Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Велико Търново - dirty dozen

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Велико Търново - dirty dozen

    за елена сме и ние от горна три атвета ,и мислим към 8.00 да тръгнем и някаде към 11 най късно да сме там ,ако няма да ви бавим мове да караме заедно до там
    Човек колкото и добре да живеее накрая се жени

    Коментар


    • До: Велико Търново - dirty dozen

      Попа няма ли да го вземете?
      [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
      ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

      Коментар


      • До: Велико Търново - dirty dozen

        Първоначално публикуван от kritars Преглед на мнение
        за елена сме и ние от горна три атвета ,и мислим към 8.00 да тръгнем и някаде към 11 най късно да сме там ,ако няма да ви бавим мове да караме заедно до там

        Няма да ни бавите споко,ако и Севлиево се включат ще сме голяма тумбаа

        Коментар


        • До: Велико Търново - dirty dozen

          Пичове дайте някой трак до Елена, че я се съберем заедно я не.
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • До: Велико Търново - dirty dozen

            Звънни на Христо(Ulaybev) той ще ти даде,тел.0887974514
            [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
            ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

            Коментар


            • До: Велико Търново - dirty dozen

              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
              Пичове дайте някой трак до Елена, че я се съберем заедно я не.
              Ние ще ходим от Габрово,но ще ползваме маршрута Бузлуджа-Чумерна-Елена.
              Тракове имам ,че даже май някой от вас ми ги беше дал.

              Коментар


              • До: Велико Търново - dirty dozen

                Ще се видим там, без значение с или без GPS
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • До: Велико Търново - dirty dozen

                  11h е старта,ние ще тръгнем към 9h по хладното,иначе пътя ние 40мин до час,ще се видим там...като се сетя миналата година каква пушилка беше около пистата,и публиката как се наядохме с прахоляк,тая година пак в тая жега не ми се мисли

                  Коментар


                  • До: Велико Търново - dirty dozen

                    Нали тази година има и напоителна система! Не би трябвало да има мн. прахуляк.

                    Коментар


                    • До: Велико Търново - dirty dozen

                      Днес посетихме мотополигона в Елена,някои дойдоха някои не,например Jori не го пусна жена му

                      Както казах:...като се сетя миналата година каква пушилка беше около пистата,и публиката как се наядохме с прахоляк,тая година пак в тая жега не ми се мисли...точно така и беше,изключително много прахоляк,ама многоооооооооооооодори и на самите състезатели им беше трудно,публиката също много разочарована от това...

                      Ето малко интересни снимки от самото състезание,малко са защото не стоях да гледам


                      клипа е готин,защото точно първите паднаха,и на второ класиране точно те са и победили пак,тримата водачи се струпаха на камара
                      .......... клип



                      и снимки....































                      Това е от състезанието,от пистата дерекно отидохме на "трухчевата къща" да му хапнем...язовир Йовковци



                      ето няколко пернати които си плуват из него...



                      ето я и къщичката



                      това е наща маса,стои празна и ни чака...



                      тази сърничка кво търси тук..







                      хапнахме и тръгнахме да се пребираме,понеже бяхме много Търновци,кой с АТВ кой с мАтор и всеки се пребираше кой с когот тръгне,та навръщане бяхме с нашите стари познайници...

                      попаааа



                      и Сашо(kritars),Дидоо и момчето със сузукито



                      Колето пълни вода от рекичка през гората,всички пихме и беше студеничка...




                      това са снимките от днес,няма по време на каране защото съм без манивела и паля на летище,това беше единственото място на което спряхме иначе пак изпробвахме двойния маршрут,един за отиване и друг за връщане,и всичкото тва е през балканчето,готино е






                      Ето малко ексклузивни снимки...



                      Shiftaрски мотор полегнал в трап...



                      един клон така ме шибна,че загубих управление и това беше последствиетоест на мен и мотора нищо....

                      за деня имах и друго падане,то беше преди този трап,по черен път край житата,избяга ми предницата в завой,така тупнах,че при удара на каската в земята чак тиквата ме заболя,добре е да е хубава каската,че иначе не ми се мисли....има и леки охлузвания ама те са за спорта
                      Последно редактирано от Shifta; 24-05-09, 19:12.

                      Коментар


                      • До: Велико Търново - dirty dozen

                        Как ме хвана яд че неможах да дойда и аз да се наям с прахоляк.
                        Я кажете Гошко с РМ-а,как се представи и на кое място е.
                        [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
                        ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

                        Коментар


                        • До: Велико Търново - dirty dozen

                          Наистина че напоителната система нещо куцаше понаядохме се с прахуляк, но пък беше интересно!

                          Коментар


                          • До: Велико Търново - dirty dozen

                            Забелязах,че клипа не върви,каза ми един приятел след като днес го е пуснал

                            Ето го и пак старта КЛИП

                            Коментар


                            • До: Велико Търново - dirty dozen

                              Абе кой кара тая седмица,снимки не виждам,аз бях пешеходец и махах гащи,Jori не си ли излизал с групата......

                              Снимки от моята разходка из местностите на Бг тук:
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...379#post756379

                              Изкарах си един прекрасен ден

                              Коментар


                              • До: Велико Търново - dirty dozen

                                Няма снимки еййй,в тая жега никой не изкара тая седмица....

                                Ето го Гошо с новия му мотор-YZ250F(2005)









                                Снимките са от личния му архивиначе ако бяха от мен 6тяха да са повече
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X