Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
    На линия съм и да ти кажа често, излизах на откриването и миналата седмица. Днес пропуснах поради обективни причини, а другата седмица е велик ден и не мисля да се занимавам с мотори.Обещал съм ти дойда на гости, а обещанията трябва да се спазват........
    Ок,ще го направим след великден,то и времето е едно тези дни.
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Ние също покарахме по същия маршрут но минахме малко преди вас с (КТМ и Сузукито)
      Опит е името, с което много хора наричат грешките си.

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        А, да, много хубави моторетки, особено Сузукито. Ние после на път за Тихов дол малко се заиграхме, освен позната непокорена от нас пътека, която почти всеки път пробваме, този път пробвахме и тази, която е отсреща. Ето тук може да видите коя имам предвид. Пауза когато от 0:47 sec. става 0:48 sec. и тя е право напред - едно стръмно. В събота ми свърши паметта на картата и не съм снимал там.



        Изглежда доста трудно, но в крайна сметка май е по-лесна от първата. Има едни скали, които секат наклона по диагонал и когато задната гума пробуксува на тях мотора си суче задницата в страни, все едно излизаш от коловоз. Но е по-лесно

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          От тази пътека която е на клипа има още в дясно, но там си трябва яко дране.
          EXC TPI 2019

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Видяхме, че има и в дясно, ама го оставихме за друг път, както и тази която е по-надолу по пътя, веднага в ляво след първото прекосяване на рекичката. Вече имаме малко повече опит, изгледали сме хиляди клипчета, ще се мъчим и все някога ще успеем .

            Това е, за което писах в предишния ми пост :



            А тука си поиграхме на това скокче, много хубава попивка имало, ахахаха, ама аз май леко я пропуснах



            И предвид времето си стоим по домовете тия дни.

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Начии, сори че не се обадих, обаче ходих да покарам. И ше ви покажа нови места, ехеехе. Оператора днес нещо уж снима, ама не е натиснал копчето и за това само едно клипче има. И него нямаше да го има, добре че проверих, макар и късно.

              еееей



              Оттам нагоре продължава пътя и е много яко, а освен тва намерихме поне още 5, които досега не сме знаели и ще ви организирам една циркова обиколка, еххеххехехехехе.
              Хайде, подготвяйте се за събота и и неделя, че много ще стана добър ей, ей, еееееей

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Горният ми пост е за колегите, с които караме, а за другите цирковата обиколка си важи.

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  След като в събота гледахме ендуро кроса в Кънаре в неделя бе време за подвизи. 2 пътеки бяха покорени и то от 1 опит , но имаше и непокорени. На реката, която беше доста придошла и добре ни поокъпа, срещнахме колеги ендуристи от София , които ни насочиха към тази пътечка, която първоначално заобиколихме. Е, ядец, ама трябваше да пробваме. Ето, с тематична музика :



                  За мое огромно съжаление, пък и за ваше, за пореден път се дъня, като оператор. Въпреки, че ГоуПро 3 има дистанционно с дисплей, на който да виждам дали снимам или не, аз досега не съм го носил от страх да не го изгубя/счупя . Та, уж снимах обещаната циркова обиколка, обаче... освен изкачването на сипея друго няма, но вече сте го видели, така че засега няма да го пускам, а вместо това ще ви покажа спускането на една пътека, която съм много горд, че успях да изкача от първия път, а не бях минавал по нея преди. Още миналата седмица си я набелязах. А имаше и още една такава, по-лесна малко, но от нея - ни изкачване, ни спускане... И така - нагоре - на първа с много полусъединител, а надолу - по инерция :



                  Хайде, приятна седмица и ако не ме домързи ще ви покажа и едно рали, докато още не се бяхме уморили.

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Пак добре сте покарали,добре че си ти иначе тази тема да е спряла до сега.
                    Honda CRF 250 X
                    Touareg 3.0 TDI

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Крайно време е да направим една разходка около Балша. Ние все на другата посока ходим.

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Браво. Супер сте.
                        Опит е името, с което много хора наричат грешките си.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                          Крайно време е да направим една разходка около Балша. Ние все на другата посока ходим.
                          Аз съм си там всяка събота и неделя,когато решите заповядайте.
                          Honda CRF 250 X
                          Touareg 3.0 TDI

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Да, обаче пак към Бухово ходихме. Този път само двама бяхме, но времето и почвата бяха повече от пеерфеектниииии

                            Помните ли това? Има го в темата, тези които следят редовно знаят.



                            Преди една година..., тогава не смеех и да си помисля за нагоре да карам по таз пътека, а и как завършвам само... и то от лесната страна Знам че тази пътечка е лесна за напреднали, но за мен тогава изобщо не беше . Малко по-късно, след месец примерно, я пробвах няколко пъти нагоре, но неуспешно, мотора го мятах върху камъните и реших да чакам по-добри времена . И ето, че след една година и десетки /колко съм скромен / вдигания на мотора, от какво ли не положение, по-добрите времена дойдоха:



                            Даже два пъти го минах, че първия път нещо не се беше пуснала камерата. И двата пъти го изкачих с лекота, стори ми се много лесно Е, да не забравяме, че от Сузукито просто трябва да гледаш да не изпаднеш, то само си върви нагоре

                            После имах една идея, която се превърна в нещо съвсем друго. А именно, че намерихме едно място, на което от много отдавна ми е мерак да идем. Добре известно е на всички, обаче аз съм там за първи път и съм мнооого, ама много, наистина мноого доволен.



                            Заиграх се, сам - понеже колегата се оправда, че се е уморил , но все още не съм носил проклетата камера на гаранция, а и поръчаните батерии не пристигат повече от два месеца вече, и кадрите не са много. Обаче пък има ийекшон :



                            На втория опит камерата се изключи сама , но аз ще ви разкажа как се развива ситуацията: на първа, седнал отзад на седалката продължавам нагоре с S образен завой. Но накрая на тоя S-oбразен завой мотора изгасна. Запалих лесно, щото манивелата се падна от външната страна и с още един S-образен завой се измъкнах от този наистина стръмен път, като ползвах и малко полусъединител... или не много малко, не помня вече.



                            После се върнахме обратно към Локорско, като снимах една пътечка, каквато беше първоначалната идея, но батерията на камерата се изтощи, както и се очакваше, и се е снимал само половината път. Все пак да ви кажа, че не е толкова скучно това клипче, направил съм необходимото да има и смях, не нарочно разбира се, да не си помислите, че нещо много съм надобрял.

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Бравооо,но трябва да поработите върху преминаването на паднали дървета,не че аз мога .Но не можах да се сдържа.
                              Honda CRF 250 X
                              Touareg 3.0 TDI

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Е тва е, че търсиме такива за тренировка, ама да не са на толкова тясно, за да може да подходим перпендикулярно, а не под ъгъл. Щото като ги гледах тия дръвчета и си викам "Под ъгъл, под ъгъл, колко да са под ъгъл...?" Е, достатъчно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X