Обява

Свий
Няма добавени обяви.

crm250r или suzuki djebel250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • crm250r или suzuki djebel250

    Здравейте всички,нов съм ивъв форума и в карането и затова искамако може да ме ориентиратекакъв мотор да избера.Благодаря ви.

  • #2
    Щом си нов по-добре избери Джебела. Той е с много по-ниска мощност и е по-подходящ за начинаещ.
    К. Кулев

    Коментар


    • #3
      ами ами
      от 2 те то по убаво нема ше знаеш
      взимай срм а
      ако е в добро състояние
      е..въобще което е в по добро състояние него вземи
      но при еднакво състояние срм а е 100% по добре

      Коментар


      • #4
        Не се обиждай marcok но на слаб шофьор му трябва слаб мотор,не че няма да можеш да караш хондата но както писа Калин сузукито е доста по слабо и ще се научиш много по бързо да караш без да се страхуваш че мотора може да те изненада пък и не е за пренебрегване факта че джебела ще го продадеш по бързо и с по малка загуба като му се нарадваш.

        Коментар


        • #5
          благодаря ви,ще помисля и ще реша а за ямаха тт250 каквоще кажете?

          Коментар


          • #6
            абе слагаи си главата в торбата земи си 1 хонда ХР 400 тамън след време като се научиш да караш ще си имаш подходящ мотор .... а па и от началото нема да даваш много жега това е моя савет бурзо ше свикнеш да знаеш http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...003&f1=details погледни и това
            [url]http://snimka.bg/album.php?album_id=64575&photo=1[/url]

            Коментар


            • #7
              тук има едно сузуки mrdike.host.bg Но като модел Djebel в мобиле няма да не би е нулева сериа

              Коментар


              • #8
                mrbike.host.bg извинете

                Коментар


                • #9
                  Смятам, че едно такова моторче е направо направено за подобна цел, че и не само ! Теглото на този е 100 кг без бензин, което е направо изумително, защото ще имаш мотор 4 такта тежащ само 106 кг. при положение, че с него ще изминеш 200 км ! Което си е един много добре прекаран ден ! Ако говорим и за конкретния мотор в сайта смятам, че с една боя по корите ще имаш перфектна, надеждна и достатъчно силна машина, че да те искара почти навсякада, така че моето мнение е, че 31 коня са предостатъчни за начинаещ, а конкретния мотоциклет предлаган в този сайт е просто перфектен за целта ! (дано да не е прозвучало всичко това като реклама )
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • #10
                    Благодаря ти Different_Soul, и аз на този се спрях.макар че мислех и за TTR250.

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от marcok
                      Благодаря ти Different_Soul, и аз на този се спрях.макар че мислех и за TTR250.
                      Мисля, че тя ще ти е по-тежка, пък и джебелите (до колкото съм чел) знам, че са големи кучета и като цяло са по-добри.ТТР-ките за сметка на това мисля, че са по-мощни, но и 31 коня са достатъчни ! Аз със моите 16 кончета излизам почти навсякаде за където съм тръгнал
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • #12
                        Не пренебрегваи ямахата тя е с шест скорости и по добре върви по баири НО цената на тези в мобиле е много висока нереална според мен и годините също ТЕ са 93-94 виж некъде вносители в Варна и Бургас Иначе за TT-R250 до четвърта скорост идиално върви

                        Коментар


                        • #13
                          Някога имах джебел ида ти кажа по голям варел не съм виждал.Много е тежък и ако нема манивела трябва да ти кажа че ще си отбуташ. Но все пак аз съм пристрастен към 2Т-тата имного много не ме слушай
                          Карам като мълния, се в дърветата се целя!

                          Коментар


                          • #14
                            Само дас подчертая, че говоря за конкретния джебел от линка даден малко по-горе! а колкото до тежеста смятам че не са чак варели както описва колегата, но не са и кой знае колко тежки, но все пак да не забравяме, че имат стартер, който им слага сигурно поне 5 кг отгоре, ако си смениш и металния 13 литров резервуар с по-малък пластмасов и нещата се нареждат...
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • #15
                              кажете нещо за klr650

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X