излязох на пътя щракнах някоя и друга снимка и се запътих към вкъщи. По пътя се поокалях малко както ще се види и от клипчето и преминаването през някоя и друга локва .



                            С това моето приключение приключва. Дано да ви е било интересно и забавно да преживеете с мен това пътешествие. Очаквайте нови пътеки и нови подвизи... От мен за сега толкова... Поздрави
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Оффроуд около Петрич

                              Браво колега много добра пътека си намерил,и доста си се поизмъчил с тези каманациа и моторчето доста го хвърляш

                              Коментар


                              • От: Оффроуд около Петрич

                                Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                                Браво колега много добра пътека си намерил,и доста си се поизмъчил с тези каманациа и моторчето доста го хвърляш
                                Хаххаха благодаря ти !! Много е добра пътеката наистина. Въпреки ,че се измъчих , много и се изкефих. А за хвърлянетоооо хахахахх емиииии и аз не искам ама е .... факт ахахахах
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X