Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Етрополските моторджии.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Етрополските моторджии.

    Леле мале супер сме ама трупа откри сезона хахахахаххаха

    Коментар


    • От: Етрополските моторджии.

      Първоначално публикуван от Ceci Kawasaki Преглед на мнение
      Леле мале супер сме ама трупа откри сезона хахахахаххаха

      Я да вземеш да качиш и твоите снимки и каквото имаше там А!
      Не е важно какво караш, а как го караш !

      Коментар


      • От: Етрополските моторджии.

        Честит имен ден Иване! Пожелавам ти здраве и много късмет !

        Коментар


        • От: Етрополските моторджии.

          Честит имен ден на Иван от Етрополе да си жив и здрав

          Коментар


          • От: Етрополските моторджии.

            Честит Имен Ден и от мен Ванка, жив и здрав и само напред !!!
            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

            Коментар


            • От: Етрополските моторджии.

              Първоначално публикуван от danko79 Преглед на мнение
              Честит имен ден Иване! Пожелавам ти здраве и много късмет !
              Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
              Честит имен ден на Иван от Етрополе да си жив и здрав
              Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
              Честит Имен Ден и от мен Ванка, жив и здрав и само напред !!!
              Благодаря Ви за пожеланият момчета, на Вас и всички останали приятели от Форума които се сетиха за мен наздраве от сърце,макар и виртуално!.
              Не е важно какво караш, а как го караш !

              Коментар


              • От: Етрополските моторджии.

                Егати къ'ф съм завеян ! Вчера честитих на двайсе Ивановци ,а тебе те пропуснах, ама нали ти викам Танги и ламбата ми не светна. Та сега на патерици ,Иване честит имен ден, бъди здрав, да ти е здрав и мотора, да нямаш много търкалета, да пишеш редовно репортажи и есета на тема четири такта на две колелета.....
                С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                Коментар


                • От: Етрополските моторджии.

                  И понеже вчера не направих ама нито една снимка и докато чакаме някой от снималите да качат нещо, Аз не моо се удържа и откраднах от Дедо един кадър !

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:2
Размер:232.3 КБ
ID:5443995
                  Не е важно какво караш, а как го караш !

                  Коментар


                  • От: Етрополските моторджии.

                    Браво на младежта. Радвам се, че сте се забавлявали. Тези дни мисля да излезна и аз, да се поизцапам малко..........

                    Коментар


                    • От: Етрополските моторджии.

                      Ядохте ли биби?

                      Коментар


                      • От: Етрополските моторджии.

                        Браво момчета. Много се радвам на репортажите. Все едно и аз карам с вас.
                        Успешна година!

                        Коментар


                        • От: Етрополските моторджии.

                          Първоначално публикуван от Чичо Пин Преглед на мнение
                          Ядохте ли биби?
                          Ми кЪ мислиш, и вино даже пийме,аз инак дали щях да се мора до там да ида!!!

                          Айде изтупай дрехите от прахта и в неделя на Райкьовец - пак ще има кьорсофра !
                          Не е важно какво караш, а как го караш !

                          Коментар


                          • От: Етрополските моторджии.

                            Неделя 13 януари, минус 4 градуса, Нарцис, Славо, Танги, Гошо и аз. И моторите....




                            Както знаете в Етрополе през януари всяка неделя на един от околните върхове се яде свинско на шиш и се пие люта ракия .... Вчера беше ред на тоя връх.





                            До там с мотор не може да се иде ,според простосмъртните, но ние през лятото сме ходили , та през зимата ли пък да не можем ... За разлика от всякакви други екстреми тук не се кара нагоре, ами се пързаля надоло между дървета и камъни...Нищо сложно, само дето като се явихме рекоха, че нямаме акъл, но пък от всеки огън ни даваха да опитаме я шишчета ,я тлъсти пържоли печени на жарава, а млади булки ни наливаха вино и ракия.... Знаем ние защо се потим през януари по баирите..






























                            И като се подкрепихме запалихме моторите, след 10 метра ги изгасихме и се изпързаляхме надоло 100 метра до едно по-равно място . От тук започнахме да си правим кефа . Кой ще се качи обратно до горе...

















                            Само на мен и на Гошо не ни достигнаха по 10 метра до върха, но аз си го броя за успех. И продължихме












                            После влязохме в другата долчина,




                            ама от тук клипчетата са на апарата на Наро, дано той ги качи- имаше много кал..

                            и тръгнахме към нови приключения




                            Е по тоя път надоло в един коловоз паднах наляво с нулева скорост ,но крака ми остана под мотора, болтовете на задната гума ми щипнаха ботуша та под калника. Добре, че изгасна. Лежах и мислех, че съм накаймен. Наро и Славчо бяха напред ,а другите отзад така и не се появяваха,наложи се сам да повдигна мотора, да врътна гумата зада ми освободи крака. Никога не карайте без ботуши. Нищо ми няма,ама още повече намразвам коловозите. Ама много.

                            Реших да си прибирам мачкания крак у дома и Танги тръгна с мен. По пътя си поиграхме из целеца








                            По-нататък се пързаляхме 200 метра по едингаден, долен стръмен хълм додето гумата ми се затапи окончателно и безвъзвратно и все искаше да ме изпревари



                            Та го търкалях назад да фърли папратта а той налепи пък сняг





                            И накрая резнахме две замръзнали рекички май без да мислим ,че може и да се лизнем







                            Хубаво е като ти звънне телефона вечерта и приятелите те попитат как е кракът, има ли проблеми. Затова сме сговорна дружина....

                            Последно редактирано от Тодор Етрополе; 14-01-13, 19:17.
                            С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                            Коментар


                            • От: Етрополските моторджии.

                              Поздрави на Етрополските моторджии! Явно започват прословутите зимни етрополски праЗЗЗници, а не каните !

                              п.п. Тоше, надявам се да нямаш проблеми с крака!

                              Коментар


                              • От: Етрополските моторджии.

                                еее Иване ти си имаш покана бе човек тебе жокер ти не требе

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X