Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Залагам или на прекантарване/с последващо салто / или на ''синдрома на късото краче'' хахахах
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Ееее, ти изчерпи всички възможности. Но честно казано второто предположение е малко нереалистично - не е чак толкова стръмно. Очевидно е, че става въпрос за т.нар. "прекантарване", така че печелиш ариана или пиринско /от 500 ml/, както и обещаното видео:



      Случват се и такива инцидентни, особено при мен .

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
        Ееее, ти изчерпи всички възможности. Но честно казано второто предположение е малко нереалистично - не е чак толкова стръмно. Очевидно е, че става въпрос за т.нар. "прекантарване", така че печелиш ариана или пиринско /от 500 ml/, както и обещаното видео
        Случват се и такива инцидентни, особено при мен .
        Е точно прекантарване с последващо задно салто на мотора хахаха !

        А за синдрома на късото краче ..... ооооооооо повярвяй ми , МОЖЕ МОЖЕ хахахах. За него не трябва да е много стръмно, достатъчно е мотора да ти застане перпендикулярно на наклона и да тръгнеш надолу хахаха

        Изпитано е от мен многократно хаха . Смешно е , но е и кофти тръпка хаха !!

        П.п Поздрави и да хич да не ти пука , прави си кефа и не обръщай много внимание на тея падания, който не кара мотор - той не пада . Снимаш си като пич и после на по бира пред лаптопа се скъсваш от смях хаха !! Хах
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Ей, тоя ДРЗ много здрава машина ще излезе Когато приключиш с него, а това няма да е много скоро, го прати в музея на сузики, да видят те лесно ли е в Бг Страхотни репортажи, като се сетих че си бяхме обещали една среща в Балша при Иво Томов, но нещо все се разсъхват нещата
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
            Ей, тоя ДРЗ много здрава машина ще излезе Когато приключиш с него, а това няма да е много скоро, го прати в музея на сузики, да видят те лесно ли е в Бг Страхотни репортажи, като се сетих че си бяхме обещали една среща в Балша при Иво Томов, но нещо все се разсъхват нещата
            Хич и не мисля да се разделям се ДРЗ-та, освен ако и него не го хване липсата . При Иво Томов - кажете кога и няма ядове /само да намеря някаква тръба да поизправя кормилото/, ще ви запозная от първа ръка как се мята ДРЗ , което, между другото, не е много трудно .

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Здравеите,следя темата и от Бургас на 12 ти се връщам и събота ,неделя заповядайте.
              Бъдещият ми зет кара каит-сърф а аз го гледам,мисля да се пробвам утре че днес вятъра е за доста напреднали.
              Поздрави от плажа на кайтистите до солниците.Бургас.
              Honda CRF 250 X
              Touareg 3.0 TDI

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                някоя група дали приема аматьор за неделя на лозен планина да покараме

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                  Хич и не мисля да се разделям се ДРЗ-та, освен ако и него не го хване липсата . При Иво Томов - кажете кога и няма ядове /само да намеря някаква тръба да поизправя кормилото/, ще ви запозная от първа ръка как се мята ДРЗ , което, между другото, не е много трудно .
                  Времето е повече от прекрасно днес,заповядайте на Балша момчета да се повозим.
                  Ако има въпроси 0887 377417 Иво.
                  Honda CRF 250 X
                  Touareg 3.0 TDI

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Вече им ядове и мотора е в заслужен отпуск до другата седмица. А, времето е наистина супер.

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Е,оправи го до другата събота,какво толкова му има.И Helik трябва да откриеме ако си оправил мотора до тогава,и други които имат желание.
                      Последно редактирано от Иво Томов; 31-08-13, 13:51.
                      Honda CRF 250 X
                      Touareg 3.0 TDI

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Първоначално публикуван от Иво Томов Преглед на мнение
                        Е,оправи го до другата събота,какво толкова му има.И Helik трябва да откриеме ако си оправил мотора до тогава,и други които имат желание.
                        Аз сега ви следя от големия гьол, а като се върна ще пиша, та да организираме срещата за някоя събота или неделя
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                          Аз сега ви следя от големия гьол, а като се върна ще пиша, та да организираме срещата за някоя събота или неделя
                          Ок,Helik тъкмо Сашо ще оправи машината до тогава.
                          Honda CRF 250 X
                          Touareg 3.0 TDI

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Колеги, има една идея за неделя 08.09 , тръгване от с. Рударци - центъра в 10 .00, да въртиме малко Витоша ... Ако има желаещи може да се доразберем на 0895867215 - Спас.
                            OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Здравей, само че тук освен мен трудно някой ще ти отговори, другите са емигрирали във фейсбук. А, какво имаш предвид за Витоша, там не е подходящо да се карат мотори?

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                                другите са емигрирали във фейсбук.
                                Да, наистина си много прав, а аз се чудех защо темата ви е направо замряла
                                SUZUKI DRZ SuperMoto

                                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X