Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Враца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Разходки около Враца

    Утре 11.00ч. на Згориград. Имаме среща и с колегите от offroad-а, предвиждаме и обяд на ресторанта на Леденика към 15,00ч.

    Коментар


    • #32
      До: Разходки около Враца

      Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
      Утре 11.00ч. на Згориград. Имаме среща и с колегите от offroad-а, предвиждаме и обяд на ресторанта на Леденика към 15,00ч.
      Късно видях темата , а и вчера лепих капака на двигателя, и мисля днес да не рискувам с каране, за да стегне хубаво.
      Утре може да покараме, и времето ще е по-добре.

      Коментар


      • #33
        До: Разходки около Враца

        E утре пак 11,00ч там.

        Коментар


        • #34
          До: Разходки около Враца

          Първоначално публикуван от ACCELERATOR Преглед на мнение
          Днес се запознахме с част от тях
          Че сте сериозни - няма спор, поизмъчихте ме днес
          За съжаление така и не успях да направя снимки от днешното каране.
          ACCELERATOR що не ми звъннеш да се видим и да излезнем заедно некои път,може с джиповете може с моторите.Аз съм Качето Русиа.GSM0878209603 по всяко време.
          СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


          0878209603 0885665118 Качето русия

          Коментар


          • #35
            До: Разходки около Враца

            Няма проблеми, какъв мотор караш? Общо взето до миналата седмица не сме пропускали седмица без поне 1-2 карания. Сега обаче съм в София, а и времето не е много подходящо.

            Коментар


            • #36
              До: Разходки около Враца

              Първоначално публикуван от RYSIA69 Преглед на мнение
              ACCELERATOR що не ми звъннеш да се видим и да излезнем заедно некои път,може с джиповете може с моторите.Аз съм Качето Русиа.GSM0878209603 по всяко време.
              Aз мога ли да ти се обадя?
              Скоро всички ще се съберем на една BIG HARD разходка из Врачанско! Подготвям се и ще ви информирам!

              Коментар


              • #37
                До: Разходки около Враца

                Първоначално публикуван от ACCELERATOR Преглед на мнение
                ...Сега обаче съм в София....
                Пиши 24ч предварително

                Коментар


                • #38
                  До: Разходки около Враца

                  Първоначално публикуван от ACCELERATOR Преглед на мнение
                  Няма проблеми, какъв мотор караш? Общо взето до миналата седмица не сме пропускали седмица без поне 1-2 карания. Сега обаче съм в София, а и времето не е много подходящо.
                  хт600 дядото на WR-те.
                  СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


                  0878209603 0885665118 Качето русия

                  Коментар


                  • #39
                    До: Разходки около Враца

                    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                    Aз мога ли да ти се обадя?
                    Скоро всички ще се съберем на една BIG HARD разходка из Врачанско! Подготвям се и ще ви информирам!
                    Ама може разбирасе,ние нали неможем да се намерим,та добре че е форума.Весело посрещане!
                    СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


                    0878209603 0885665118 Качето русия

                    Коментар


                    • #40
                      До: Разходки около Враца

                      Да обновя темата със снимки от днешното каране.
                      А то си беше направо разпускаща разходка, в сравнение с вчерашното откриване на тазгодишния ендуро-сезон . Първо няколко думи за вчера, макар че вчера не съм снимал (но пък RYSIA69 щракна няколко, може би ще ги качи по-късно). Вчерашният ден започна обещаващо - RYSIA69 някак си успя още на първият завой след бензиностанцията да пробва дали леда е толкова твърд, колкото изглежда.. За щастие, без поражения по него, или мотора. Това обаче беше само началото. След близо едночасово събиране на групата, тръгнахме нагоре. Още неизлезли от града, някакъв нервен тип реши, че сме му нарушили спокойствието, и се опита да ни замери с подръчни материали, като например - клещи.. Малко по-натам на първия завой след излизане от града, по пътя към планината, Цвятко падна много лошо на заледен участък. Удари лошо ребра, в първия момент даже не можа да стане, но после се стегна и продължи наравно с нас. Още 500м (още не навлезли в гората), и Здравко скъса жило на газта, и се наложи да се върне. Нагоре последваха - счупено кормило - още един аут, счупена стойка на ръчката за съединителя (това бях аз ), леко салто на Росен = счупен стоп и калник, счупен преден калник на Ицо, след забиване в дълбокия сняг + салто напред... Ако съм пропуснал някой, да ме извини Такъв каръшки ден аз не помня, нямаше някой, на който нещо да не му се случи, а общо минахме около 40км... Но пък беше шоу, и в крайна сметка - кеф, въпреки всичко.
                      Затова пък днес беше една наистина разпускаща разходка. Времето - перфектно, топло.

