Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Не била Енчовата, а Емчовата - на Емо пътеката, ахаха, на мен така ми се е причуло и така си го повтаряме 2 месеца вече, хехеххехех

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Напредваш стабилно Сашко..... само дето мат'рял не даваш да следим прогреса..... Вярно , трудно и гадно е за качване , ма все пак хаха
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Подготвям едно кракто видео РМЗ 250 срещу ДРЗ 400 в ендуро условия.
        Освен това Емчовата пътека вече е почти покорена... е, верно, че ми изгасна мотора, ма вече бях на равното и можех да си запаля и да тръгна от място, обаче реших да се върна и от горе до долу да го изкарам на един път, както си му е реда. Е, не го изкарах .

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Айде, аз пуснах материал. На мен мотора ми гасна точно 3456 пъти хахах хвърлих го както трябва 3-4 пъти, полегнах още толкова , но пък беше хубав ден хахахахахаха

          Така ,че не се притеснявай, давай да гледаме видеооооооооооо браааааааааап
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            При нас не е "брааап", а е "бием му втора, хъъъъъшшшшшшшш и излитам на куршум". Това на маса, де. Реалността е малко по-различна

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              "На луната бе брат; Пуу дей*а и гюма" И накрая се оригва, хахахах
              Продължавай да качваш клипове

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                E,аз за това си карам една бензинова резачка в раницата,много клони много дървета.Правя си пътека и продължавам кат куршум.
                Honda CRF 250 X
                Touareg 3.0 TDI

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  А бе аз не карам много бързо, ама колегата едвам му е дал гасчица ...



                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Ето от Емчовата пътека многото неуспешни опити.

                    Последно редактирано от LightOfJah; 18-08-15, 21:29.

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Малко газ давате. Там където е мокрото иска да му дадете газ до край и да се държите за мотора
                      Нагоре нема ли още
                      това ме кефи. Там като знам колко е стръмно и какво премятане може да се заформи при една грешка... а като ви гледам тръпки ме побиват.
                      Абе не съм баш горе
                      EXC TPI 2019

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Ами има ендуристи в София. Сина ми например . Примера по-долу:

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
                          Малко газ давате. Там където е мокрото иска да му дадете газ до край и да се държите за мотора
                          .......
                          Аааа.. един друг ден бяхме пак там, ама без камера (знам за Памела Андерсън, но честно ви казвам) и колегата с КТМ-а (него го няма на предишните клипчета) като тръгна право нагоре през корените и оп.... горееее. Е, направо ми се сви стомаха как така той от първия път се качи, а ние по 20 опита и не, и не, и не.... та викам си "аааааа, значи така, право нагоре и яко газ" И така - от мокрото "бием му втора, целата газзз, напред пред кормилото, иииии......." не излезнах баш най-горе, ама ми угасна вече на равното, където можех да запаля и да продължа, обаче пуста гордост - върнах се, за да го изкача на един дъх, но така и повече не стана.

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
                            Ами има ендуристи в София. Сина ми например . Примера по-долу:

                            Браво на детето. Ама нещо ти бяга , хи-хи

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Нещо и от мен.
                              https://www.youtube.com/watch?v=EfTFX24tmmI
                              Honda CRF 250 X
                              Touareg 3.0 TDI

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Здравейте колеги ендуристи, с какво да се похваля освен с нова /вече с доста следи от употреба/ черна визия на ДРЗката и ново гърне ? Някое атрастично падане, каскада някоя, може би? Еееее, това като си оправя личната ми камера. По принцип не съм спрял да карам, търкалям се стабилно , но за видео разчитам на колегата. А, тук може да видите как си пре№$@х глезена. Мноу тъпо и сега ще почивам.

                                Приятно гледане и слушане на Ентър Сендмен в изпълнение на Моторхед

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X