Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Ахахахаа, колега, ми не е лесно. Чувствам се малко като отритнат, като почнат да си говорят кой какво му е сложил на мотора, какво му е сменил и как го е оправил... ми аз мога да се включа само в разговор за гумите.

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Хахах то това кой какво е сложил, не е от глезотия.
      Много се чупят тия машини.
      Другия път освен с нова кривка да се похваля , че и тя замина.

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
        Ахахахаа, колега, ми не е лесно. Чувствам се малко като отритнат, като почнат да си говорят кой какво му е сложил на мотора, какво му е сменил и как го е оправил... ми аз мога да се включа само в разговор за гумите.
        Ми то е така ние с DRZ-ките само за гуми и масла си говорим.То няма какво да им се прави.Вече се замислям дали да не го смена за някоя YAMAHA или KTM,за да се впиша в групата.(Майтап бе,само с RMZ го сменям)
        DRZ 400S

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Пошегувах се . Всичко може да се повреди, все пак...

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            Аз грижи до сега с машината съм нямал, явно си е до мотора или карача.
            Който оцелее ще закусва!

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Задкормилното устройство определено е голям фактор за състоянието на мотора.

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                Да попитам аз групата караща по Нови Искър... насочете ме към някое маршрутче в района за по начинаещ или "средно напреднал". В Неделя ще се виждам с едно приятелче в района и мислех да го съчетая с малко каране (може и доста), но не съм в час с офроуд пътеките там! Лошото е, че ще успея чак към 14.00h да отида, но поне малко да покарам (мерак ми е)! Разглеждах в Google Earth, но друго си е някой местен да те упъти

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Jogr, по принцип трасето до Батулия си е екстра за начинаещи, може да караш само по прашният път. Ако ти е прекалено лесно и скучно, почваш да превземаш екстремите, които скъсяват разстоянието.

                  Мога да ти дам трак за ГПС до там, ако имаш на какво да го заредиш.

                  Но определено ако няма кой да те води, или нямаш ГПС не те съветвам да караш сам по непознат маршрут. Даже аз по принцип избягвам изобщо да карам сам в гората, понеже винаги може нещо да се обърка, и едно рамо никога не е излишно.

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
                    Jogr, по принцип трасето до Батулия си е екстра за начинаещи, може да караш само по прашният път. Ако ти е прекалено лесно и скучно, почваш да превземаш екстремите, които скъсяват разстоянието.

                    Мога да ти дам трак за ГПС до там, ако имаш на какво да го заредиш.

                    Но определено ако няма кой да те води, или нямаш ГПС не те съветвам да караш сам по непознат маршрут. Даже аз по принцип избягвам изобщо да карам сам в гората, понеже винаги може нещо да се обърка, и едно рамо никога не е излишно.
                    Ще съм с още едно момче, тоест ставаме двама. А за трака ще съм ти благодарен да ми го метнеш, да го разгледам! (може на скайп или както ти е удобно - skype: koleto555). Мерси

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Трака може да си свалиш от тук.
                      Мисълта ми беше, да си с някой който познава района, или да сте поне с ГПС, както е вашият случай, за да не се загубите.
                      Гледането на трак на компютъра, не дава ясна представа точно къде и как да минеш в реални условия.

                      Малко отклонение: При последното ни групово каране бяхме 4 души и се губихме на групички, или по единично, поне по 2 пъти, заради прахта и изчакването.
                      На места нямаше телефони за да се разберем нещо и кой къде е, но всички знаеха крайната цел. Там се събрахме накрая безаварийно, като добре, че всички бяхме с ГПС, иначе не си представям какво търсене щеше да е.

                      Другото което е препоръчително е да не карате по непознат терен без водач след 14.00 часа, за да не замръкнете някъде в неизвестното.

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        За в неделя дали не мисли някой нещо?

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Аз съм пас за тази неделя, понеже има малко семейни празници, които трябва да се отразят бурно .

                          Иначе останалите може и да покарат, ако се организират, но за момента май не са. Звънни им и се разберете.

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
                            Аз съм пас за тази неделя, понеже има малко семейни празници, които трябва да се отразят бурно .

                            Иначе останалите може и да покарат, ако се организират, но за момента май не са. Звънни им и се разберете.
                            Или казано по друг начин, когато котката я няма, мишките играят хоро
                            SUZUKI DRZ SuperMoto

                            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              Мишките отиват да търсят сиренце на Стара планина след малко. А, пък, други вече го търсят в Плана.

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                                Мишките отиват да търсят сиренце на Стара планина след малко. А, пък, други вече го търсят в Плана.
                                Аххх как ви завиждам , благородно разбира се . И аз ще ходя да търся малко сиренце , ама в Беласица планина !! Приятно каране и да пуснете репортаж от карането ей !!!!
                                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X