Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Първоначално публикуван от Veselin Kirov Преглед на мнение
    Супер,само да се пооправи малко времето(и да сменя една гарнитура) и ще дойда някоя събота.А и всяка компания е добра компания... особено като караш постоянно сам
    Да ,хладно е тези дни , но събота -неделя ще е 18-20 г. дано и да не вали.
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Здравейте колеги. И моята групичка караме по Локорско, Войняговци, към Гниляне и до Своге. Ако съм на линия,свиркайте и съм готов.
      WR 250 F, KLX 450 R

      Нито съм вреден,
      нито излишен.

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Здравейте колеги. И моята групичка караме по Локорско, Войняговци, към Гниляне и до Своге. Ако съм на линия,свиркайте и съм готов.
        WR 250 F, KLX 450 R

        Нито съм вреден,
        нито излишен.

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          За другата събота някое каране към Локорско, Войняговци, Гниляне ?

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Тука освен уговорки трябва и да се отразява и какво се случва, ако ша ма извинитииии.

            Например, събрахме се трима пишман ендуриста (е, може би един или двама не са чак толкоз пишман, ама другия компенсира - очаквам в скоро време, в стил Рони Мак, да си махне ръчката на предната спирачка, защото и без друго само го забавя )
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0357.jpg
Прегледи:1
Размер:83.9 КБ
ID:5662422Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0363.jpg
Прегледи:1
Размер:262.6 КБ
ID:5662423

            и отидохме до Белоградчик да се повозим малко и да разгледаме Белоградчишките скали от близо и от далеч!
            В крайна сметка ги разгледахме повече от далеч и по-малко от близо . Следи от мотористи не видяхме и май не са много там, но със сигурност има или поне е имало , защото в самия Белоградчик има "нещо като трасе" за мотокрос.

            Та такааа - пристигнахме в събота вечерта, преди 2-3 седмици, в село Извос, малко преди Белоградчик, в къща за гости - забравих и името, и преспахме там срещу 20 лв на човек. Сутринта се извозихме уж да се возим, обаче колегата със синьото - адаша ми, си беше забравил свещените клещи (които са си мои, обаче), с които си оправя жилото на съединителя, в случай че се скъса. Добре, че се върнахме, защото един малък моторист на скутер, 400 кубика или там някъде, ни пресрещна и предложи да ни води на "трасе". Оказа се, че това "трасе" е някакъв маршрут на щастието ли беше, на вечността ли, не помня вече. Все пак до този маршрут имаше и друг - към Белоградчик. Точно той ни трябваше. А, момчето със скутера го оставихме, защото пътя вече ставаше труден за него, пък и се ориентирахме. Иначе си носех и джи пи ес, който впоследствие не свърши кой знае каква работа . Накрая излязохме на Калето и, понеже всички в града ни гледаха много лошо и на кръв, изпрашихме дискретно на пълна газ към кулата, коятo стърчи над всичко. Там на джи пи ес-а никви пътчета и пътеки нямаше и се полутахме докато не тръгнахме по един път с маркировка останала от колоездачно състезание:



            По маркировката, по табелите, тръгнахме към някаква хижа. Другия вариант беше към с.Боровица - и там има от Белоградчишките скали, но ние си хванахме на по-високо.





            Накрая се излиза на една хижа, в която нямаше никой. Оттам се вижда откъде тръгнахме - черния път под хижата, който се вижда накрая на клипчето. Е, разбира се, открива се и гледка към Белоградчик и част от скалите



            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0366.jpg
Прегледи:1
Размер:157.0 КБ
ID:5662424

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0394.jpg
Прегледи:1
Размер:172.3 КБ
ID:5662425
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0403.jpg
Прегледи:1
Размер:74.1 КБ
ID:5662426
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0404.jpg
Прегледи:1
Размер:71.5 КБ
ID:5662427
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0406.jpg
Прегледи:1
Размер:66.0 КБ
ID:5662428


