Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM 600 LC

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KTM 600 LC

    Искам да ви попитам какво ви е мнението за KTM 600 LC година 1991 какви са му минусите какво са му плюсовете,лесен ли е за поддръжка
    Силвестър Георгиев
    МК "Безделниците" Своге
    Suzuki DR250S

  • #2
    До: KTM 600 LC

    Модела е LC4 600, 88-92г.Аз се движа с такъв вече втора година и мога да кажа следното:Плюсове:Много здрав мотор, висока стойка, добро окачване за мотор произведен в началото на 1990г., понякога му казвам, че е модерно CZ, имам чувството, че този двигател не можеш го умори, карам го с пълна синтетика и всичко му е наред, няма акумулатор, а това в повечето случай е доста добре.Минуси:Трудно пали, особено, когато не си му свикнал или пък ти угасне топъл, и големи вибрации във всички обороти.Важното е, в какво състояние е мотора, а най-важното е за какви пари го взимашP.S.Ако се обзаведеш с такъв мотор, аз имам доста части, така че нема де се ПЛАШИШ
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • #3
      До: KTM 600 LC

      Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
      Модела е LC4 600, 88-92г.Аз се движа с такъв вече втора година и мога да кажа следното:Плюсове:Много здрав мотор, висока стойка, добро окачване за мотор произведен в началото на 1990г., понякога му казвам, че е модерно CZ, имам чувството, че този двигател не можеш го умори, карам го с пълна синтетика и всичко му е наред, няма акумулатор, а това в повечето случай е доста добре.Минуси:Трудно пали, особено, когато не си му свикнал или пък ти угасне топъл, и големи вибрации във всички обороти.Важното е, в какво състояние е мотора, а най-важното е за какви пари го взимашP.S.Ако се обзаведеш с такъв мотор, аз имам доста части, така че нема де се ПЛАШИШ
      Благодаря за информацията колега
      Силвестър Георгиев
      МК "Безделниците" Своге
      Suzuki DR250S

      Коментар


      • #4
        До: KTM 600 LC

        Ако те интересува още нещо, питай
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • #5
          До: KTM 600 LC

          Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
          Ако те интересува още нещо, питай
          Лесен ли е за поддръжка и лесно ли му се намират частите

          П.п Давам си китайчето+600 лева .. И каква е горе долу цената на един такъв КТМ
          Силвестър Георгиев
          МК "Безделниците" Своге
          Suzuki DR250S

          Коментар


          • #6
            До: KTM 600 LC

            Първоначално публикуван от silvii Преглед на мнение
            Лесен ли е за поддръжка и лесно ли му се намират частите

            П.п Давам си китайчето+600 лева .. И каква е горе долу цената на един такъв КТМ
            Според мен е лесен за поддръжка, като тези части, които съм потърсил в КТМ-България, въпреки стария модел ги е имало.Все пак винаги може да стане лошо от към части с такъв старичък мотор, но засега моя се представя отлично, като единствената причина поради, която бих го подал в близко бъдеще е, че сузукито ми е с 10 години по-младоЦените на тези КТМ-и варират в зависимост от състоянието 1500-3000 лв, а щом си даваш китайчето, то тогава и CZ да вземеш пак ще си на далавера
            P.S.Пусни някаква снимка на мотора да го видим
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • #7
              До: KTM 600 LC

              Ето това е мотора
              Прикачени файлове
              Силвестър Георгиев
              МК "Безделниците" Своге
              Suzuki DR250S

              Коментар


              • #8
                До: KTM 600 LC

                Първоначално публикуван от silvii Преглед на мнение
                Ето това е мотора
                Колега от тази снимка мога да ти кажа, че този мотор е около 88-89г, но в никакъв случай не е 92-93г.При условие, че си продаваш китайчето за около 800лв и този мотор ти стъпи на около 1400лв, то според мен бартера си заслужава..........
                P.S.Този мотор, който го имам за части е на около 99% същият, така че току виж съм те обзавел и с още един мотор за части............
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • #9
                  До: KTM 600 LC

                  Червените седалки на КТМ са на 1989-1990г. моделите доколкото съм запознат. Дали точно този е 1988 или 1992 няма значение защото са еднакви.
                  2010 CRF 250 R

                  Коментар


                  • #10
                    До: KTM 600 LC

                    Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                    Колега от тази снимка мога да ти кажа, че този мотор е около 88-89г, но в никакъв случай не е 92-93г.При условие, че си продаваш китайчето за около 800лв и този мотор ти стъпи на около 1400лв, то според мен бартера си заслужава..........
                    P.S.Този мотор, който го имам за части е на около 99% същият, така че току виж съм те обзавел и с още един мотор за части............
                    Поне за частите ще съм спокоен Но поне ще се возя на мотор а не на каруца ..пък годините не са толко важни
                    Прикачени файлове
                    Силвестър Георгиев
                    МК "Безделниците" Своге
                    Suzuki DR250S

                    Коментар


                    • #11
                      До: KTM 600 LC

                      купи ли го , изглежда добре
                      Aprilia 125 1991
                      Bashan 200c 2007
                      Suzuki Vitara 1.6 16v 1993
                      Suzuki Grand Vitara 2.5 1998

                      Коментар


                      • #12
                        До: KTM 600 LC

                        За годините на този мотор съдя главно от модела на спирачните апарати, които са марка КТМ, тяхното разположение и по-скоро монтажа им, вида и големината на задната главина, и от синия цвят на двигателя.На последните модели около 1992-93г. задната главина е с по-малък диаметър, спирачните апарати са Brembo, а двигателя е в черен цвят.И също така двете оси на главините са с по-малък диаметър от моделите 92-93г!Това е моето мнение от личния ми опит с такъв модел КТМ, като подкрепям мнеието ти, че при моторите годините не са от особено значение, а за разлика от китайчето, ще се возиш на моторАко търсиш малък разход примерно 3/100 изобщо забрави за всякакви такива видове мотори 400-600сс, а се ориентирай към скутер или мотор 125 4Т
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X