Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Да си кажа честно, по-късно направих още едно кълбо, предно обаче, и си пресрещнах левия палец в някакъв паднал клон. Също така, при един от поредните ми пируети някакси кормилото ме удари в единствената незащитена част - не знам как да се изразя, но да кажем там, където крака се свързва с тялото . Надявам се до събота и неделя да няма й помен от тези леки травмички и да съм готов за нови подвизи .

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      LightOfJah Хич те няма приятелю /това в добрия смисъл на думата / .
      Доста е стръмно и си личи.
      Така като гледам клипа ми се струва ,че не се засилваш достатъчно, а и не мога да преценя дали си седнал или прав на мотора..
      Ако си седнал-логично е да ги правиш тея кълбета. Трябва си прав и по-изнесен към кормилото.
      Другото, което ми направи впечатление , ако не се лъжа разбира се, е ,че тръгваш на 1ва, после 2ра и там на завойчето като ,че ли пак връщаш първа, като в тоя момент реакцията ми се струва ненавреме /по-бавна от колкото трябва/ и затова не може да се изстреляш нагоре.. , но това ако не се бъркам за скоростите ....

      П.п Другия път опитай с повече скорост, в изкачване мотора няма да извърти задницата толкова лесно в завоя да знаеш , така ,че смело газ и продължавай с опитите - в тях е истината

      Поздрави и бързо възстановяване
      Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Значи, положението е следното: първоначално подцених стръмнината и корените, като гледах да не нацелвам камъка, който се вижда на клипчето. Тези корени ме изхвърлят леко в страни, а почвата е много рохка и почвам да буксувам. После обаче се усетих. Прав съм, но не си личи, тъй като съм вдигнал камерата да снима по-нагоре, за да се вижда пътеката, а не да снима в земята, тъй като е почти отвесно. На втора скорост съм на всичките опити. Грешката ми е, че не давам достатъчно газ и както казваш, не съм се надвесил достатъчно над кормилото. Сигурен съм, че при следващите опити ще успея. За оправдание ще кажа, че съм сменил пиньоните от 14/47 на 13/50 и това е в самото начало на карането, та хич не бях свикнал. По-късно през този ден посвикнах и мисля, че при следващите карания този склон, както и пътеката от предните излизания /дето е край Тихов дол/ ще бъдат покорени. За следващия път ще заредя батерията, както си трябва и ще има повече материал, като се надявам и други да си носят камерите и да има и снимано от страни, а не само 1st person.

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          LightOfJah ако искате може тази събота или неделя да организираме нещо. Принципно ние с 1 приятел тръгваме от Лозен и караме до Боровец. Но ще е по весело като се събереме по голяма групичка . И само за протокола ние не сме големи бързаци.

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
            .....и там на завойчето като ,че ли пак връщаш първа, като в тоя момент реакцията ми се струва ненавреме /по-бавна от колкото трябва/ и затова не може да се изстреляш нагоре.. , но това ако не се бъркам за скоростите ....
            Сега, като се замислих, закъснявам с реакцията, въпреки че съм на втора скорост... хахах, а бе нещо, ми куца "пуната газ"

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Първоначално публикуван от juju Преглед на мнение
              LightOfJah ако искате може тази събота или неделя да организираме нещо. Принципно ние с 1 приятел тръгваме от Лозен и караме до Боровец. Но ще е по весело като се събереме по голяма групичка . И само за протокола ние не сме големи бързаци.
              От сега не мога да кажа, но по-скоро нещо за Люлин или Стара планина ми се върти в главата.

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Вие от къде тръгвате и горе долу колко километра са ви преходите. На нас не мисля че ще ни представлява проблем да дойдем до определена точка

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Тръгваме от Локорско и преходите са ни по 60-80 км.

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
                    Евала пичове само искам да кажа на колегата дето снима мястото с корените е доста известно и много народ се мъчат там.Там обаче за да се качиш с дрз-ката трябва толкова газ да дадеш че камерата да не може да снима нормално а при теб ми се струва че не е така. Не искам да обиждам никой просто споделям от опит.
                    Днес и ние се мъчихме на това място, но след обилното похапване.... няма шанс за качване. Постоянно имахме халюцинации за МПС с ремарке и....
                    EXC TPI 2019

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?



                      И ние покарахме по Стара Планина

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Здравейте, след известно прекъсване!
                        В неделя направихме една много приятна разходка с елементи на затруднение. Дали слънцето ме напече или това, че бях спал накриво предната вечер и ме болеше и врата, и гърба, а и каската с камерата тежи към 1,8 кг..., но цял ден падах като круша..., като цяло не ми вървеше. Приготвил съм няколко кадъра, с който да се поразвеселите, а тези, които са отскоро в спорта да си вдигнат самочувствието .
                        И така, ето я и самата хумористична програма :



                        Но за съжаление трябва да ви съобщя, че скоро едва ли ще имате възможност да се посмеете на мой гръб, тъй като през нощта скъпоценният ми бус бе откраднат, заедно с част от екипировката ми..., което, разбираемо, слага край на спортната ми злоба, поне за известно време.
                        Пазете си колите и моторите, друго какво да кажа.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Много лошо,е каде си го бил паркирал.
                          Не вярвам някои да се смее на тези падания,заедно с тях се добива много опит.И аз паднах хубаво вчера,много странно чак като падна на земята разбирам че съм паднал толкова бързо става.
                          Не знам дали се разбира последното.
                          Последно редактирано от Иво Томов; 29-07-13, 22:36.
                          Honda CRF 250 X
                          Touareg 3.0 TDI

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Пред блока, но това вече е минало, нямам надежди за него. Сега май ще търся ръждясала голф двойка и ремарке.

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Е друго си е да видя ,че не само аз се търкалям като луд , малко и на мен да ми се вдигне самочувствието хаха

                              П.п съжалявам за буса , много кофти тръпка, пожелавам ти да се намери и да си го върнеш , макар вярата ми да не е на същото мнение за съжаление

                              Поздрави !!
                              Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                И такаааа.... бусчето ми , че няма да се намери - няма да се намери..., но ентусиазмът ми явно е доста голям.
                                Взех, че с последните си пари си купих екипче за ендуро, поне най-основното, и... изкривих кормилото. Ето снимка от случката:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GOPR0146.MP4_000010677.jpg
Прегледи:1
Размер:187.2 КБ
ID:5507589

                                Познайте как се случи? Който е най-близо до верния отговор печели печено агне! Шегувам се, печели бира ариана или пиринско , както и обещавам, че ще кача и видео с цялостното изпълнение ,

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X