Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Червен бряг!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Ендуро Червен бряг!

    Браво колега, продалжавай с репортажите !! Браво и на дъщеря ти, щом се справя с крос-а !!! Това е много хубаво , че и позволяваш да кара , а и , и помагаш да се развива. Пък и не си бръмкаш сам. Да не говорим , че много се заздравява връзката баща-дъщеря/син , от такива съвместни дейности (не ,че разбирам от тея работи точно пък аз де ) ама така си мисля Браво
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • #92
      От: Ендуро Червен бряг!

      след доста проби обаче излиза , че проблема със звука на клиповете , не е това с каква резолюция е снимано
      пробвах дори на видеокамерата да сменям pal сас sekam , но резултата е същия
      а при клипа със звука е от цифровото ми апаратче , а не от камерата
      е не мога да разбера каква е разликата , но ще трябва да снимам клипове явно само със сапунерката

      Коментар


      • #93
        От: Ендуро Червен бряг!

        Пробвай да си свалиш някоя програма , с която да конвертираш клиповете. Като пример мога да ти дам програмата , която аз ползвам , а тя е Magix Movie Edit Pro 15 . Това може и да ти елеминира проблема със звука. Щом като си гледаш клипа със звук на компютъра.... може и да ти помогне , пробваи.
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • #94
          От: Ендуро Червен бряг!

          ...браво колега,отлично си сторил с немеца,да видят нашата Родина хубава,каквата си е,не както си мислят.Иначе поздрави за прекрастните репортажи,които правиш.А от мотосбирката на Реселец нямаш нещо заснето,любопитно ми е след дъжда как са се развили нещата.Успех!
          HUSGVARNA 630 SMR
          PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

          Коментар


          • #95
            От: Ендуро Червен бряг!

            наистина след дъжда на реселец , мотосъбора беше почти пълен провал , но въпреки това утре ще пусна видео и от там

            Коментар


            • #96
              От: Ендуро Червен бряг!

              ...благодаря ти,ще е любопитно.Много добра организация,но дъжда прецака нещата.Имам снимки от там,мога да ги кача тук,ако нямаш нищо против да ползвам темата ти?
              HUSGVARNA 630 SMR
              PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

              Коментар


              • #97
                От: Ендуро Червен бряг!

                нямам нищо напротив разбира се

                Коментар


                • #98
                  От: Ендуро Червен бряг!

                  Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                  Браво колега, продалжавай с репортажите !! Браво и на дъщеря ти, щом се справя с крос-а !!! Това е много хубаво , че и позволяваш да кара , а и , и помагаш да се развива. Пък и не си бръмкаш сам. Да не говорим , че много се заздравява връзката баща-дъщеря/син , от такива съвместни дейности (не ,че разбирам от тея работи точно пък аз де ) ама така си мисля Браво
                  Ама, тя се е отказала бе, ееее , ма може ли така ???

                  Коментар


                  • #99
                    От: Ендуро Червен бряг!

                    Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                    Ама, тя се е отказала бе, ееее , ма може ли така ???
                    Да де видях, жалко наистина . Много ми е бавен нета в Благоевград и докато зареди и инфото вече е старо .

                    П.п Не се знае , може пак да се върне към моторите, то влези ли ти един път бензин в кръвта , трудно се отказва човек.....
                    Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 28-05-12, 23:56.
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Ендуро Червен бряг!

                      тя си продаде миналата година мотора , обаче екипа и ботушите не
                      и тази година когато един баща искаше да го купи за неговото дете , тя ми каза "баща ми , да не си ми продал екипа ей , рано или късно аз мотор пак ще имам .
                      ей курназ момиче бе , а е само 45 кг.

                      Коментар


                      • От: Ендуро Червен бряг!

                        един въпрос до profesionalista
                        до колкото виждам би трябвало да си от бяла слатина
                        оттам познавам Зари Мотора , Бозаджията , Кухия/който мисля , че сега е в Англия/ , Пачо /на Цонко Пеев / баща му , но теб не те познавам.
                        ти в момента имаш ли мотор , ако да заповядай да покараме из околностите на реселец и карлуково
                        тук наистина ими какво да се види и да се покара добре

                        Коментар


                        • От: Ендуро Червен бряг!

                          а сега обещаното от мотосъбора на реселецhttp://<a href="http://youtu.be/Lhne...hne3sotqG4</a>

                          Коментар


                          • От: Ендуро Червен бряг!

                            Коментар


                            • От: Ендуро Червен бряг!

                              Коментар


                              • От: Ендуро Червен бряг!

                                Първоначално публикуван от sirene Преглед на мнение
                                един въпрос до profesionalista
                                до колкото виждам би трябвало да си от бяла слатина
                                оттам познавам Зари Мотора , Бозаджията , Кухия/който мисля , че сега е в Англия/ , Пачо /на Цонко Пеев / баща му , но теб не те познавам.
                                ти в момента имаш ли мотор , ако да заповядай да покараме из околностите на реселец и карлуково
                                тук наистина ими какво да се види и да се покара добре
                                ...не се познаваме,колега,но това е поправимо,разбира се.От Бяла Слатина съм си,а Пачо и Зари са ми комшии,Сашо Кухия наистина е в Обединеното Кралство,и с Георги Бозаджията се виждаме по състезания и така.Продадох мотора на колега от форума,миналата година,но се каня да взимам друг,но този път клоня към супермото.Ще покараме,обещавам,ващия краи ми е добре познат,жената е от Червен бряг,а и имах верен другар от там,които загина неотдавна-Тихомир Тотев/ПУМАТА/Благодаря за видеото,сега качвам и моите снимки от Реселец.
                                HUSGVARNA 630 SMR
                                PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X