Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    е! браво! хареса ми. само 'дето сузи претърпя няколко попремятания...

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Наѝ после нещо по темата.
      Honda CRF 250 X
      Touareg 3.0 TDI

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
        е! браво! хареса ми. само 'дето сузи претърпя няколко попремятания...
        Е, сега, това си е рутинно.

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
          Наѝ после нещо по темата.
          Ще има още - предстоят Чесъна, Шатрила, Емчовата, Гумите, а накрая една нова стръмна.
          Последно редактирано от LightOfJah; 16-09-16, 16:43.

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Чесъна, чесъна!

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
              Ще има още - предстоят Чесъна, Шатрила, Емчовата, Гумите, а накрая една нова стръмна.
              Чакаме
              Honda CRF 250 X
              Touareg 3.0 TDI

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Айде на "Чесъна" :



                Не един и двама са плакали тук , на мокро обаче
                Последно редактирано от LightOfJah; 19-09-16, 13:04.

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Ето, за сравнение с преди как се мъчех - Емчовата:

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                    Ето, за сравнение с преди как се мъчех - Емчовата:

                    На емчо е от другата страна с корените тази си е асвалт пред другата

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Аааааа, стига бе, аз колко се кефех... Ама от коя страна от ляво или от дясно. Ако е от дясно ще я пробвам, ама тая от ляво и да я пробвам и да не я пробвам все тая... Някъде по назад в темата, не по-малко от преди три години, има малко как се опитвам на тази в ляво.

                      Пък ти що не дойдеш да покажеш още някоя пътечка, два три пъти те очакваме и все те няма .... В неделя ще се събереме една група - рокери, голям смях ще бъде макар, че нещо се дърпат от пътечки, все по пътчето да минеме..., нещо по-леко така, да си раздаваме гасчица ахахаххахах, а и Пишман ендуро тийм си има нужда от водач - познавач на ландшафта.
                      Последно редактирано от LightOfJah; 23-09-16, 10:23.

                      Коментар


                      • Re: Ендуристи от София?

                        Хайде да пусна малко материал от миналата неделя. Искам да кажа, че такова стълкновение от мотористи не бях виждал, направо нямаше място на площада от ремаркета и мотори и бусове. Имаше и доста членове от форума. Видях и хора с камери така, че... Сега обещаните от мен клипове:



                        Това е да се добие представа за наклона и обстановката като цяло







                        Който се разпознава да си пише, ако иска.



                        Само искам да кажа че от долу от където се тръгва за Урана се вижда ясно дали има хора по трасето. След този неуспешен опит на колегата от нашата група Пишман Ендуро Тийм и моя коментар реши да пробва друга линия и...



                        И едно 73



                        Това е за сега от мен. Има и малко Чесън. Там падна една борба ще взема да сглобя нещо да се посмеете

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Здравейте, колеги. Вчера, 06.11.2016 г., от малкия площад в с.Локорско, СО, обл.София - ул.Цветан Пешев, между 11:00 и 17:00 часа /докато си караме в гората/ бе открадно ремаркето ни за 3 мотоциклета - червен цвят, метално, с дървен под /направен от дъски/ и регистрационен № С3478ЕН.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:remarke.jpg
Прегледи:2
Размер:271.8 КБ
ID:5734102

                          Който има инфорамция за ремаркето, моля да се обади на тел. 0879531884 или 0898493161.

                          Възнаграждение: 300 лв.

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Такаааа.... ремаркето предстои да ни се върне днес или утре, без да плащаме откуп. Историята е много жалка, но ще я спестя, за да не излагам "колегата", който по принцип всички познават, още по-жалкото е че са замесени и други "колеги". За тях специални благодарности, за това че са предоставили информация на извършителя за това, къде се намира ремаркето.

                            Отделно от това си мислех, че всички мотористи - ендураджии са точни и коректни хора, но уви - всичко си е до човек.

                            А като си спомня, че преди време ми откраднаха буса .... то по-добре нито мотор да карам, нито да имам каквато и да е собственост, да си седя в нас и да си джиткам MXGP 2 на компа и тва е.
                            Последно редактирано от LightOfJah; 09-11-16, 12:26.

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                              Такаааа.... ремаркето предстои да ни се върне днес или утре, без да плащаме откуп. Историята е много жалка, но ще я спестя, за да не излагам "колегата", който по принцип всички познават, още по-жалкото е че са замесени и други "колеги". За тях специални благодарности, за това че са предоставили информация на извършителя за това, къде се намира ремаркето.

                              Отделно от това си мислех, че всички мотористи - ендураджии са точни и коректни хора, но уви - всичко си е до човек.
                              Ехе ,това не го бях виждал до сега -''моторист да краде от моторист'' .Срамна история !

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                                Такаааа.... ремаркето предстои да ни се върне днес или утре, без да плащаме откуп. Историята е много жалка, но ще я спестя, за да не излагам "колегата", който по принцип всички познават, още по-жалкото е че са замесени и други "колеги". За тях специални благодарности, за това че са предоставили информация на извършителя за това, къде се намира ремаркето.

                                Отделно от това си мислех, че всички мотористи - ендураджии са точни и коректни хора, но уви - всичко си е до човек.

                                А като си спомня, че преди време ми откраднаха буса .... то по-добре нито мотор да карам, нито да имам каквато и да е собственост, да си седя в нас и да си джиткам MXGP 2 на компа и тва е.
                                Сашо това шега ли е ,не мога да повярвам. Докаде я докарват някои хора,нямам думи .... ..... ......
                                Не би трябвало да се покриват/прикриват такива неща.
                                Последно редактирано от Иво Томов; 09-11-16, 12:56.
                                Honda CRF 250 X
                                Touareg 3.0 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X