Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Б*х го , толкова ли е стръмно..... лелеее как го метна , за една идея да го качи с мятане , ама , на !!!

    Браво , браво , изрязвай още неща от клипчетата , че за другите не знам , ама аз гледам всичко

    П.п Чакаме редовно включване от ваша страна вече
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
      Б*х го , толкова ли е стръмно..... лелеее как го метна , за една идея да го качи с мятане , ама , на !!!
      Че е стръмно - стръмно е, но пък не е кой знае какво, има далеч по-стръмни места.

      Сглобих едно клипче набързо /има-няма 3 часа /, не е екстремно, в което преминаваме през една река, на която й забравих името, но я пресичаме много пъти /23-24 пъти горе-долу/ преди да излезем на железния мост, а тръгваме от поляната при бобслея. Нищо интересно, никой не пада в реката , но са си кадри на пресичане на плитка река . А също така може да видите, в началото и края на клипа, как мотора ми прави мръсни номерца - глъхне във високите, после пък се оправя, после глъхне само на пълна газ, после пък пак се оправя, и така точно си давам гас - хлъц-хлъц, и край... хайде да не ви занимавам с техническата част, че и без друго няма сам да си го правя, ако не е от въздушния филтър , а по същество:

      Последно редактирано от LightOfJah; 06-04-14, 23:01.

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Здравейте. За разнообразие днес имам загадка за вас. Тя се състои в това някой да познае колко кубика /знам, че звучи просташко/ са моторите от клипчето и по-точно този , който кара пред мен в началото. Понеже паднах от место докато слагам батерията на камерата не можах да запаля в началото, така че може да гледате направо от 0:40.

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          50 кубика

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Еееей, много бърз отговор, но не позна

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Много му е зор да катери баирите давам му 85 кубика дано не съм развалил играта като писах два пъти

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                125 не е , че няма душа , по-скоро ми се вижда да е някаква Бета 50 или Пежо , с тунинг кит на 75сс ?!?!
                Последно редактирано от Георги Гущеров - / HannibaL /; 12-04-14, 22:02.
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Не си я, понеже не позна. Не е 85 кубика.

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Аиде кажи де,чак ми стана интересно.?
                    Honda CRF 250 X
                    Touareg 3.0 TDI

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
                      125 не е , че няма душа , по-скоро ми се вижда да е някаква Бета 50 или Пежо , с тунинг кит на 75сс ?!?!
                      Позна. Това е Motorhispania Furia max 50 enduro с кит 75 цц , а ездача е некъде къде сто и дваесе кила

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Регистрацията му е за 49 сс. Очевидно е, че върви повечко от 50-ка, така че моторчето е толкова, колкото може да са го тунинговали
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Здрасти Helik,ще покараме ли тази година.
                          О да,не съм забравил че не съм и почерпил.
                          Honda CRF 250 X
                          Touareg 3.0 TDI

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                            Позна. Това е Motorhispania Furia max 50 enduro с кит 75 цц , а ездача е некъде къде сто и дваесе кила
                            И ся кво биричка ли ще пием, че аз мАтор нямам , в изкуствена кома е?!?!

                            Не е като да не му личи хахаха

                            П.п Карал съм такова моторче от 50 на 75 сс , ама Пежо !! Малиии на равно и в байр надолу си върви моторчето , само дето трябва да избягваш да спираш в байр НАГОРЕ ,иначе нема тръгване !! Иначе беше 6 скорости и макс спийд около 40-50
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Да и това е с 6 скорости, на равно върви доста. Биричка ше пием, нема кво друго.

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
                                Здрасти Helik,ще покараме ли тази година.
                                О да,не съм забравил че не съм и почерпил.
                                На линия съм и да ти кажа често, излизах на откриването и миналата седмица. Днес пропуснах поради обективни причини, а другата седмица е велик ден и не мисля да се занимавам с мотори.Обещал съм ти дойда на гости, а обещанията трябва да се спазват........
                                SUZUKI DRZ SuperMoto

                                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X