Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Първоначално публикуван от Божидар Алексов Преглед на мнение
    И още малко тестове.http://vbox7.com/play:3097bc6a52
    Божидаре,в събота си на Балша нали?
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      И аз ще се опитам да си сглобя мотора за събота..чакам си шока,да го направят и ако съм готов,ще ви дойда на гости да разгледам трасето,че ми е интересно

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Иво там съм, трябва да се тренира.

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Първоначално публикуван от qnis Преглед на мнение
          И аз ще се опитам да си сглобя мотора за събота..чакам си шока,да го направят и ако съм готов,ще ви дойда на гости да разгледам трасето,че ми е интересно
          Добре колега зглобяваи и те чакаме.
          Honda CRF 250 X
          Touareg 3.0 TDI

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Тая седмица беше много слабо, в началото колегата пристигна с пирон в задната гума на КТМ-а, а и късно тръгнахме изобщо... Все пак съм сглобил едно клипче



            Плонжирах в едно дере, както си му е реда /няма го заснето, но много добре знаете, че ги умея тия работи/ и кормилото ми от 60 лв. се изкриви за пореден път, не ги броя вече. После моторът падна още един път, но на другата страна и кормилото се изкриви и от другата страна, само че не стана симетрично изкривено, а обратното. А бе, карах малко като чопър от едната страна, а от другата като бегач, ама се оправих . От много време се глася да си купя Рентал и вече стана неотложно, защото от толкова изправяне кормилото вятър да го духне и се изкривява.
            Приятна седмица ви пожелавам, време е да се ходи на работа, та да има парички за кормило и бензин, гуми, масло, накладки, спрей за верига, за смазване на въздушен филтър и т.н.
            Последно редактирано от LightOfJah; 15-09-14, 07:47.

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
              Здравеите колеги, днес както се разхождах с Хондата на склона преди Балшанският манастир какво да видя почти готова писта. Така се запознах с Димитър Димитров - прецедател на комисия на рали-крос и автокрос към БФАС и член на националната съдииска колегия - човека, които е направил пистата. На 27-28 септември ще има състезание с бъгита .Ето снимки от самата писта.
              Има още работа по пистата,но и сега става за каране.
              Състезанието е днес и утре 20/9/2014 - 21/9/2014 от 13.00 авто-крос.
              15км. от София.Мрамор-Доброславци-Балша следвате табелата за Балшанският манастир преди селото в дясно.
              Последно редактирано от Иво Томов; 20-09-14, 08:22. Причина: Редакция
              Honda CRF 250 X
              Touareg 3.0 TDI

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Тая седмица беше много слабо, в началото колегата пристигна с пирон в задната гума на КТМ-а, а


                Ванка, майни ги тия магнити от жантите, че не остана лепенки в Локорско

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Споко, Ванчо си носи цели резервни гуми, че на лепенки не могат да му смогнат в Локорско.

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Днес спукани гуми нямаше, локорци си отдъхнаха, макар че ми се стори, че са очаквали традиционното и като че ли бяха заредили с много лепенки и резервни гуми .
                    Разходката беше обичайното въртене между Локорско, Батулия, Бакьово. Имаше йекшон, но главния за съжаление не е записан - понеже изкачихме едно късо стръмно, ама гадно едно такова и си повярвах много... съответно на едно от последващите стръмни така излетя мотора, че в първия момент си помислих, че това е лобното място на ДРЗта, обаче той, както може би сте забелязали, е здрав, и само лостчето за скорости се изкриви. Добре че бяха услужливите ми приятели, та ми го оправиха /ше черпа некой път по бира, както без да искам обещах/. А също така имам и ново кормило - Рентал, р'бийш ли , което обаче не се изкриви, но пък се надраха чисто новите гардове за ръцете и вече официално не са чисто нови.
                    Айде сега, колеги, ако обичате, да качите тука клиповете дето ги снимахте, да си нямаме проблеми... ъъъъъ..... да си имаме уважението, де.

                    П.С.
                    Имам едни клипове от миналата седмица - не съм пропуснал , обаче се нуждаят от малко монтаж, а мен ме домързя. Ма мое и па да ги монтирам.
                    Тази седмица не съм снимал, защото ми заседна батерията в камерата, няма да навлизам в подробности.
                    Последно редактирано от LightOfJah; 28-09-14, 19:43.

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Слушай ме сега много вниманието, щото няма да повтарям хахахаа: Говори баш бай брадър, Сашоооо да вземете да ги качите тез клипови,дън съ налага да ва изплющя!! хахахах. [emoji1]

                      П.п Сорри не се сдържах,ама ги качете тез клипове да ги видим и ние
                      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Ми то и аз не съм ги виждал. Обаче, честно казано, не очаквам някой /Косьо с ТТР 600 или колегата с дизеловия мотор, които направиха по някое клипче/ да си направи труда да ги качи. Така че остава да изчакаме личните ми дипломати да договорят предаването на секретния материал.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Добре,ама да знаеш,че ние тука си чакаме,задействай нещата.
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
                            Слушай ме сега много вниманието, щото няма да повтарям хахахаа: Говори баш бай брадър, Сашоооо да вземете да ги качите тез клипови,дън съ налага да ва изплющя!! хахахах. [emoji1]

                            П.п Сорри не се сдържах,ама ги качете тез клипове да ги видим и ние
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              По-миналата седмица направихме една бърза разходка, тръгнахме късно, защото трябваше да отида да ми сменят гумата, после да сменя старото изкривено и ниско, гадно и долно кормило, с което толкова време се мъчих , с ново и хубаво, високо, широко, здраво и удобно кормило Рентал. Само не ми остана време да монтирам гардовете за ръцете, че Тонката много даваше зор по телефона /през един час ме пита докъде съм стигнал / и така че от нови да станат втора ръка се отложи за оня ден.
                              Направихме разходка от Локорско до Бухово, оттам до Мургаш и после до Тихов дол, а оттам обратно до Локорско. Беше лека и приятна разходка, много ни хареса. Бяхме само двама, аз и Тони с ХР 250, като клипчето представя на кратко пътя от Бухово до връх Мургаш, нищо особено, познат е на всички от областта. Все пак Тодорка полягва на два пъти, ама няма да кажа кога точно в клипа

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Ах тииииии, ти , ти , да ти ..... Аххх колко си долен , ти маймуно мръсна , недей са смя, недей са смя....


                                П.п Сорри отново , днеска нещо ме хванала лигнята хахаха
                                П.п1 Кажи ся , ама честно за господари на Форума , не те ли е срам да не ни казваш кой , къде , защо и как поляга !??!? Не , че няма да го видим ама...
                                Ех.... като се сетя за клипа ти "Ооооой Сашко, арабия Сашко... " , още ми става смешно хахахаха

                                П.п2 След толкова суперлативи за тоя Рентал , предполагам ,че кормилото е излезнало на терасата да изпуши една цигара
                                Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 29-09-14, 21:09.
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X