Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Етрополските моторджии.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Етрополските моторджии.

    Здравейте колеги.След като Мохамед не отиде при планината,планината отиде при Мохамед.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03062012421.jpg
Прегледи:1
Размер:254.5 КБ
ID:5380934 Автогара Етрополе(близо до колегата ИВАН-ЕТРОПОЛЕ)Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03062012422.jpg
Прегледи:1
Размер:186.7 КБ
ID:5380935 Търсим го.Няма го.Пишем на плазмата "Етрополски манастир" и газ.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03062012423.jpg
Прегледи:1
Размер:230.3 КБ
ID:5380936 Каква красота.Бях горд,че съм БЪЛГАРИН.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03062012424.jpg
Прегледи:1
Размер:137.5 КБ
ID:5380937Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03062012425.jpg
Прегледи:1
Размер:231.6 КБ
ID:5380938Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03062012426.jpg
Прегледи:1
Размер:180.8 КБ
ID:5380939Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03062012427.jpg
Прегледи:1
Размер:273.5 КБ
ID:5380940 След няколко метра видяхме нещо неописуемо.КРАСОТА.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03062012428.jpg
Прегледи:1
Размер:253.1 КБ
ID:5380941Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03062012429.jpg
Прегледи:1
Размер:264.9 КБ
ID:5380942Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03062012430.jpg
Прегледи:1
Размер:200.1 КБ
ID:5380943Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03062012431.jpg
Прегледи:1
Размер:180.6 КБ
ID:5380944 Това е всичко.Малко,но много красиво.А ето ни и нас. Данко.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03435.jpg
Прегледи:2
Размер:190.2 КБ
ID:5380948 Оппа,грешка.Това е Данко.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03062012434.jpg
Прегледи:1
Размер:276.8 КБ
ID:5380946 Това съм аз.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03062012437.jpg
Прегледи:1
Размер:191.7 КБ
ID:5380947 Всичко беше много красиво.Има и клипове,но тях по-късно.
    Извинявам се на колегите от Етрополе,че им пиша в темата,ама бяхме на тяхна територия.Бих отворил наша тема,ама още сме двама.Зарибяваме още мотористи от Правец,ама е трудноооо..
    Прикачени файлове
    DRZ 400S

    Коментар


    • От: Етрополските моторджии.

      Пиши пиши, няма мое твое,ама да се бяхте обадили че ще дойдете до манастира щях да дойда и аз празник му беше,а и не само на него, - то май аз и за това не карах в неделята!

      Е празници кво да правиш?

      п.п.Тази събота или неделя ще измислим нещо, има идея да отидем с моторите да гледаме "рали България"
      някъде към с.Мухово на стената на язовир Тополница,ама ако не стане ще караме живот и здраве все някъде че е време...не съм палил от 20май.
      Не е важно какво караш, а как го караш !

      Коментар


      • От: Етрополските моторджии.

        Звъняхме от моя телефон но явно си празнувал и не ти е било до разговори. Добре се повозихме с Иван, само дето отсечката Етрополе-Манастира я минахме по асфалт. Отдавна ми се искаше да видя водопадите, за които разбрах от едни твои снимки публикувани тук. Заслужаваше си!

        Коментар


        • От: Етрополските моторджии.

          колега данко продаваш ли твойто сузуки и ли заменяш ли за някои от тези дватаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0030.jpg
Прегледи:3
Размер:277.9 КБ
ID:5381945

          Коментар


          • От: Етрополските моторджии.

            В събота и неделя го дават яко слънце. Който иска да види какъв е Етрополския Балкан да заповяда в събота. Ако има желаещи ,от където и да са , да пристигат. Сбор до 10.30 ч. пред кафенето на Тошко. Тръгване 11 ч. Според хората: един маршрут или няколко маршрута с няколко по-малки групи. Вечерта всички се събират на х. Кокалското за ядене пиене и преспиване. На следващия ден може да качим повече мотори на острия вр. Свищи плаз, или да покараме по други пътеки през две планини в трета -през Етрополе, Лопян, Брусен та до крепостта Черти град , или пък до Етрополе,където Наро и Славчо да ви запознаят с новото ни трасе за ОФФ тренировки с гуми ,трупи ,мостове и тесни дерета / което и аз още не съм минавал с мотор / .
            Ако има желаещи да останат и за неделята ,за да не си трошат колите по пътя до хижата , и за да не носят на гръб по горите тежки раници с четки за зъби, ракия,пижами, вино и други необходимости може да ги натоварим на една кола и личния багаж да ни чака горе на Кокалското за събота вечерта и пак така да го върнем обратно на другия ден на сборния пункт в Етрополе.
            В хижата има легла, столове, маси, камина ,тоалетни и бани. Цена за една вечер в стая с 2 легла - по 12 лв.на човек , с 4 легла- по 8 лв. Най- вероятно ще има и ядене и пиене. Ние само трябва целокупно да стигнем до там. Това е идеята и ще си карам дори и сам да съм......... Хубаво е да се разбере по-рано , колко хора ще сме ! Имаме форума и телефони Тодор 0878 722 550 , Иван 0888 56 96 77 , Нарцис 0896 16 34 08 Ти да видиш !
            С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

            Коментар


            • От: Етрополските моторджии.

              Ако няма желаещи за тази събота, ще се радвам да го отложите за другата. На наборна среща съм в Перник. Ако ли не, сори. Ще ви пожелая весело изкарване, по-малко падане, и повече ракия да изпиете. Идеята на Тошко е страхотна. Точно за това става на въпрос.

              Коментар


              • От: Етрополските моторджии.

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Ние вашата планина сме я виждали и пак я видяхме, но КОГА вие ще видите нашата не знам???
                Карахме 320 километра офроуд за да ви дойдем на гости, аз и преди съм бил там, за справки моята тема.

