Обява

Свий
Няма добавени обяви.

crm250r или suzuki djebel250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от marcok
    кажете нещо за klr650
    Неподходящ за начинаещи поради теглото си ~ 150+ кг. , 52 hp. , 6-7/100 разход... общо взето не е от най добрите избори.. КЛР 600 е мн по-добре според мен от колкото 650-тката
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #17
      Един приятел имаше KLR650 (май все още го има даже).
      Купи го в много добро състояние (взе го внос от Гърция), обаче много скоро мотора придоби нелицеприятен вид (защото той го караше като служебен все едно)
      Мотора съм го карал и аз - според мен не става за хард ендуро - тежък е. Иначе тоз моя френд редовно ходеше до връх Ботев с него (даже го караше бос или по джапанки само).
      За асфалт (или софт ендуро) примерно е супер - върви много, стабилен е, не харчи чак толкова много и т.н.
      По едно време даже беше му присаждал бутало от ЗиЛ (след износване на оригиналното) и пак вървеше маторя
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • #18
        КЛР е поредния дрът 4Т варел става само за возене не за каране.Но пък за това продължението му КЛХ е мнг по добре но и тои сие един 4Т мъртвец
        Карам като мълния, се в дърветата се целя!

        Коментар


        • #19
          Re: crm250r или suzuki djebel250

          Първоначално публикуван от Different_Soul Преглед на мнение
          ..., ако си смениш и металния 13 литров резервуар с по-малък пластмасов и нещата се нареждат...
          Завчера купих един Джебел и наистина ми се ще да сменя резервоара оригиналния е за 16 или 18 литра и е железен, е не е грозен ама е огромен. Знае ли някой дали може да се смени с някакъв по-малък около 10литра пластмасов (от кой модел стават?) или в краен случай за железен?
          Теглих мотоциклета (със стартер) на кантар с 10 кила бензин и излезе 130кг. Свалих това онова и падна с 2.5 кила. Така че празен излиза 118кг.
          Иначе Djebel изглежда подходящ за хора които искат да карат умерено за удоволствие. Определено не е за нерваци и бързаци. Става и за начинаещи.
          born to be wild
          Кольо Ковачев

          Коментар


          • #20
            Re: crm250r или suzuki djebel250

            Преди няколко дни останах с едно приятно и с едно не толкова приятно впечатление пък от модела ЦРМ 250Р 92-3-та година...
            Мотоциклета се оказа доволно мощен но ми се стори ДООООСТА тежък
            Останах доста изумен, защото тук се говореше съвсем друго за този модел а то какво се оказа
            Като мощност не ми хареса в ниските но след 2000 оборота влиза в такт и дърпа доста приятно ! Според мен за начинаещите по-добре е Джебела защото 1-во гори по-малко (което означава повече каране с по-малко пари и повече тренировки за опознаване на машината и за учене) и 2-ро мощността му е много по-равномерно разпределена, а за тези, които искат малко по-силен модел препоръчвам модела Djebel 250 XC за разлика от по-широко разпространените 200 и 220 модели той е малко по-рязък !
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • #21
              Re: crm250r или suzuki djebel250

              Спрях се на модела CRM 250 и сега почвам да търся такава моторетка ! Смятам, че е по-добър вариант от ХТ или нещо такова Нека ако някой има повече информация да сподели, защото до 2 седмици ще трябва да съм се оборудвал вече
              Търсят се модели след 90-та година с обратната предница където са Този дето уж беше 93-та се оказа 90-та и го даваха за 2300, та предполагам че до 2600-2700, че и малко повече ще може да се намери нещо много добро и като модел и като състояние
              Минах през Kawasaki KMX 200, КХ 125, KX F 250, Yamaha ХТ 600, KTM LC4 350, Suzuki DR 350, Suzuki RM 125, Honda CRM 250, и смятам че има от всичко по малко, но ЦРМ-ката си е най-правилния вариант за дуракоустойчива, поврътлива, проходима и мощна машина
              Ето и примерна снимка на модела от 93-та година:
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • #22
                Re: crm250r или suzuki djebel250

                Даниеле, разгледай този сайт, ако не си го направил вече...
                http://www.crm250.com

                Коментар


                • #23
                  Re: crm250r или suzuki djebel250

                  Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                  Даниеле, разгледай този сайт, ако не си го направил вече...
                  http://www.crm250.com
                  Разгледано и прочетено отдавна
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • #24
                    Re: crm250r или suzuki djebel250

                    то хубаво но в момента има много навнесени рмх сове а срм и нещо се поизгубиха..а и честно казано за това дето си го мислиш мисля че по добре ще ти е с рмх

                    Коментар


                    • #25
                      Re: crm250r или suzuki djebel250

                      Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                      то хубаво но в момента има много навнесени рмх сове а срм и нещо се поизгубиха..а и честно казано за това дето си го мислиш мисля че по добре ще ти е с рмх
                      А де? И аз се чуда зящо точно определен мотор, а не набор от 2-3-4 подобни мотора?

                      Аз всъщност тръгнах да си купувам ДР 250, ама се върнах с ЦРМ 125...
                      Ако искаш да го спазарим?
                      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                      Коментар


                      • #26
                        Re: crm250r или suzuki djebel250

                        125 ендуро - не..
                        Просто съм убеден дори и без да съм карал такива какво ще се получи след 3-4 месеца каране....
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=10144 ето обявата ако има някой предложения да пише щото работата е на зор
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X