Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
    Ами с Ванката се чухме, нещо за неделя... лошото е, че като ви гледам не знам дали ще съм на необходимото ниво, ама в събота ще потренирам. Тази година съм карал 2 пъти и то не бих го нарекъл точно каране.
    Аз съм далеч от необходимото ниво, ама се бутам. То иначе как да го достигна....
    XR4

    +359.885.88.99.29

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      И какво сега, преди караше и пишеше, а сега не кара и не пише А това с двигателя му, не беше ли от края на миналата година???
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Понеже групичката наистина замря доста,ето един клип от последното ни каране

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Тони времето тепърва се оправя. Ще има материал.
          Аз понеже нямам движещ се мотор, можете да минете да пием по бира, поне да се видим тази година

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            А бе к'во нещо е, нямаш мотор и групата те не търси....по принцип де !
            Не е важно какво караш, а как го караш !

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Иване то по принцип е така. Няма значение от общото занимание на групата, и дали е за спорта или работата.

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Трябва да тренирам, че тия баири...

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                  Трябва да тренирам, че тия баири...

                  Стига се скатава,кога ще дойдеш пак по Люлин планина да покараме.

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Къде се намират тези баири?
                    EXC TPI 2019

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
                      Къде се намират тези баири?
                      този баир е над село локорско и го качвам сьс самурайчето ако искаите аз сьм от локорско звьнкаите може да се возиме с моторите

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Аз отдавна да съм дошъл по Люлин планина, ама няма с какво. Бусчето е на майстор да му оправя ръждясалите калници и прагове. А пък до този баир над село Локорско /ама къде е точно не знам, все ми се струва, че виждам познати места, обаче кое къде е нямам идея/ стигнахме на ход, по черни пътища и малко асфалт. А до Суходол трябва да мина през цяла София.
                        Между другото това бе доста интересен ден, в който целта беше да се поупражняваме, без да се качваме кой знае колко нагоре, ама то какво стана - към 120 км, като по едно време ми заяде жилото за газта, което пък от своя страна се оказа добре, тъй като на едно от 2те момчета, които срещнахме случайно по пътя му се скъса веригата и го издърпах с равна гас, на автопилот един вид.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Транспорт няма да имам още минимум 10 дни, така че Люлин планина ще я гледам само по теувизора...

                          Но!!! Стара планина не е чак толкова далече... За съжаление поради технически причини /не в ДРЗто, разбира се / се наложи да се върнем още преди да сме тръгнали, но все пак ето едно клипче малко да се посмеете на брилянтния ми контрол .

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Е това в края на клипа , на скалата , специално заради нас ли го направи !?!?! Личи си , че си оттренирал кълбетата !! Поздрави
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Честно казано дори не знаех, че камерата записва. След като угасна мотора ужким бях изключил камерата, ама явно само съм си мислил, че съм я изключил. В необработеното клипче се вижда как се опитвам да я изключа. Точно този момент съм отрязал от клипа /както и няколкото ми неуспешни опита да запаля/. Не че не може и това да съм инсценирал, но в случая не знаех, че се записва.

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                                Транспорт няма да имам още минимум 10 дни, така че Люлин планина ще я гледам само по теувизора...

                                Но!!! Стара планина не е чак толкова далече... За съжаление поради технически причини /не в ДРЗто, разбира се / се наложи да се върнем още преди да сме тръгнали, но все пак ето едно клипче малко да се посмеете на брилянтния ми контрол .

                                Гоуем си
                                P.S.Като гледам по какви чукари движиш, май ще остане варианта да се запознаем при Иво Томов, защото той и без това има да черпи, за което зная че не е забравил Но срещата ще бъде в местната кръчма и около нея, че аз с моите сликове ще взема да те надмина в кълбетата
                                SUZUKI DRZ SuperMoto

                                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X