            След като се полюбувахме на тази гледка се отправихме към гледката от по-високо - от кулата. В самата кула не сме пробвали да влизаме, но надали щяха да ни пуснат. Все са едни навъсени по тоя край.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0409.jpg
Прегледи:1
Размер:46.8 КБ
ID:5662429


            От ръба надолу е отвесно и затова така съм залегнал
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0411.jpg
Прегледи:1
Размер:143.0 КБ
ID:5662430

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0413.jpg
Прегледи:1
Размер:123.8 КБ
ID:5662431
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0414.jpg
Прегледи:1
Размер:146.9 КБ
ID:5662432
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0417.jpg
Прегледи:1
Размер:121.0 КБ
ID:5662433

            След кулата тръгнахме да обикаляме зад Калето, точно в посоката,в която гледа последната снимка, обаче нещо се навряхме в едни храсти, заваля дъжд и се скрихме в Белоградчик, където изчакахме да дойде ремаркето и гас към София.
            Извинявам се, че географски не го описвам както трябва, но...

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Добро каране сте направили като гледам,много хубави гледки се откриват.Време беше някои да качи нещо
              KAWASAKI KLR 250-->HONDA XR 250-->KTM EXC 250 2T-->KAWASAKI KDX 200R
              НЯМА ЛОШИ МАРКИ, ИМА ЛОШИ СТОПАНИ!!!

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Да бе ,наи-после нещо .Много камъни много нещо бреи,накефили сте се.
                А до Седемте престола ходихте ли.
                Honda CRF 250 X
                Touareg 3.0 TDI

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  До 7те престола не сме ходили. В последно време ни върви да имаме в компанията тотално начинаещи и до 7те престола ще пътуваме 3 дена . После пък Сузукито го направих на жълтата подводница в Елешнишката река, а през уийкенда - докато тръгнем уж в 10:30, то стана 13:00, пък и се появи още един мераклия, който за пръв път кара такъв мотор. Самият той е малко нисък и мотора му е УЗ426 - майка плаче !

                  Матрял не пускам, защото камерата ми още не съм я завел на сервиз. Разчитам на адаша с неговото чисто ново SJ 5000+ да снима повече и да ми предава матряла

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Извинявайте предварително за спама, но черния мотор бета ли е или црф ?
                    Иначе много яки пътеки сте намерили, особено на последните 2 клипчета, евала. Завиждам ви, че аз съм малко на 500+км от мотора си и само си представям как минавам по пътеките, докато гледам клипчетата.
                    Поздрави и весело каране все така!
                    Димитър Тенев

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Черния е Сузуки Ре Ме Зе 250

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Сашо (трудно ми е да пиша псевдонима ти) знаех този път над Балша от две години ,но скоро минах от там и водата така го е изкопала че все едно си на Ерцберг.
                        Слезнахме от там с един колега по-погрешка,камъните са като футболни топки,нагоре сигорно ще е по лесно но надоло беше голям зор ,силен наклон и яко камъни ако желае някои да се пробва ще дам кординати.

                        За голямо съжаление не бях взел камерата,а не ми беше до снимки.
                        Honda CRF 250 X
                        Touareg 3.0 TDI

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          А бе то и аз таковата... ъъъ ...Памела Андерсън, ма не ми беше до снимки

                          P.S.
                          Трудно ще ги навия другите, все към Ябланица ги тегли.

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                            А бе то и аз таковата... ъъъ ...Памела Андерсън, ма не ми беше до снимки

                            P.S.
                            Трудно ще ги навия другите, все към Ябланица ги тегли.
                            Да,да ,само споделям .Сега правя едно приспособление за новата каска, има приставка за Го про ,но камерата ми е Сони .И ще покажа това пътче.
                            Honda CRF 250 X
                            Touareg 3.0 TDI

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Браво момци! Чудесен излет. Хайде някой ден заедно северно от София, а?
                              WR 250 F, KLX 450 R

                              Нито съм вреден,
                              нито излишен.

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Е, айде, де. В събота и неделя сигурно пак ще се размотаваме северно от София. Обикновено към 9:30 - 10:00 ни е срещата в Локорско.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X