Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се разберем да покараме около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да се разберем да покараме около София

    Браво,добре сте покарали.
    П.П Малък ,ама ти си си на принципа , луд умора няма.
    Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

    Коментар


    • До: Да се разберем да покараме около София

      Браво на вас супер сте си покарали, само може да съжаляввам че не се включих.... ама тая работа.

      Коментар


      • До: Да се разберем да покараме около София

        Ето ги и снимките от вчера.
        Започваме с един прекрасен камък сложен отчно след завоя насред пътеката от "миролюбиви" туристи.

        Събрахме се а това е изхода от една пътека.



        На слизане от едно екстремче.



        По пътя с каманяка за към Чуйпетлово.



        И почивка на мостчето, че ни се откачиха ръцете.

        След преминаване то на реката.

        Бат Жоро нещо изчезна и отиваме да видим къде е.

        Ето го бе. Проблема беше че кормилото се е поразхлабило и се наложи да кара така до Чуйпетлово.

        И бат Искрен през реката.

        Ето ни над Чуйпетлово в опита за атака на билото.

        После почти стигнах до заветното било, но клека бе прикрил камъните и се изръсих яко, след което решихме да се откажеме.

        Ама е много готино горе а.


        Това е на една пътека която води към ярлово.

        И пак там

        Тук извършваме дейност по прочистване от паднали дървета.


        Готовоо няма вече дърво.

        Това е края на пътеката. след това се разделихме, като ние с Ники се върнахме по обратния път без спиране до София, а останалата част заминаха на към Самоков.


        Ей ето ме и мен за край

        Това е. Край на рапорта
        Последно редактирано от GSXR; 24-05-09, 12:55.
        KAWASAKI Let the good times roll

        Коментар


        • До: Да се разберем да покараме около София

          Съжалявам, но закъснявам и коментарите няма да са перфектни
          Та...Тук с Йоан сме на пътя към Чуйпетльово(навигиране по ГПС за първи път) Честно казано като за първо каране за сезона се чувствах малко дървено....

          "Защо да не се снимаме......"

          Тук едно клонче се опита да метне Йоан в дерето, ама той успя да спре.

          Йоан - Дали не е красиво......



          "Снимай ме докато минавам през реката!" Ама нокиата докато фокусира(хем по-рано цъкнах.....)


          Тук сме вече на една пътека(просто гора), в която се понаиграх. Не знам защо, но от третия път винаги се качвах - трети път за щастие



          Опит първи - "ГАЗ" да ама не на дясно, а на ляво....На дясно не може....Хоп долу

          ......Гледа сеир

          И пак ГАЗ....

          Тук сме на друга "пътека", която пак от 3тия път качих....Йоан му е позната територия и много добре се справяше.....







          Йоан - Какво падна?! Защо нямам спирачка?! - феродото се беше отлепило. Апарата се търкаше в диска и това го принуди да се прибере в бокса.

          Сам тръгнах към Бояна, но за мое щастие се срещнах с тези пичове

          Тук бяхме нападнати от Супер много гъсеници и всякакви темподобни твари!



          Тук сме в едно дере, мокро, хлъзгаво....И те - нагоре надолу....Нямат спирка, аз само мързелувам и снимам, че се бях поизморил.....

          Не си мислете, че имаше толкова неуспешни опита, просто толкова пъти го мина....

          Тук проправят някаква "пътека" нагоре.....











          "Абе, я да вземем да се избаняме..."

          "НЕ! От тука ще мина сам и това ще е!" Тук вече ми падна батерията и честно казано ми писна да снимам. Седяхме в дерето бая време, после газ към Бояна и по домовете. Това е от мен засега. Много се изкефих на първото ми каране за сезона!Поздрави!


          09 YZ290F Athena BB

          Коментар


          • До: Да се разберем да покараме около София

            Първоначално публикуван от nk_dimitrov Преглед на мнение

            Aко се загледате в тази снимка ще видите и един друг наш колега.... Кой се питате, ама Чинела разбира се Ейто го там горе в рила малка червена точка на фона на снега
            KAWASAKI Let the good times roll

            Коментар


            • До: Да се разберем да покараме около София

              Браво на вас добре сте покарали...Ники ти си попаднал на Светльо и компания с тях каранията са супер.

              Коментар


              • До: Да се разберем да покараме около София

                Такаааааа, отдавна не бях излизал да караме,
                тая неделя се разбрахме уж да караме в Люлин, в последствие по Плана и Лозен, накрая стана каране в Стара Планина, та успя да се включи и Здравко



                Емо и Стоян


                Гледки....




                Весели и щастливи






                Докато...задната ми гума не започна да спада...


                Имам пълната подкрепа на Стоян


                Тук предавам щафетата...


