Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в Пирин планина! По-точно Добринище!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходки в Пирин планина! По-точно Добринище!

    Здравейте видях че няма теми и снимки от нас мотористите от Добринище! Тук сме страшно много мото маниаци,караме яко...обаче има един проблем...не се снимаме,обаче това ще приключи,надявам се не само аз да качвам снимки,в неделя излизаме и ще снимам яко и започвам,моля ви Мото Клуб "Моторел"-Добринище,момчета помагайте с малко снмки,батко Ваньо (Иван Тонин) ти имаш доста снимки,я качи нещо,а аз от утре ще започна с нещо малко старичко,националните ни мотосрещи! До утре момчета! Започвам да качвам!

    Първо да се похваля с новият ми мотоциклет,истински красавец нали!? Ще има изпълнения с него това лято,и задължително трябва да се документира!
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Chinela; 05-03-09, 12:27.

  • #2
    До: Разходки в Пирин планина! По-точно Добринище!

    Започвам със снимки от първата национална мото среща в Добринище! Беше хубаво време, имаше игри, имаше музика, концерти, награди...инциденти разбира се (без пострадали, което е хубаво) на всякъде миришеше на бензин...оххх...тази миризма на изгорели газове от мотоциклет, абе общо взето весело, ядене пиене мотори жени (който май забравих да кача) и така...
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      До: Разходки в Пирин планина! По-точно Добринище!

      Първоначално публикуван от georgi86 Преглед на мнение
      Здравейте видях че няма теми и снимки от нас мотористите от Добринище! .....
      И къде видя това колега във вестник Струма или в Плейбой...
      Я виж Иван Тонин каква хубава тема е направил.

      П.П. И твойта не е лоша затова ще ги слея довечера.

      Коментар


      • #4
        До: Разходки в Пирин планина! По-точно Добринище!

        Е не съм видял като хората, за което се извинявам, ем нищо де, аз така или иначе не съм в Мото Клуб "Моторел", така че батко Ваньо ще качва снимки от мотоклуба пък аз по натам ще качвам с момчетата с които карам аз към средата на лятото ще се види кой са по хубави! Успех на всички

        Коментар


        • #5
          До: Разходки в Пирин планина! По-точно Добринище!

          Първоначално публикуван от georgi86 Преглед на мнение
          Е не съм видял като хората, за което се извинявам, ем нищо де, аз така или иначе не съм в Мото Клуб "Моторел", така че батко Ваньо ще качва снимки от мотоклуба пък аз по натам ще качвам с момчетата с които карам аз към средата на лятото ще се види кой са по хубави! Успех на всички
          Не се отказвай , всяко начало е трудно.
          Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

          Коментар


          • #6
            До: Разходки в Пирин планина! По-точно Добринище!

            Няма да се откажа! След 2 часа тръгваме да караме и обе6тавам да кача снимки,само много ме е яд че си забравих фото апарата на работата и ще трябва да снимам с телефона,но времето е хубаво и съм сигорен че ще излезнат добре! До по късно!

            Коментар


            • #7
              До: Разходки в Пирин планина! По-точно Добринище!

              Хубаво покарахме вчера! Беше кално,на места имаше сняд,а само аз бях с 600сс ендуро а другите с 125сс крос и летяха по пътеките,тъкмо се бях отчаял че карам най бавно и ми дойде музата,изсилих се яко по един път,и тъкмо изпреварих единия и си казах "е се че превара и другия" и дойде един остър завой и познайте...баммм,челно в един бор са и най интересното е че ми нямаше нищо от падането,и когато изправихме мотора и исках да го запаля...тъй като беше под наклон и закачих ботушите за степенката и си изкълчих глезена и сега не мога да ходя,но какво да се прави. Счупих калника,маската с фара,и предпазителите на телескопите! Това се оправя (някои ако си има представа колко ще ми струва да го оправя може да пише ) А малкото снимки който направихме се надявам да ги кача най късно утре,иначе продължихме да караме и тъкмо се събрахме повече хора и ме заболя крака и си тръгнах,много ме е яд но нищо живи здрави другата неделя ако намеря пари за калник поне ще идем пак да покараме,добре чао ви за сега очаквайте снимките,не са много но са готини

              Коментар


              • #8
                До: Разходки в Пирин планина! По-точно Добринище!

                Ето и малко снимки от разходката за която ви разказах в по горната тема!
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от Георги Хаджийски; 16-03-09, 11:37.

                Коментар


                • #9
                  До: Разходки в Пирин планина! По-точно Добринище!

                  А вчера еи така решихме с един приятел и гаджето ми да се разходим малко из красотите на Добринище и Пирин планина,качихме се с лифта до хижа безбог,лятото като се стопи снега ще кача и снимки когато се качим с моторите! То мотористите ходиха да карат,мене ме боля цял ден корема че не отидох с тях но не съжалявам,ето...ще споделя малко снимки с вас и ще разберете защо не съжалявам

                  П.П. Приятелката ми не устоя...и се качи на една от шейните,и я качи 2-3 пъти до върха (майтапя се де) (шейната се даваше под наем,малка е,не е от теа дето видяхме на върха по 1000сс и по 180 к.с. но нищо де и 80 к.с. си върви добре)

                  Където са шеините по принцип е езеро,но сега е замръзнало! И как бегат шейните по него не е истина!
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от Георги Хаджийски; 16-03-09, 11:50.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разходки в Пирин планина! По-точно Добринище!

                    гошка трябва пак да покараме като се върнеш.ще има пак изпълнения борчета тава онова

                    Коментар


                    • #11
                      До: Разходки в Пирин планина! По-точно Добринище!

                      Блаже не се бъзикай с борчетата нали знаеш че обичам да ги нацелвам ще караме август,тогава се прибирам! Жалко че тука няма с кой да карам,иначе щях да си купя мотор! Скоро може да кача някоя снимка от връх Олимп на Тродос (Кипър) мисля да взема по натам като е по топло времето един мотор под наем да покараме!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Разходки в Пирин планина! По-точно Добринище!

                        Малко снимки който съм забравил да кача преди!
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #13
                          От: До: Разходки в Пирин планина! По-точно Добринище!

                          Тази тема е почти мъртва но смятам утре да я посъживя.
                          Сега ми се почива,но утре ще има интересни неща.

                          За сега само това.

                          Коментар


                          • #14
                            От: До: Разходки в Пирин планина! По-точно Добринище!

                            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                            Тази тема е почти мъртва но смятам утре да я посъживя.
                            Сега ми се почива,но утре ще има интересни неща.
                            За сега само това.
                            А, ето на къде сте се скатали с Габриел,хаймани такива.Давай подробности и пиши тракове та и ние да се повозим.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X