Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Е добре,пак ще си карам сам........
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Не съм оправил още РС то нямах време но скоро ще ти го донеса Hafte.
      Пожелавам безаварийно каране утре.
      Honda CRF 250 X
      Touareg 3.0 TDI

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Добър ден, приятели на мотоциклетния спорт /представете си гласа на Петър Василев /. Намираме се в околностите на гр.София, където ще ви направим съпричастни към поредните опити на група аматьори /но истински, а не професионалисти под прикритие/ да се изкачат по нанагорното преди или след Тихов дол, зависи кой от къде идва.
        Програмата започва с няколко от по-интересните моменти на път за набелязаната цел. Пътя, който бе начертан до там бе решено да бъде леко изменен, с оглед на минимизиране риска от травми по крачката, тъй като единия от състезателите бе забравил да си обуе ботушите /слава богу не е футболист/. И така, за да се избегне оня скалист участък над с.Бакьово, трасето си е класическото от Локорско до Тихов дол.

        Карайки си по пътя стигнахме до това място, след което се наложи да се върнем малко, защото тази пътечка е на път за Бакьово, а пък ние се усетихме, че там ни чака скалистото изкачване от миналата седмица, което си е рисково ако нямаш ботуши, а и не знаем дали изобщо има заобикаляне този 60 метров участък.



        Опита е неуспешен, защото както си се бях засилил хубаво /на 1ва - грешка, трябва на 2ра, 1ва трябва да се забрави, че я има въобще/ ми се изпречи едно дръвче, което исках да заобиколя, но и лекото отклонение ме извади от линията.
        Втория опит вече е успешен.


        Отново на 1ва, още не ми е дошъл акъла.

        Не превключвайте канала, ще се върнем след рекламите.

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Абе колега , ти стойка нямаш ли , та така си паркираш мотора /от първия клип/?!?! хихихихи

          Пускай следващия материал да видим , кое , какво , как и защо
          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Включваме се отново на запис от покрайнините на гр.София, въпреки че ще предаваме и от Софийска област.
            След като хванахме добре познатия на повечето от вас път за Тихов дол за нула време стигнахме до т.нар. железен мост или както му е точното наименованието, не го знам.
            Преди година бая щеше да ме затрудни и 100% мотора щеше да изгасне, а защо не и нещо повече . И сега не го минах особено добре, но все пак успях да премина. На практика това ми е за първи път на този shortcut в посока нагоре и за втори общо. Пак на първа скорост карам.



            Още едно по-интересно място, през което минавам за първи път. При първия опит не знаех какво ме чака и мотора изгасна на първия гаден завой, но от втория успях да премина.



            Уж щях да ползвам такива места за загрявка за голямата игра , ама след като хапнахме нещо ми спадна тонуса .
            Преди да стигнем до целта, малко тренировчица на стръмно.



            Следват 2 клипчета с неуспешните ми опити за покоряване на въпросното нанагорнище близо до Тихов дол.
            Първоначално реших да пробвам с повечко газ и с по-висока скорост, но първия път се получи нещо като скок, който ме изхвърли в страни, а при втория ... , вижте сами:



            Тук стигнах най-нагоре:



            Впоследствие имаше още няколко неуспешни опита на 1ва скорост, както всички досега, докато не се появи един моторист с очевидно много по-голям опит, който даде съвет на 2ра скорост да се мъчиме. Разликата беше невероятна, само че 2-3 пъти корените ме изхвърляха и 2 пъти подред включих на 1ва без да искам и се отказах. А и на третия участник май му омръзна да гледа едно и също и се прибрахме.

            Да видим какво ще ни донесат предстоящите почивни дни.

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              На първия клип това май е Мравуняка. Не съм много сигурен защото от камерата не мога да се ориентирам, но така ми изглежда.
              EXC TPI 2019

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Първоначално публикуван от Георги Гущеров - / Жокера / Преглед на мнение
                Абе колега , ти стойка нямаш ли , та така си паркираш мотора /от първия клип/?!?! хихихихи
                Имам, както се вижда на клипа, но искам да паркирам на другата страна .

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
                  На първия клип това май е Мравуняка. Не съм много сигурен защото от камерата не мога да се ориентирам, но така ми изглежда.
                  Това е там , където се пресича реката по едно малко желязно мостче и има някаква постройка от дясно, ако идваш от посока София. /Много добро разяснение /

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Някой желаещ за утре да ни разведе из люлин планина?
                    OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Здравейте. Търся си да се повозя с някой утре около София може и по надалеч Ако има желаещи може да ме потърсите на 0897976737.

                      Поздрави Жоро

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Здравейте. Търся си утре да покарам с някой около София може и по далече ). ако има желаещи може да ми звъннете на 0897976737 по всяко време на денонощието )

                        Поздрави

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Juju, желаещи винаги има, но възможност не всеки има. Трябваше да доразработя новото ми буталце в събота. И в неделя вече разработено хайде на Люлин. Уговорихме се с Тони и стана много приятно возене, а за мен и въргаляне. За съжаление бях забравил да заредя батерията на камерата и имаше ток само за 3 клипчета. И 3те са от едно место, което не можах да изкача. Доста е стръмно, но не си личи, ама вие това си го знаете. Ето го първото:



                          По-късно или утре ще ви покажа и другите, като едното е особено атрактивно - извъргалвам се с няколко кълбенца

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Леле,доста си се борил с този наклон.Даваи и другото с кълбенцата.
                            Honda CRF 250 X
                            Touareg 3.0 TDI

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Ето клипчето с кълбето

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Хубаво кълбо ,така едно време правехме кълбо назад по физическо,важното е че по тебе няма повреди.
                                Honda CRF 250 X
                                Touareg 3.0 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X