Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Велико Търново - dirty dozen

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Велико Търново - dirty dozen

    Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
    Shifta-Шифта....Жоро как можа и ти баш за туй да ме питаш.Не ги гледай кво пишат тия чесачи,НО основоположника на тия рими е бай Иван /Chinela/
    Па де да знам, гледам тука разни щифтове и шплентове хвърчат, та викам да питам...

    Бай Иван - Чинела ...
    Това нашия Чинел ли е бе

    Коментар


    • До: Велико Търново - dirty dozen

      Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
      Па де да знам, гледам тука разни щифтове и шплентове хвърчат, та викам да питам...

      Бай Иван - Чинела ...
      Това нашия Чинел ли е бе
      Шшшт-същия

      Коментар


      • До: Велико Търново - dirty dozen

        ади бе фризора нема снимки днес от арбанаси ,малко преваля и ти си скри фотото
        Човек колкото и добре да живеее накрая се жени

        Коментар


        • До: Велико Търново - dirty dozen

          Първоначално публикуван от kritars Преглед на мнение
          .... нема снимки днес от арбанаси ,малко преваля и ти си скри фотото....
          Днес снимах ама пак клипове....и нали знаеш каде да ги търсиш бе,в другата тема за състезанието

          Отказах се да снимам снимки на такива мероприятия-то поне 200 обектива бяха насочени във всички посоки,така че ще има снимков материал доста голям

          Сега пиша трудно,днес се посях и си посрещах пръста,торбичка лед и дано до утре да ме отпусне...ест от тия глупави каски текна леко и носа и окото е подуто ама тва е дребна работа-все едно съм бил на боксов мач

          Коментар


          • До: Велико Търново - dirty dozen

            Първоначално публикуван от teo
            E , като си купуваш каска за 5 лева , т`ва e положението.
            Твойта е за 5 лв.....думата ми е,че са смотани защото при едно падане като вчера "по очи" и отпред си изпльоскваш брадата и нищо не я подпира и държи....всеки който хване независомо каква е каската му и се натисне отпред ще разбере ,че нищо не пази при едно падане.Пази отстрани,удар отзад,падащ камък от небето,но точно отпред нищо не пазят!!

            Коментар


            • До: Велико Търново - dirty dozen

              Набързо поизвадих няколко мнения на един учасник,просто защото прави впечатление за едноонразните въпроси,но явно не и като сериозен купувач,защото до сега трябва да има 50 мотора

              Имаше и един друг каде ако му извадя въпросите "а електро стартер има ли" "стартер има ли" са толкова колкото и на този купувач,но може и тях сложа като има време

































              Та толкова извадих на бързо,сигурно има и други,отделно колко са трити ,защото ми е направил отдавна впечатление...нищо лично към колегата,даже хубаво,че е от нашата боя,ама мисля си е напълно излишно да пита щом няма да купува

              Коментар


              • До: Велико Търново - dirty dozen

                Шифт не че нещо ама такива ги питай дали майките им и бащите им знаят че искат мотор и ще видиш че ще ти отговорят ами сега ги навивам за мотор Днеска нямали да карате вижте какво е приятно времето

                Коментар


                • До: Велико Търново - dirty dozen

                  Първоначално публикуван от Silvestar Преглед на мнение
                  Шифт не че нещо ама такива ги питай дали майките им и бащите им знаят че искат мотор и ще видиш че ще ти отговорят ами сега ги навивам за мотор Днеска нямали да карате вижте какво е приятно времето

                  Не мисля ,че колегата е някоя лапетия,защото докато събирах тия мнения видях,че има/л XTZ 750,а този мотор е сериозен по размери и тегло....

                  Коментар


                  • До: Велико Търново - dirty dozen

                    Между другото, "имали" се пише разделно- има ли

                    Коментар


                    • До: Велико Търново - dirty dozen

                      За тази цел има уведомление за публикация и после картони или бан от форума.
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • До: Велико Търново - dirty dozen

                        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                        За тази цел има уведомление за публикация и после картони или бан от форума.
                        Уведомление.....,от по будните съфорумци всеки вижда такива подобни неща,то не е само това на този колега,аз и не ги изкарах някой да му слага картон а просто така,защото отдавна ми се върти в главата....казвам има и друг колега който по обявите пък пита само за "електро стартер"/те са от по старите обяви/ и това пак е системно....бас държа Краси ,че и на теб са ти се набивали тия неща понякога......нищо лично нямам към тях,просто го изваждам за шоуто

                        Коментар


                        • До: Велико Търново - dirty dozen

                          Набиват ми се, но много и пропускам, затова казвам да се ползва уведомление за публикация и тогава такива спамери няма да продължат дълго така.
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • До: Велико Търново - dirty dozen





                            класика
                            Прикачени файлове

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X