                      Тук още се събираме, изчакваме Цвятко, който се забави, защото трябваше да оправи пораженията от вчерашното си падане.. Това между другото е второто място, на което го чакаме, защото на първото ни писна, и решихме да покараме:


                      Гледката поне беше красива (в далечината се вижда Челопеч), а горе така напичаше, че взеха да се прокрадват идеи за шишчета и пържоли..


                      А това е изглед от другата страна на хълма (както виждате много стратегическо място


                      ... И железния кон. .. Междувременно от Челопеч се присъедини и Наско, който ни е чул, и бързо дойде с АТВ-то.
                      Най-сетне Цвятко дойде, и тръгнахме. Накъде - май никой не знаеше точно.. Може би Радко, който водеше групата имаше някаква бегла представа... Радко вчера почиваше, днес му беше първото каране за годината, и като за такова, каръка не го подмина и него, макар и с малко закъснение. Както си караше по равен и хубав черен път тип „магистрала“, не знам как успя, но улучи един объл камък, с диаметър около 20см... Ама така го улучи, че го метна на половин метър... Резултата - счупен успокоител на веригата, и откачена верига:


                      Нищо сериозно, след 5 мин всичко беше ОК (горе вляво виждате пък Цвятко нещо се мъчи да се окопае:


                      Следващите снимки са от едно кално площадче насред гората, където пък срещнахме двама офроудъри с една Газ-ка. Спряхме за пуш-пауза.


                      Оттук пък дойдохме. Доста кал беше днес, както се вижда. Вляво е Наско до АТВ-то си.


                      Последва доста лутане, докато окрием откъде да минем. В крайна сметка се добрахме до Лютидол. Тези снимки са точно преди селото, когато спряхме отново за по цигара. Аз и Ицо, понеже не пушим, решихме да пообиколим наоколо, и се качихме на близкия хълм. Пушачите са долу някъде пред къщата вдясно, но от снимката с телефона, не се виждат:


                      Изглед и на другата страна:





                      Слънцето почна да се скрива. Полутахме се още малко покрай селата, и се наложи да се прибираме по асфалт . Разходката завърши с бира и чорба, но от там нямам снимки

                      Поздрави!
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от ACCELERATOR; 18-01-09, 23:20.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Разходки около Враца

                        Добре сте си покарали, като гледам и сте се посъбрали!!! Скоро ще правим клубна сбирка.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Разходки около Враца

                          Браво пичове. ако Десо ни покани - "ша ви доЕм на госке".

                          Челопек е мястото.
                          Челопеч е между Мирково и Златица.
                          Челопечене....сите го знаят вече.

                          А иначе...добро изкарване. Мамка му е сняг при нас...нема ли стапяне.
                          Mitsubishi L200 DobbleCab

                          KTM XC 450 RW 2009
                          KTM 350 SX 2011

                          Коментар


                          • #43
                            До: Разходки около Враца

                            Вярно, че било Челопек . Личи си кой е врачанин от София
                            Иначе ако сте на зор - утре мислим да покараме, товарете моторите и идвайте

                            Коментар


                            • #44
                              До: Разходки около Враца

                              Можеше и аз да доида ама Ицо пича ме подстрека да си дотъркам ХТ-то и ми зема калника
                              СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


                              0878209603 0885665118 Качето русия

                              Коментар


                              • #45
                                До: Разходки около Враца

                                Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
                                Браво пичове. ако Десо ни покани - "ша ви доЕм на госке".
                                ....
                                Вие много бързате!

                                Индаче доБре доШли .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X