Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Мотокрос уменията ми :



    Последно редактирано от LightOfJah; 25-10-14, 23:52.

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Надобрял си .
      Honda CRF 250 X
      Touareg 3.0 TDI

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Хе-хе, надобрял съм, викаш? Благодаря. Има капка истина в това твърдение, даже, може би, не капка, а цяла пипетка /пет капки/ Е, да де, ама това е монтаж, не забравяй.

        Е, го е. Подпалих си гъзенцето на задната гума

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
          Хе-хе, надобрял съм, викаш? Благодаря. Има капка истина в това твърдение, даже, може би, не капка, а цяла пипетка /пет капки/ Е, да де, ама това е монтаж, не забравяй.

          Е, го е. Подпалих си гъзенцето на задната гума

          Е,и такива неща се случват но сигорно все по рядко,поне така върви логиката.Нали колкото си по добър ,по рядко падаш.
          Honda CRF 250 X
          Touareg 3.0 TDI

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Специално на тоя завой паднах на 2 минавания от общо 5те, които направих за заснемане на кадъра


            Ето и трета част от трасето. Има един скок, много от високо се пада, обаче. Престраших се, ама май нямам необходимата скорост и на втория опит се отказах, че как се тряскам в земята си е €б@§0 м@*****. Не си личи достатъчно, но височината е доста голяма. Приземяването го усетих първо с глезени, много хубаво го усетих, че чак си изкарах акъла, после го усетих с амммм ъъъъ с репродуктивните органи, така да се каже, щото, аз нали си бях прав, ама при кацането се забих кат пирон в седалката накрая и главата за малко да си ударя в кормилото. Добре че не се получи "уйски тортъл", или пък нещо като камшичен удар, и вратлето ми не понесе съответните физични сили. За разлика от преминаване на гумите, в който случай се получава камшичен удар, някак си, ако се поотпуснеш, и е доста неприятно за врата.

            Последно редактирано от LightOfJah; 26-10-14, 10:15.

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              В Бобошево ходихме на трасето, ама...пет обиколки направих и се пребих, след което се отдадох на скараджийство. Другия колега скъса веригата на ДР-а, а третия ни приятел, който зарибяваме да си купи мотор въртя кръгчета с моя мотор. Май доста му хареса и почва да събира мангизи. Ето го:
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bmx1.jpg
Прегледи:1
Размер:80.4 КБ
ID:5626258

              Ако щете вярвайте, обаче тоя трапец успях да го прескоча. Но след следващия скок има завой, който не можах да взема и при двата ми опита да го скоча, ама втория път май се бях засилил зверски и при падането /забих се във виража/ си пресрештнах пръстите в кормилото и спирачката.
              За чист крос се замислям, че тоя моя мотор не е много за тия работи. Не че ще го махам, за втори мотор става въпрос.
              Последно редактирано от LightOfJah; 01-12-14, 08:01.

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Ха, в предния пост съм написал шт вместо щ хахах

                Ето и картинка на завоя, където "изпуснах управлението на МПС, поради висока и несъобразена скорост", хохоо. Едната стрелка сочи, където кацам след скока, а втората, където паркирам.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bmx2.jpg
Прегледи:1
Размер:93.7 КБ
ID:5626338

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Ееее,внимателската де.
                  Напролет ще доида да ви покажа как става (да ви снимам де)
                  Взех един Еспеис,моторедката вътре и каде ми душа иска.
                  Honda CRF 250 X
                  Touareg 3.0 TDI

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Ама, събира ли се мотора в Еспейс, в смисъл - без да го разглобяваш? А, и защо чак на пролет, аз до 2-3 седмици съм готов, оттока на ръката ми спада с всеки изминал ден . Що се отнася до внимаването, просто тоя път бях много ентусиазиран и изобщо не бях опознал трасето. След приземяването има едни дупки, които не се виждат на снимката, но мотора подскача върху тях и заради това не можах да намаля достатъчно. Номера е да се мина най - в дясно, където е равно, ама.....
                    Последно редактирано от LightOfJah; 02-12-14, 08:00.

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Тази скок на трасето е много атрактивен и да ти кажа честно, не съм виждал някой да се пребива на него Все пак ДРЗ-та не е за тези упражнения, така че похвала за ентусиазма и желанието
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        В Еспеиса става,като оставя само двете предни седалки.А те се махат лесно с едни щипки са ,не с болтове, три минути работа.
                        Сега работя по него ,ходова част,ремъци,фарове, антифризи,масла че беше занемарен.
                        Две-три седмици и аз ще съм готов.
                        Honda CRF 250 X
                        Touareg 3.0 TDI

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                          Тази скок на трасето е много атрактивен и да ти кажа честно, не съм виждал някой да се пребива на него Все пак ДРЗ-та не е за тези упражнения, така че похвала за ентусиазма и желанието
                          Благодаря за похвалата , но най-вече за това, че и някой друг, освен Иво написа нещо . Пояснявам, че със самия скок няма проблем - даже е много готско, но не можах да намаля и подходих много несериозно към завоя след скока, вместо да го взема по виража, аз се забих под ъгъл в него (виража) натискайки всички спирачки. Много бързо ми дойде - карах на 4та с газ - не знам каква скорост е това при зъбаци 13-50, някъде към 90-95 км/ч трябва да е макс. скорост на 5та. На скока аз съм виждал да падат, но действително той не е проблемен, обаче на завоя след скока съм виждал много хора да имат проблем вкл., падане като моето съм виждал пред 4 години на състезание. А най-най-атрактивния скок в цялото трасе е следващия, но него не смея да го пробвам изцяло с ДРЗта, че се лети много и се пада от високо, макар и трасето при приземяването да е с малък наклон.

                          Иначе - по няколко обиколки и не мога да си мърдам ръцете па накрая, който беше в началото, мнооу си повервах и... те така

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Здравейте, колеги!
                            Реших малко да раздвижа темата и да пусна една компилация от "подбрани" моменти от изминалите сезони. Заглавието е малко подвеждащо но все пак е релийс 2014 . Предупреждавам видеото да се гледа със предварително налято червено винце и същия цвят месно мезенце, ракийка със туршийка или поне водка с кисела краставичка. Надявам се да се посмеете добре.

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Колега направил си клипа да е частен, и не може да се гледа или поне аз
                              KAWASAKI KLR 250-->HONDA XR 250-->KTM EXC 250 2T-->KAWASAKI KDX 200R
                              НЯМА ЛОШИ МАРКИ, ИМА ЛОШИ СТОПАНИ!!!

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Прав си и аз не го виждам,толкова е частен че.
                                Honda CRF 250 X
                                Touareg 3.0 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X