                Ха сега вие се организирайте, направете го тоя преход за 1 ден и тогава вече може да .............пишете.

                Чувствайте се поканени.
                Специална покана за Чинела и сие . Да покараме из етрополския балкан . Осигурено е едно парко място за мотора на Чинела в хола на Иван /Танги/ повече в "Етрополските моторджии"
                Последно редактирано от Тодор Етрополе; 06-06-12, 18:00.
                С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                Коментар


                • От: Етрополските моторджии.

                  Първоначално публикуван от Тодор Етрополе Преглед на мнение
                  ..... повече в "Етрополските моторджии"

                  Дедоооо, това са "Етрополските моторджии", май от рано си за празвал?


                  Айде жив и здрав да си и да туриш повече ракия в раницата за събота!!!!
                  Не е важно какво караш, а как го караш !

                  Коментар


                  • От: Етрополските моторджии.

                    Пичове, аз понеже за мое съжаление няма да участвам, се наемам да ви се изкара багажа да хижата, и в неделя, ако е останало нещо по раниците ви, да ги върна до Етрополе. Може и да дойда да покарам с вас утре 2-3 часа. До скоро.

                    Коментар


                    • От: Етрополските моторджии.

                      Утре идваме 5 човека към 10,00 сме на кафето на Тошко
                      Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                      Коментар


                      • От: Етрополските моторджии.

                        Утре сме там, с баща ми !
                        Gas Gas ec 250

                        Коментар


                        • От: Етрополските моторджии.

                          Ако някой не успее да пристигне на време за първият манш,да ми звъни,старта на вторият е към 13ч.
                          Ще стартираме заедно!


                          п.п.Няколко човека ще стартираме по късно поради ред причини..........
                          Не е важно какво караш, а как го караш !

                          Коментар


                          • От: Етрополските моторджии.

                            И така, дойде време за писане, защото думите отлитат, а писаното остава.
                            В събота до 10 часа пристигнаха двама русенци- Емо




                            и Митко



                            , един представител на Шумен-
                            трима души от Плевен- Крикчето, Петър и още едно момче
                            от Дерманци Момчил със сина си Искрен,
                            от Ботевград -Ицо Белташки ,Иван и приятелката му Боби

                            Най малко бяхме мотористите от Етрополе Аз и Славчо....който нещо взе да опипва жена ми -за малко да вадя пушката



                            Пък то се оказа, че искал да я пипне за кадем
                            и чичо Пин, който бе възпрепятстван да кара ,но изцяло пое логистиката и неговия пикап закара багажа ни до хижата и на другия ден го върна



                            В началото фалстарт. Боби си забравила ключа за мотора. Славчо обаче набързо и даде накъсо с две жици и и ето ти импровизиран стартер ,

                            И потеглихме
                            След една мижава речица минахме през едно 15 метрово стръмно улейче ,което си е една обикновена еска ,но който я подцени - бута...








                            Като се събрахме горе на поляната мотора на Боби пак изгасна и Слави като един същи ЕОН направо му разпердушини енергосистемата и пак го запали, но Боби и Иван решиха да се оттеглят за да не се бави цялата група.





                            Минахме през Бойковчанската река
                            Последно редактирано от Тодор Етрополе; 12-06-12, 01:17.
                            С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                            Коментар


                            • От: Етрополските моторджии.

                              След още една река заподскачахме нагоре по яко камениста пътека, по която стърчащи клони сваляха мотористи от мотора като с рицарска пика , а на Белташки се опита да му резне вратлето / някой друг ще качи тия кадри / . Едно паднало дърво ни създаде малко екстремче за разпускане и малко адреналин.









                              А сега гледайте внимателно



                              Пристигнахме на Руските паметници



                              Емо бе много изморен и с болки в рамото


                              С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                              Коментар


                              • От: Етрополските моторджии.

                                На вр. Звездец / Шиндарника / показахме на гостите най стръмния ни екстрем ,по който само Славчо се осмели да се спусне в най- стръмната му част



                                После започна катерене отдоло нагоре за удоволствие











                                Емо имаше силни болки в рамото и изпратихме Белташки да го съпроводи по пътя до х Яавдар , а ние качихме вр. Баба, ,като Славчо все измисляше по нещо интересно и винаги пръв го преодоляваше





                                Спуснахме вр.Баба на север минахме камъните и клека и долу на чиста ливада минах през единствения камък и така се метнах . че изобщо не разбрах как мотора се оказа отгоре ми в страстна прегръдка а ауспуха се опитваше да ме прави печено на скара / снимки правиха всички- аз не можах /
                                На Дебелия рът ни чакаха Иван / Танги / , Влади и още едно момче от Етрополе и с тях тръгнахме надолу,където успях да направя дубъл за деня. Както си карахме на скорост надоло на края на ливадата реших да не мина по пътеката а да спусна по слога. А той се оказа един метър -отвесен. Предната гума слезе и не мръдна напред амортисьорите се свиха до край , седалката ме плясна по гъза и направих Велика човка. Винаги обаче успявам да съм отдоло за да не ми се счупи мотора. Само дето ръчката на съединителя стана почти затворена окръжност.
                                Минахме по Славчовата пътека. Мисля ,че всички я харесаха, а финала и, който всъщност е началото при изкачване накара всички колеги да се пробват да го качат по 5 -6 пъти.
                                Стигнахме х.Кокалското, пихме по бира, кола и хайде към вр. Кордуня.



                                Славчо сряза гума и се върна.



                                Останалите продължихме нагоре из каманака и клека. На 20 м. отвърха амбрияжа ми остана в ръката



                                Заслужена почивка







                                И посред нощите на Етрополска ракия и кюфтета



                                На сутринта мекици с мед и сладки от ягоди


                                С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X