Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се разберем да покараме около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да се разберем да покараме около София

    Това беше хубавото от Събота защото както ще видите Жоро се прибра пеша, някъде между хижа Заврачица и хижа Грънчар на една пътека, която не препоръчвам на начинаещи в никакъв случай,имаше преспи и докато се борехме с тях поне аз се изморих до краен предел. От едно качване на пътеката на моя мотор , направо батериите ми бяха на нула и Жоро реши неговия да го прекарва сам,това беше огромната грешка за деня, мотора му запъна в един камък , падна и се счупи кормилото . Само който е минавал по тази пътека знае колко път е до първият път до който може да стигне друго освен кон или мотор.Има малко снимки и от неделя когато беше спасителната акция, с Руската , невегоятно проходима машина от Самоков до хижа Заврачица и от там пеша,но накрая след дъжд , градушка и тн. и тн. мотора с ново кормило естествено монтирано на място беше спасен.Трака е много хубав,но не е за начинаещи определено.
    П.П Ще кача трака в темата тракове , но след 4-5 дни защото си забравих GPS-са в Самоков.
    Прикачени файлове
    Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

    Коментар


    • До: Да се разберем да покараме около София

      Искрене, събота карахме с Ади и една група от "Лудите от Радуил" в района. Наши "шпиони" ни доложиха, че 2 КТМ-а, добре екипирани, са минали през Черната скала, даже са се опитали да забиват гаджета по пътя...

      Ние него ден направихме 150 км. в Рила, но основно по пътеки(...и писти), просто местните знаят !

      - 2 пъти по различни пътеки качвахме Чакър, от Радуил.
      - 1 път Радуил - Самоков - Доспея - Говедарци, по улеи и пътеки. Невероятни тракове има между Доспея и Говедарци.
      - 1 път Говедарци - х.Мечит - Кобилино бранище и обратно(но от Мечит по друг маршрут надолу)
      - 1 път Говедарци - Бели искър - Боровец ( където можеше пробивахме пътеки в гората нагоре, сечейки пътя. Там пострада единия мотор - скъса задна спирачка).
      - 1 път Царска Бистрица - х. Мусала(почти х. Мусала, щото пътеката беше с пряспа)
      - 1 път пуснахме по пистите надолу(Ади даже ги връща и нагоре) на Маркуджиците, после по пътеката към Царска Бистрица.
      - 1 път пак пистите нагоре "Червено знаме" - под Чакър - през Марица отсрещния скат - Радуил.
      - Радуил - Боровец по едни невероятни местни пътеки.

      Mitsubishi L200 DobbleCab

      KTM XC 450 RW 2009
      KTM 350 SX 2011

      Коментар


      • До: Да се разберем да покараме около София

        Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
        Искрене, събота карахме с Ади и една група от "Лудите от Радуил" в района. Наши "шпиони" ни доложиха, че 2 КТМ-а, добре екипирани, са минали през Черната скала, даже са се опитали да забиват гаджета по пътя...

        Ние него ден направихме 150 км. в Рила, но основно по пътеки(...и писти), просто местните знаят !

        - 2 пъти по различни пътеки качвахме Чакър, от Радуил.
        - 1 път Радуил - Самоков - Доспея - Говедарци, по улеи и пътеки. Невероятни тракове има между Доспея и Говедарци.
        - 1 път Говедарци - х.Мечит - Кобилино бранище и обратно(но от Мечит по друг маршрут надолу)
        - 1 път Говедарци - Бели искър - Боровец ( където можеше пробивахме пътеки в гората нагоре, сечейки пътя. Там пострада единия мотор - скъса задна спирачка).
        - 1 път Царска Бистрица - х. Мусала(почти х. Мусала, щото пътеката беше с пряспа)
        - 1 път пуснахме по пистите надолу(Ади даже ги връща и нагоре) на Маркуджиците, после по пътеката към Царска Бистрица.
        - 1 път пак пистите нагоре "Червено знаме" - под Чакър - през Марица отсрещния скат - Радуил.
        - Радуил - Боровец по едни невероятни местни пътеки.

        И аз снощи спах с Памела Андерсън, ма снимки..................... нямам....

        Коментар


        • До: Да се разберем да покараме около София

          Днес имах възможността да се насладя на природата в района...невероятно е...щом се оправи времето и пътуваме на Гости на Чинелааа
          MG RACING

          Коментар


          • До: Да се разберем да покараме около София

            Чинел,
            От няколко години една мисъл ме тормози на лягане и на ставане
            Чудя се как ли са и гърдите на Памела, сега без силикон...та я сподели...пък снимки не искаме
            LZ1DWW

            Коментар


            • До: Да се разберем да покараме около София

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              И аз снощи спах с Памела Андерсън, ма снимки..................... нямам....

              ...Абе нещо последно време наблягам на карането, че покрай Ерцберг ми изостана за сметка на снимането!

