Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Етрополе-продължението

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Етрополе-продължението

    До Ябланица където е събора нямаш проблем ,обаче от там като хванем по пътеките не отговарям...

    Коментар


    • #17
      До: Из Етрополския Балкан на разходка?

      Ехееееееее, много етрополски ендуристи, много нещо! ))
      Абе Вие няма ли и мен да ме заведете на някоя малка разходчица това лято??? ))

      Коментар


      • #18
        До: Из Етрополския Балкан на разходка?

        Първоначално публикуван от valkatadt Преглед на мнение
        Ехееееееее, много етрополски ендуристи, много нещо! ))
        Абе Вие няма ли и мен да ме заведете на някоя малка разходчица това лято??? ))
        Ееее чак па много ....А за разходка проблем няма никакъв.

        Коментар


        • #19
          До: Етрополе-продължението

          Ееее, много яко! само трябва да събера парички да си платя гражданската и да си докарам мотора до Етрополе..(и без това само си седи в гаража ) много сложно с тези финанси
          Ама трябва да измислите някакъв по-лесен и кратък маршрут, че нали ме знаеш какъв съм смешен моторист

          Коментар


          • #20
            До: Етрополе-продължението

            Ние тука на 6 юни покарахме и после като седнахме на бира си заплюхме една дата - 20 юни събота , за по-сериозно каране-да направим пълна обиколка на Етрополе. Не ,че датата е точно отсечена ,но по принцип само времето може да ни сбърка. По-точно мене и времето не може да ме сбърка, ама незнам дали има и други толкова откачени.
            А от друга страна за да се направят хубави снимки и да се види красотата на Балкана е хубаво времето да е хубаво.
            Всеки ,който иска, може да се включи.

            Тел за връзка: 0878 722 550 - Тодор
            0896 163 408 - Нарцис
            0888 569 677 - Танги
            С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

            Коментар


            • #21
              От: До: Етрополе-продължението

              Колеги ако може 1 консултацийка. От Стръгел или Горно камарци до Етрополе, някой по лесен маршрут за сам човек с мотор. Не е задължително да е само гора може и малко асфалт ама да не е екстремно, че доминатора тежи, не мога да го нося.
              "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

              Коментар


              • #22
                От: До: Етрополе-продължението

                Първоначално публикуван от ssaattyyrr Преглед на мнение
                Колеги ако може 1 консултацийка. От Стръгел или Горно камарци до Етрополе, някой по лесен маршрут за сам човек с мотор. Не е задължително да е само гора може и малко асфалт ама да не е екстремно, че доминатора тежи, не мога да го нося.
                Има имааа....и той е прекрасен само за такъв мотор,щот и аз съм с доминатор все още, та знам за кво става на въпрос!От Стъргел излизаш нагоре към хижа Чавдар от там продължаваш към връх Баба, и после хвашташ един прекракен черен път по билото на Стара Планина и слизаш на пр.Кашана и от там асвалт до Етрополе....горе долу грубо 60тина км.Ще ти хареса и е лесно, има още 2 пак лесни за каране но са по трудни за обясняване тоя е най-лесен.....поне за мен.Поздрави Иван... П.С. Маршрута минават покрай паметника под вр.Баба "снимката от аватара ми",ползвай я за ориентир успех .
                Последно редактирано от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ; 21-10-10, 00:51. Причина: 1
                Не е важно какво караш, а как го караш !

                Коментар


                • #23
                  От: До: Етрополе-продължението

                  Много благодаря. Ако не ми мине котка път може тази събота да го видя аз тоя връх Баба. Не ми се минаваше през Кашана но като не искам да се губя ще мина от там. Ако можеш дай някакви ориентири за друг подобен маршрут за на връщане.
                  "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                  Коментар


                  • #24
                    От: До: Етрополе-продължението

                    [QUOTE=ssaattyyrr;1314871]Много благодаря. Ако не ми мине котка път може тази събота да го видя аз тоя връх Баба. Не ми се минаваше през Кашана но като не искам да се губя ще мина от там. Ако можеш дай някакви ориентири за друг подобен маршрут за на връщане.[/QUO
                    Трудно е така да се обяснява за горски пътчета и пътеки.Има хубав маршруд от с.Бойковец, което е блзо да Етрополе
                    от него се продължава към месноста- равни дел - след това се продължава към вр.Шиндарника и от там се спускаш на дясно в Стъргел или към г.Камарци. Успех...
                    Не е важно какво караш, а как го караш !

                    Коментар


                    • #25
                      От: До: Етрополе-продължението

                      На гърба на паметника под вр. Баба има един прекрасен черен път до Етрополе.


                      П.С. Знам още 3-4 пътя, но за по леки мотори !
                      Последно редактирано от Chinela; 02-12-10, 19:47.
                      KTM 530 EXC

                      Коментар


                      • #26
                        От: До: Етрополе-продължението

                        П.С. Знам още 3-4 пътя, но за по леки мотори ![/QUOTE]

                        Абе и ние знаем ама как ще му обясним на човека кадеда ги намерииии !
                        Не е важно какво караш, а как го караш !

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X