Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуристи от София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ендуристи от София?

    Покарахме и днес, доволно.
    Въпреки че ни валя дъжда на връщане, поне минахме метър с градушката.

    Снимки много няма, понеже само аз снимам, и днес на тази кал ми беше в повече.
    Новите, за мен, участници в групата се представиха страхотно, като даже падаха по-малко от мен. Аз на няколко пъти полегнах, от нелепи грешки, на които ми идваше сам да си се смея, но на такава кал не бях карал.

    Малкият клас караха така. Това е мястото на което миналият път вадихме въжета, и загубихме близо час в рязане на клони, но сега се оказа, че не е нищо особено.


    Днес въжето пак влезе в действие, но тежки машини никой не поиска да кара.




    Ми това е от мен, отивам да пия една ракия, че малко се намръзнах, посред пролет.

    Коментар


    • От: Ендуристи от София?

      Малкия клас си беше изкарал мотора, а тук чакаше големият клас да си изкарат моторите

      Коментар


      • От: Ендуристи от София?

        За мен карането беше повече от доволно.Искам да благодаря на групата за прекрасната разходка днес , за първи път карам в този район и много ми допадна като изключим дърпането с въжето , маршрута беше супер.

        Коментар


        • От: Ендуристи от София?

          Никой не споменава нищо за петък...
          09 YZ290F Athena BB

          Коментар


          • От: Ендуристи от София?

            О ами аз не съм карал миналата седмица, че имаше ужасно много работа в офиса.
            Бях оставил снимка в нас, че се прибирах по малките часове цяла седмица.

            Петък си е работен ден, даже и с намалено раб. време за някои. Надявам се да съм от тази група, че имам нова предна гума, верига и пиньони са слагане. Тоест колкото и да ми се кара няма как да се класирам.

            Гласим се за Събота с Влади и евентуално Минко да караме (другите са на СПА или в бокса за големи ремонти), но няма никаква уговорка още.
            Желаещите да си казват да се организираме ако има предпочитания за терена.
            Иначе измислим ли го ще го разтръбя веднага . Винаги е весело с повече хора.

            Коментар


            • От: Ендуристи от София?

              Ами то и аз съм сам тази седмица. Ами събота събота, бройте ме и мен. Лично на мен ми се ходеше до Ябланица, че тази година още не съм открил там. Поздрави!
              09 YZ290F Athena BB

              Коментар


              • От: Ендуристи от София?

                nk_dimitrov ти от кой квартал си, т.е, къде ти е удобно за среща и на ход ли идваш?

                За утре няма ли други желаещи за каране?
                Аз може и да съм сам, понеже Влади е 50/50 по здравословни проблеми, а другите имат работа, и не се знае кой как ще я свърши.

                На мен лично ми се открива Люлин планина или плана, но по принцип повече ми се кара, и терена не е от голямо значение.

                Коментар


                • От: Ендуристи от София?

                  Ами ние май сме 2ма. Аз съм точно при ИКЕА, но си транспортирам мотора с ремарке(за 3 мотора). Аз макар да се опитвам да настина ми се кара, с другия човек ще се чуем по обяд да ми каже дали ще кара. Аз ако карам, ще карам в Стара планина. Освен да видим през деня кой какво и как и да се доразберем. Поздрави!

                  Ако моят приятел се откаже, товарим 3те мотора и отиваме. Ако ти си сам, пак товарим 2-3 мотора. Ако всички караме(4ма засега) един ще трябва на ход да отиде или 2 по 2, не знам
                  Последно редактирано от nk_dimitrov; 27-04-12, 10:11.
                  09 YZ290F Athena BB

                  Коментар


                  • От: Ендуристи от София?

                    Ами няма проблем тогава да е на стара планина. Важното е да се кара .
                    Аз даже днес на работа дойдох с мотора, че не се издържа вече.

                    Тогава остава в 10.00 ч., къде да е срещата? При Пепи в Н. Искър или на Кремиковци на паркинга преди манастира, и да отидем до Ябланица. От Там може да отидем до Мургаж, и да въртим на обратно. Ако не посоката ще решим на място.

                    Коментар


                    • От: Ендуристи от София?

                      Ами до сега аз лично винаги съм спирал на жълтата бензиностанция на входа на Бухово. Честно да си призная не знам къде точно живее Пепи . Ако и той ще кара може и там, но иначе ми се иска някъде около Кремиковци/Бухово защото знам как и къде да спра. Поздрави!
                      09 YZ290F Athena BB

                      Коментар


                      • От: Ендуристи от София?

                        Аз на Бухово нямам идея къде е тази бензиностанция , но ще я намеря.
                        Ние спираме на паркинга под кремиковския манастир.

                        Предлагам довечера да се доразберем, според зависи колко хора сме.
                        Ако сме само 2-мата (3-ма с твоя приятел), да се чакаме на ботевградско някъде и от там ще решим от Кремиковци или Бухово да тръгнем.

                        Коментар


                        • От: Ендуристи от София?

                          Напиши телефон да се чуем по-късно. Иначе това е на самия вход на Бухово.
                          09 YZ290F Athena BB

                          Коментар


                          • От: Ендуристи от София?

                            По принцип го има из темата 087 827 04 41.
                            Ок

                            Коментар


                            • От: Ендуристи от София?

                              За утре го измислихме.

                              Това са координатите на срещата: N42 45.884 E23 33.987 , т.е. пощада на Бухово. Среща 9,30 ч.
                              От там Минко има трак до Ябланица, но ще го видим на място .

                              Може да има и промяна за това нека който идва да звънне към 8,00 за всеки случай.
                              Последно редактирано от hafte; 27-04-12, 14:22.

                              Коментар


                              • От: Ендуристи от София?

                                И да карате по трака и не изпускайте Минко от поглед , не е лошо да си вземете компас. Хехехе , Минко и Жоро знаят защо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X