Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    10 часа става аз и без това трудно ставам в толко такаче става

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
      Джарта, длъжник съм баце. Вдругиден(срядата) тръгваме една седмица на преходче малко из Родопите и връщане през Стара планина , просто оня ден ей така малко изневиделица се реши.

      п.п. Иначе аз преди 10 часа не мога да дойда, все пак отивам на Бонсовите и ако успея да ви открия някъде ще се присъеденя.
      To май всичко отиде на кино.Аз не съм разбрал правилно.Аз трябва да съм на летището в 3.00 на 18-ти,което ще рече че свободния ден е 17ти петък.
      Не вярвам някой да ми удиса да караме в петък.Все пак ще видя,дано да намеря някой безделник !!!

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Първоначално публикуван от Jasen85 Преглед на мнение
        Колеги като гледам само аз съм от другия край на София. Като дойда дали ще има ли къде да си оставя колата и ремаркето?
        има къде да ги оставиш.

        колкото до часа на срещата, ако няма възражения, нека да е 9:45 - 10:00, за да може да се съберем и да тръгнем всички заедно. A и аз съм новобранец, все някой трябва да ми помага
        XR4

        +359.885.88.99.29

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          ОК аз 9.30-9-45 съм на Лукойл на Горна Баня. Ако има нещо звънете 0887271146.

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
            Все пак ще видя,дано да намеря някой безделник !!!
            Аз веднага се сещам за един по това време, ама ше трЕбе да спреш един час преди София за него,и там да караш!
            Не е важно какво караш, а как го караш !

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
              Аз веднага се сещам за един по това време, ама ше трЕбе да спреш един час преди София за него,и там да караш!
              Готово бре,устройва ме напълно.Като се има впредвид че трябва да съм в София чак в 3 през ноща.

              Коментар


              • Днес се получи интересна разходка из Люлин планина. Като цяло аз изброих 4 различни групи, които се настигахме, разминавахме, обединявахме, разделяхме. Няма нищо особено за коментар, тъй че пускам няколко снимки. Някой друг, ако има и иска нещо да допълни...

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1344801445.186065.jpg
Прегледи:1
Размер:153.4 КБ
ID:5399192

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1344801464.725098.jpg
Прегледи:1
Размер:236.5 КБ
ID:5399193

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1344801507.447228.jpg
Прегледи:1
Размер:367.3 КБ
ID:5399194

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1344801525.738245.jpg
Прегледи:1
Размер:77.4 КБ
ID:5399195

                П.П. Пиша и качвам директно от телефона, не съм гледал снимките на монитор, ако са с кофти качество, моля да ме извините. Поздрави!
                Последно редактирано от Chinela; 13-08-12, 06:06.
                XR4

                +359.885.88.99.29

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Еее, ама колега, нали се е получила интересна разходка, как така няма нищо особено за коментар ? Екстремчетата изкачихте ли ги? Или въпроса ми е тъп, защото не са никакъв проблем, или защото въобще не сте ги пробвали ?

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                    Еее, ама колега, нали се е получила интересна разходка, как така няма нищо особено за коментар ? Екстремчетата изкачихте ли ги? Или въпроса ми е тъп, защото не са никакъв проблем, или защото въобще не сте ги пробвали ?
                    Е така де, интересното го казах. В някакъв момент се събрахме 13 мотора - на кръчмата в Бучино . Там всички сме равни и превземаме скарата. Колкото до екстремите - някои ги превзехме, за други не ни стига опита и куража все още, има време и поне аз имам и желание.
                    XR4

                    +359.885.88.99.29

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Без да имам база за сравнение от преди, останах супер доволен от разходката вчера! Въпреки проблемите които имах с мотора и умората , кефа беше огромен! , маршрута е супер , другия път /задължително с лесно палещ мотор/ ще го взема с много по-малко перипетии.
                      Специални благодарности на Боби, двамата Ванка, Светльо, Антони/ момчето без да се познаваме спря и 10 минути рита жълтата бангия в опит да я запали/,Двете момчета с Хондите които срещнахме при минаването под магистралата и всички други които помагаха и ме надъхваха! Евала момчета!

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Първоначално публикуван от obafebe Преглед на мнение
                        Без да имам база за сравнение от преди, останах супер доволен от разходката вчера! Въпреки проблемите които имах с мотора и умората , кефа беше огромен! , маршрута е супер , другия път /задължително с лесно палещ мотор/ ще го взема с много по-малко перипетии.
                        Специални благодарности на Боби, двамата Ванка, Светльо, Антони/ момчето без да се познаваме спря и 10 минути рита жълтата бангия в опит да я запали/,Двете момчета с Хондите които срещнахме при минаването под магистралата и всички други които помагаха и ме надъхваха! Евала момчета!
                        Браво колега, щом след толкова ритане не ти е минал мерака
                        Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Първоначално публикуван от bReal Преглед на мнение
                          Днес се получи интересна разходка из Люлин планина. Като цяло аз изброих 4 различни групи, които се настигахме, разминавахме, обединявахме, разделяхме. Няма нищо особено за коментар, тъй че пускам няколко снимки. Някой друг, ако има и иска нещо да допълни...

                          [ATTACH]481639[/ATTACH]

                          [ATTACH]481640[/ATTACH]

                          [ATTACH]481641[/ATTACH]

                          [ATTACH]481642[/ATTACH]

                          П.П. Пиша и качвам директно от телефона, не съм гледал снимките на монитор, ако са с кофти качество, моля да ме извините. Поздрави!
                          Интересното беше , че аз бях с DR 800 big и един приятел с доминатор

                          Под магистралата бая зор видяхме с тия тучове ,ама беше забавно

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:STA60047.jpg
Прегледи:1
Размер:256.8 КБ
ID:5399380Натиснете снимката за да я уголемите

Име:STA60048.jpg
Прегледи:1
Размер:250.2 КБ
ID:5399381Натиснете снимката за да я уголемите

Име:STA60039.jpg
Прегледи:1
Размер:194.7 КБ
ID:5399382Натиснете снимката за да я уголемите

Име:STA60042.jpg
Прегледи:1
Размер:218.5 КБ
ID:5399383

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Джартов, аз сега съм из Кържали и се прибирам в четвъртък вечерта. Мотора ми обаче не е обслужен от Калинският преход, и трябва да му отделя 1-2 часа за преглед, ремонт на бутона за гасене, пране на филтъри и т.н, което мислех да е в петъка.

                              Няма ли вариант като посрещнеш пътника да останете целият ден, тоест да караме съботата?

                              Като отпускар по принцип съм на линия. Мисля, че с Тони може да те разведем из Люлинските дебри, но нагласата беше да се съберем, да покараме с каймака на ендурото е България , да хапнем и да се посмеем.

                              Все нещо ще се измисли.

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Здравейте, уикенда наближава, някаква организация заформена? Или да заформим. Аз съм на линия. Поздрави!
                                XR4

                                +359.885.88.99.29

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X