              А това е "Памела Андерсън", невернико!
              На трака липсва само Мечит-Кобилино бранище, че некой не ко караха!

              https://htftp.offroad-bulgaria.com/m...une%202009.gpx


              ....А...какво чувам!?....Тишинаааа...
              Mitsubishi L200 DobbleCab

              KTM XC 450 RW 2009
              KTM 350 SX 2011

              Коментар


              • До: Да се разберем да покараме около София

                Мики ще го сваля този трак,повечето съм ги карал , но има места през които даже не знаех че може да се минава.
                П.П Аз имам роднини в Самоков така че съм карал доста там, но нали знаеш ,човек се учи докато е жив.
                Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                Коментар


                • До: Да се разберем да покараме около София

                  Някои се разписахме в съботата ето доказателство: http://www.youtube.com/watch?v=3lT06--rX84
                  CRF - Contingency Reaction Force

                  Коментар


                  • До: Да се разберем да покараме около София

                    В неделя с малкия (Йоан) бяхме на гости на Чинела, снимки можете да видите тук:
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=18958&page=5
                    Per aspera ad astra.

                    Коментар


                    • До: Да се разберем да покараме около София

                      малко със закъснение пускам снимките от съботната разходка.
                      Поради невероятната жега излезнахме с братовчед ми да направим една разходка в Лозенската планина и по обяд приключихме с карането.
                      Качихме 2 върха и се разходихме по много приятни пътеки

























                      Поглед към Искър.






















                      Per aspera ad astra.

                      Коментар


                      • До: Да се разберем да покараме около София

                        Браво бе , ако знаеш Тони как чакам да дойде понеделник и да видя, че някой е отсрамил групата.
                        Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                        Коментар


                        • До: Да се разберем да покараме около София

                          Браво, от Лалина могила има страшна гледка.
                          На снимката дето сте снимали яз.Искър в дъното се вижда Пасарел.
                          На 5км сте били от нас. Що не звъннахте да извъртите някоя пътека с нас?
                          Ние от 8.30 до 11.30 извъртехме цели 13 км само пътеки и пикирахме в кръчмата на студена бира, че настана жестока жега.

                          Бяха интересни 13км, ама като няма кой да снима

                          Коментар


                          • До: Да се разберем да покараме около София

                            Е а де...нали предварителната уговорка беше да тръгнете рано и аз мислех че по това време сте някъде към Самоков.
                            Иначе карането беше много добро и този път се получиха доста сполучливи снимки.
                            Per aspera ad astra.

                            Коментар


                            • До: Да се разберем да покараме около София

                              Такаа.....неделя е, разбираме се с Емо да тръгнем по-късно, защото има работа и съответно карането ще е без план, но нищо сериозно....
                              В 11:45 съм в Казичане и 12:00 тръгваме Аз, Емо, Стоян и Иво нищо не предвещава най-изтощителното каране в скромната ми ендуро кариера...като за начало ще видим в какво състояние са 2 от сипеите над Бухово...


                              Първи снимки след едно приятно изкачване над Бухово..



                              Стоян доволен и готов за подвизи


                              А аз ухилен до уши...въпрос на няколко часа е усмивката да изчезне от лицето ми безвъзвратно, давайки път на уморената ми физиономия






                              Видяхме сипеите - изровени от дъждовете и не ги пробвахме, тръгнахме към Тихов дол...първа почивка






                              Усмивката все още не ме е напуснала




                              Следваща почивка някъде по билата...








                              Стоян


                              Емо


                              Лека полека приближихме Тихов дол, пробвахме нова пътека, която беше мноого приятна с технични участъци...тук беше и първото падане за деня...на Тихов дол се подкрепихме и газ нагоре...на една от дългите и стръмни пътеки всичко беше чудесно до момента, в който Иво не спря баш на най-тегавото(може би поради факта, че през цялото време караше със спукана гума, но минаваше безпроблемно навсякъде)....да, ама аз на стръмно не моем да отлепим....36мин. опити да вкарам мотора в сравнително равно положение....не става...спускане до началото на пътеката и газ нагоре - без проблеми, ама силиците ме напуснаха.....
                              Почивка след изкачването


                              Гледки


                              Мъка, мъка


                              Иво и Стоян: аре бе, стига сме почивали


                              На едни приятни прагове доайенът на Б лиценза в мотокроса Иво демонстрира може ли да лети Kawasaki KX250 или не може


                              Стоян и той лети....












                              През това време се боря с опитите на белите ми дробове да изскочат и да хукнат в неизвестна посока


                              Продължаваме


                              Следва спускане и покрай Тихов дол прибиране....тук успяхме да се изгубим, въпреки наличието на GPS,защото голяма част от пътеките липсваха от ландшафта....повъртяхме се из разни полянки и склонове без път и най-накрая излезнахме преди бобслея, който беше доволно изровен от дъждовете...

                              Мигове преди Бухово




                              Едвааам си вдигнах главата за тая снимка


                              7 часа след началото на "лекото" каране стигнахме в Бухово, пийнахме по вода на бензиностанцията и газ към София....най-тежкото и най-незабравимото ми каране до сега
                              Последно редактирано от Тануцо; 18-08-09, 01:02. Причина: грешка :)
                              Per aspera ad astra.

                              Коментар


                              • До: Да се разберем да покараме около София

                                Браво бе Тони,иначе темата беше почнала да умира.
                                Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X