                Стигнахме до Тихов дол и тамън да се започнат хубавите пътеки не можахме да оправим задната гума.....Емо, Стоян и Здравко тръгнаха да карат, аз и Ради, който срещнахме по-късно решихме да се прибираме по черно.....тамЪн да тръгнем и Здравко се появява....и той спукал гума...
                Явно бат' Искрен сутринта добре ни е споменал, защото уговорката беше да караме заедно.
                Аз, Здравко и Ради се прибрахме по черно бавно и полека а Емо и Стоян са се прибрали по пътеките, ама явно не са снимали
                Per aspera ad astra.

                Коментар


                • До: Да се разберем да покараме около София

                  Абе,малко тъпо се получи , ще караме там , пък после там и накрая на друго място.Може някои части на тялото да са ви посърбяли със Здравко , но чак пък за гуми не съм си мислил, моля,моля
                  Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                  Коментар


                  • До: Да се разберем да покараме около София

                    Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
                    Здравко се появява....и той спукал гума...
                    Явно бат' Искрен сутринта добре ни е споменал, защото уговорката беше да караме заедно.
                    АААААААА поговорката на калпавата ракета космоса и крив знаете ли я?
                    Май ги карате много меки и за това ги пукате ние вчера само с две се разминахме.
                    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                    Sofrace Offroad Team

                    Коментар


                    • До: Да се разберем да покараме около София

                      Ето в неделя и ние покарахме доста добре , нямаше много прах защото повече от 50% от трака е в доста гъста гора.Знаете че аз доста рядко снимам макар, че апаратчето е винаги в раницата,така че който иска да види къде сме карали да погледне това,но само чрез мапсорс. Тема за Тракове
                      Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                      Коментар


                      • До: Да се разберем да покараме около София

                        Е снимките от събота и неделя
                        Събота: Карам си сам щото желаещи явно нямаше.
                        Ама и сам войнът е войн.
                        Така започваме с една Убава пътека. Снимах след като я качих.


                        Ето от тук ще се минава не личи да има пътека ма я има

                        А от там дойдох

                        Това е на път за към Селимица.

                        През тия камъни трябваше да се мине.

                        Ето ме вече над Селимица, ако знаех само какво ме чака...

                        Ха ха както си карах и земята под мен пропадна. Оказа се,че съм минал над подземна река и пръстта не ме е издържала.

                        ОО да той потъва още за щастие достигна дъното и спря да потъва

                        Тука седя и чакам между камъните да изтече Кавазаки ама уви не изтече Добре че поне вода имаше, защото се мъчих цял час да го извадя, а услужливи хора гледаха и се кефеха от пътя горе и никой не е..ва да помогне

                        След цял час мъки мотора е изваден с много газ и благословии.


                        А ето я и реката отдолу. Голяма дупка съм изкопал.

                        След кратка почивка минах още някой друг километър и се прибрах.


                        Неделя: с Пепи се разбрахме да караме в Люлин планина.
                        Тук сме на една стръмна пътека дето последния път не я качих ма сега беше сухоо

                        И надолу

                        Сега съм аз


                        После Пепи реши, че трябва да ходиме в казармите, нали няма да сем войници поне да усетиме духа

                        Мазилката падаше само от тягата на алспуха


                        Сега и аз.

                        Бах много ми е високо кормилото немога да се завъртя.


                        Тука съм без глава

                        Айде па в гората. - А бе Пепи сега какво?- Еми на обратно. Имаше и идея пак да се пробваме пак ама аз отхвърлих предложението щото имаше много паднали дървета.

                        От тук по газопровода към новата магистрала и се прибрахме.

                        Поиграхме си в пясъка и газ да се прибираме

                        Това е от мен.
                        Последно редактирано от GSXR; 21-06-09, 19:03.
                        KAWASAKI Let the good times roll

                        Коментар


                        • До: Да се разберем да покараме около София

                          Покарахме добре, поизпотихме се добре, какво повече може да искаме
                          CRF - Contingency Reaction Force

                          Коментар


                          • До: Да се разберем да покараме около София

                            Браво на вас.... добре сте си покарали.

                            Коментар


                            • До: Да се разберем да покараме около София

                              Момци , и аз снимах тази събота,като се докопам довечера до компа ще пусна и снимките,ще разкажа и какво се случи.
                              П.П Вие гледам сте покарали добре.
                              Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                              Коментар


                              • До: Да се разберем да покараме около София

                                Като никога и аз поснимах малко и може би заради това ни сполетя една беда, иначе трака беше супер. Тръгнахме от Самоков през Боровец от там хижа Чакър войвода , от там се върнахме на Черната скала ,бяхме я пропуснали от там, през хижа Марица, през хижа Заврачица , покрай хижа Грънчар , Язовир Бели искър и обратно в Самоков.Сега малко снимки , другото в следващият пост.
                                П.П Ако може някой да ги направи големи ще съм благодарен защото аз не мога.
                                Прикачени файлове
                                Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X