Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Кормилото пуши пура и пие уиски.

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
      Ми то и аз не съм ги виждал. Обаче, честно казано, не очаквам някой /Косьо с ТТР 600 или колегата с дизеловия мотор, които направиха по някое клипче/ да си направи труда да ги качи. Така че остава да изчакаме личните ми дипломати да договорят предаването на секретния материал.
      А така, хубава работа. Що така се съмняваме бе колега? Айде като е така, сега на по бира у вас да качваме клипчета, че като има да черпиш... Като стана дума за черпилка май ще трябва до Локорско с касите с бира и едно агне да ходя, пък и тогава ако не счупя каръка не знам.
      Вече има едно кклипче сглобено ама съм с един Dial up интернет от телефона направо се върнах в началото на милениум-а Дерзайте Coming soon

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Е, добре, заповядай след работа, тва са дипломатическите средства - понякога изискват жертви

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / HannibaL / Преглед на мнение
          П.п1 Кажи ся , ама честно за господари на Форума , не те ли е срам да не ни казваш кой , къде , защо и как поляга !??!? Не , че няма да го видим ама...
          Оказва се, че второто полягане съм го спестил, само едно е.

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Това е по-скучната част от деня. Но съм предал материала от СРС-то така, че очакваме с нетърпение новите серии на Пишман ендуро тийм. Приятно гледане

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Хи-хи
              е положил си усилия, бравос.
              Тия дни ще сглобя нещо от по-атрактивните моменти

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vlcsnap-2014-10-01-00h40m42s60.jpg
Прегледи:1
Размер:277.2 КБ
ID:5613627


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vlcsnap-2014-10-01-00h44m50s70.jpg
Прегледи:1
Размер:316.6 КБ
ID:5613628

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Хайде да пусна едно кратко видео, да не замира темата

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Това е едното стръмно, за което споменах. Преди година стигах до под големия камък максимум, а даже и направо си го подминавах /стръмното, а не камъка - камъка съм го гледал само отдолу/, гледайки изпод вежди. Та след това изкачване, макар и кратко като дължина, нещо мноо си повервАх и ....

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    И..............

                    П.п Добре , добре , така вече ми харесвате !!!
                    Харесаха ми клипчетата , особено преките пътчета .... поздравления !
                    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Супер сте. Продължавайте все така да ни забавлявате

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Добре, продължаваме. Има още преки пътчета. На Батулия колегата с големия мотор ни изостави /и все още не е качил неговите клипчета /, въпреки увещанията да не го прави и обещанията да не минаваме през трудни места, които няма от къде да бъдат заобиколени. Та на Батулия засякохме голяма група ендуристи, с някои от тях се познаваме, возили сме заедно, но определено са на доста по-високо ниво от нас - пишман ендуристите . Видях ги че тръгнаха по една пътечка, докато си дояждаме пресечената супа с лек аромат на пилешко и 2-3 фиденца, което ни помогна да решим на къде да продължим - ми по техните следи. В крайна сметка направихме едно къргче и се озовахме в Бакьово, от където поехме обратно към Локорско. По тази пътечка на едно место закъсахме, защото имаше хлъзгави камъни и се наложи с дружни усилия да се измъкнем /аз си се измъкнах сам, сори момчета - да бяхте се измъкнали сами и вие - щях да го напиша , но поради оувърхийтинга няма кадри от този момент на дърпане и бутане /.



                        След тази пътечка продължихме по черния път и стигнахме до второто стръмно, но за него по-късно.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Ето още малко и последно от последната разходка :



                          Що се отнася до моето изпълнение, за което споменах - представете си от 0:30 на клипа мотора как продължава и излита хахахах Щото в началото на стръмното има малко скокче, а после има една скала, която насочва мотора в обратната посока. Мисля, че в клипа си личи достатъчно добре какво имам предвид - 0:15 на клипа , а и после.

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Вчера, понеже кой си отпътувал, за да гласува, кой го боляло реброто , на кой му пуснали шепа гайки в двигателя, кой се напил на предната вечер и поради всички други обичайни оправдания си направихме разходка само двама изи райдъра . Аз и колегата с ХР 250, не му споменавам името, че не съм го питал дали може . Тръгнахме си ние леко-леко, обаче много ловци, много нещо и се наложи да ги заобикаляме. Аз набързо си паднах два пъти в стил "карам си и падам" и, ха на ляво, ха на дясно, се озовахме на връх Мургаш .
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR0026.jpg
Прегледи:1
Размер:167.0 КБ
ID:5613967
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR0023.jpg
Прегледи:1
Размер:108.1 КБ
ID:5613969

                            От едната страна облаци - нищо се не види, а на другата страна слънце

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR0020.jpg
Прегледи:1
Размер:143.5 КБ
ID:5613968

                            Поседяхме малко и се отправихме на изток, за разнообразие, пък и облаците бяха натам, да покараме малко в облаците
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vlcsnap-2014-10-05-13h18m54s105.jpg
Прегледи:1
Размер:108.2 КБ
ID:5613970
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vlcsnap-2014-10-05-13h18m31s123.jpg
Прегледи:1
Размер:102.1 КБ
ID:5613971

                            Слязохме от облаците и решихме да се опитаме да врътнем нещо като кръгче и да стигнем до Желява.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vlcsnap-2014-10-05-13h19m09s251.jpg
Прегледи:1
Размер:94.9 КБ
ID:5613972

                            Не бях заредил батериите за ГПС-а, и за това така се ориентираме, т.е. не се ориентираме Повозихме се и по едно време пред нас се откри неприятна гледка - магистрала.


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vlcsnap-2014-10-05-13h19m38s31.jpg
Прегледи:1
Размер:135.2 КБ
ID:5613973

                            Какво, какво, ми дай да слезем до долу да видим, може пък да има някакъв друг път, който да ни отведе обратно в гората.


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vlcsnap-2014-10-05-13h20m54s209.jpg
Прегледи:1
Размер:194.0 КБ
ID:5613974

                            Покарахме малко в локалното, но път не намерихме, освен един преграден със дебело стоманено въже, вързано между две дървета. Решихме да не продължаваме, и без друго не изглеждаше да води на някъде този "път". И така хванахме същия път на обратно и по едно време намерихме отклонение, което да минава напряко под в.Мургаш. Излязохме в подножието му и оттам - обратно от където тръгнахме. Пихме по бира и се прибрахме.
                            Обаче се чудя дали да не направя едно клипче, като това от лятото. Не съм избрал музика още. Да не се повтаряме с "Арабия Сашко", де.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vlcsnap-2014-10-05-13h22m13s165.jpg
Прегледи:1
Размер:226.2 КБ
ID:5613975

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Само предлагам:100км. в час на Васил Наиденов.
                              Или"остър завои"се казваше.
                              Honda CRF 250 X
                              Touareg 3.0 TDI

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Не се връзва обаче, 100 км/ч са ми много
                                Тва е, което стана, не ми се преправя :



                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X