Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Етрополе-продължението

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Етрополе-продължението

    малееее от колко време турся с кой да карам като си отида на етрополе.от 4 години и сега най сетне намерих. момчета като си дойда до етрополе задължително ви звънкам. =] само оставете някви телефони.

    поздрави Жоро

  • #2
    До: И в Етрополе има мотористи

    Жоре, в края на април или началото на май ще направим една пълна обиколка на Етрополе, около 100 км .Ще се радвам да си с нас. Моя тел. е 0878 722 550 .Търси ме в кафето на Тошко срещу болницата или отдоло в оръжейния магазин. Тодор Етрополе
    С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

    Коментар


    • #3
      До: Етрополе-продължението

      Или излез на някоя полянка и зачакай малко и туко виж Тошко минал......ще покараме нека само се поспопли още малко.Поздрави - Иван.
      Не е важно какво караш, а как го караш !

      Коментар


      • #4
        И в Етрополе има мотористи-продължението

        Здравей Тодоре. Я кажи ако знаиш къде има хубави екстрийми за
        изкачване около Етрополе. .

        Коментар


        • #5
          До: И в Етрополе има мотористи

          Здравей, Тодоре. Често карам АТВ в района на с. Бойковец. "Открих" пътищата до Ботевград и Правец, качвал съм се и до вр. Баба през Кашана. Не мога да намеря обаче пътя за Стъргел, дали е проходим и не е ли затапен от "Хикса". Ще се радвам, ако споделиш тук нещо по въпроса. Може да покараме някоя събота (май само тогава мога), но АТВ-то е китайско, за кашкавал-туризъм.
          Венцислав Лаков

          Коментар


          • #6
            До: Етрополе-продължението

            аз сега съм в Англия и нз точно кога се връщам но щом дойда веднага звъня

            Коментар


            • #7
              До: И в Етрополе има мотористи

              Първоначално публикуван от guncho55 Преглед на мнение
              Здравей, Тодоре. Често карам АТВ в района на с. Бойковец. "Открих" пътищата до Ботевград и Правец, качвал съм се и до вр. Баба през Кашана. Не мога да намеря обаче пътя за Стъргел, дали е проходим и не е ли затапен от "Хикса". Ще се радвам, ако споделиш тук нещо по въпроса. Може да покараме някоя събота (май само тогава мога), но АТВ-то е китайско, за кашкавал-туризъм.
              "Оригиналния" път така да се каже наистина е затапен от Х-а но има обходен които е през Равни Дел и Шиндарника-това е нат Бойковец
              Не е важно какво караш, а как го караш !

              Коментар


              • #8
                До: И в Етрополе има мотористи

                Първоначално публикуван от guncho55 Преглед на мнение
                Здравей, Тодоре. Често карам АТВ в района на с. Бойковец. "Открих" пътищата до Ботевград и Правец, качвал съм се и до вр. Баба през Кашана. Не мога да намеря обаче пътя за Стъргел, дали е проходим и не е ли затапен от "Хикса". Ще се радвам, ако споделиш тук нещо по въпроса. Може да покараме някоя събота (май само тогава мога), но АТВ-то е китайско, за кашкавал-туризъм.
                Минавал съм от Стъртел за Бойковец. Стигаш разклона за х. Чавдар на
                дясно и за поделението на ляво. Като тръгнеш за поделението минаваш бариерата и преди оградата на подел. хващаш черния път който заобикаля подел. После пак си на асфалта и в Бойковец. Не видях никакъв хикс и пътя си е магистрала за мотор..

                Коментар


                • #9
                  До: Етрополе-продължението

                  Благодаря за информацията, но може би не е актуална. Пътят си съществува, обаче има непроходим за АТВ участък от стотина метра заради паднали дървета на 4 км след разклона от Бойковец. От миналото лято не са разчистени, проверих лично в събота, 18 април. През Шиндарника и Равни дел е алтернативен, не е "царският". "Магистралата" към х. Чавдар под вр. Баба пък още е затрупана от гигантска пряспа, но се заобикаля лесно.
                  Венцислав Лаков

                  Коментар


                  • #10
                    До: Етрополе-продължението

                    Първоначално публикуван от guncho55 Преглед на мнение
                    Благодаря за информацията, но може би не е актуална. Пътят си съществува, обаче има непроходим за АТВ участък от стотина метра заради паднали дървета на 4 км след разклона от Бойковец. От миналото лято не са разчистени, проверих лично в събота, 18 април. През Шиндарника и Равни дел е алтернативен, не е "царският". "Магистралата" към х. Чавдар под вр. Баба пък още е затрупана от гигантска пряспа, но се заобикаля лесно.
                    Привет колега така е но аз дървета нямах в предвид след тях просто пътя опира или поскоро е преграден от Х - а. По принцип
                    от там "кадето пътя опира в оградата" има пътечка през която може да се излезне на билото но скоро не съм минавал а и да съм по точен слизъл съм от там и ми се стори доста лошо.
                    Не е важно какво караш, а как го караш !

                    Коментар


                    • #11
                      До: Етрополе-продължението

                      Танги, мажи веригата и да тръгваме.
                      В петък на 1.05 Ботевград и Правец мотористите ще карат към "Рудината". Наро каза ,че са говорили ние етрополци да ги чакаме там и после ще ни водят да караме по някакви пътеки към Ботевград и се прибираме.Може да дойде и едно АТВ от Бойковец. С тебе ставаме трима.
                      С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                      Коментар


                      • #12
                        До: Етрополе-продължението

                        Първоначално публикуван от Тодор Етрополе Преглед на мнение
                        Танги, мажи веригата и да тръгваме.
                        В петък на 1.05 Ботевград и Правец мотористите ще карат към "Рудината". Наро каза ,че са говорили ние етрополци да ги чакаме там и после ще ни водят да караме по някакви пътеки към Ботевград и се прибираме.Може да дойде и едно АТВ от Бойковец. С тебе ставаме трима.
                        ако има как да ви чакаме на Рудината от там ще караме към Ябланица софийско да ходим на сбора и от там не се знае на къде ще заперкаме ,затова ако ще идвате с нас се подгответе за по-дълго каране

                        Коментар


                        • #13
                          До: Етрополе-продължението

                          Резарвоарите ще бъдат пълни, а главите ни достатъчно празни за да караме накъдето и да е.
                          В колко часа ще бъде срещата на "Рудината?
                          С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                          Коментар


                          • #14
                            До: Етрополе-продължението

                            още не сме се разбрали.Ние ще се чуем с Нарцис и той ще ви предопреди

                            Коментар


                            • #15
                              До: Етрополе-продължението

                              Първоначално публикуван от kol1o0 Преглед на мнение
                              ако има как да ви чакаме на Рудината от там ще караме към Ябланица софийско да ходим на сбора и от там не се знае на къде ще заперкаме ,затова ако ще идвате с нас се подгответе за по-дълго каране
                              Я кажи от Рудината нататък как е терена тежак офроуд или такъв какъвто е и до хижата - нямам читава гума отзад та не ми се носат 170 кила.
                              Не е важно какво караш, а как го караш !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X