Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за мотор CFMOTO 800MT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Да, аз също харесвам повече тенджерето.
    Транссексуалнният алп по принцип, не само последният ми напълно прозрачен.
    Не съм чайнофоб но нещата им са прекалено далеч от етапа в който е ОК да струват колкото останалите.
    Дори да приемем, че не са по-лоши, което все още е виц.

    Ма тя темата не е за нашите предпочитания все пак
    Враг усраине

    Коментар


    • #17
      https://www.advrider.com/f/threads/c...x-800.1513992/
      http://vbox7.com/play:84ee5e6e

      Коментар


      • #18
        Не е по темата вече, но нещата стоят по следния начин. Чайника отпадна като вариант и пробвах един ви-стром 1000, малко тежичък ми идва. Сега съм се насичил към трансалпа, като в събота ще ходя да го тествам в бултрако. Ако ми допадне имали някой, който може да съдейства за discount?

        Коментар


        • Стефан Данаилов
          Стефан Данаилов коментира
          Редактиране на коментар
          Ако не ти е спешно, на 20-ти април има мото изложение в зала “ Арена”, хем ще можеш да разгледаш разни марки на куп, хем ако държиш на Трансалп-а, от Бултрако може да дадат някоя отстъпка или безплатно оборудване. За по-малки пари ( с около 2 000лв.) може да погледнеш Triumph Tiger 660, а за 3 000 отгоре - Aprilia Tuareg 660. ( вероятно най-добрия в средния клас, ние Трансалпа по всички показатели). Ако не държиш на кубатурата и конете, можеш са погледнеш едно много интересно китайче от Испания - Rieju Aventura 500, с лицензни двигател от СВ500Х, но пълно с екстри, 190мм ход отпред и отзад, за 14.500-15.200лв само и уникален с това, че има два резервоара по 19-20 литра и съответно 1000км пробег , ако ги надумкаш и двата. И ако досега не си го загледал, провери и Yamaha Tracer 7 GT, сравнително потентен мотор, по-лек с 11 кг от ТрансАлпа, и с 3 300 лв. по-евтин…Излезе и новия Himalayan, с 450сс, 23см клиренс, 20см ход и отпред, и отзад, 181кг сух и само за 14 460 лв. Април и аз ще купувам някой от тия, но първо да седна и да ги усетя Успех!

      • #19
        Ти го уби с тоя пост.!
        До сега,ако се е чудел...сега му се ева мамата...
        Аз за парите на хондата бих взел едно друго нещо...ама няма да е ново...та да не го мешам и него.
        На мен тя ми е възмекичка стоково.Иначе лека като перце...по моите стандарти за тежко...ама аз се оплаквам от едни други кила нагоре...
        КТМ супер 1290 като му седнах след моето прасе все едно нямаше мотор под мен баси...да не говорим за разни машинки по 200 кила дето са.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • Стефан Данаилов
          Стефан Данаилов коментира
          Редактиране на коментар
          )) Аз уж за добро )) Нищо, де, ако не бърза и не се е врекъл на Трансалп-а, до 20-ти април има достатъчно време да си разгледа тия модели, да си пусне в тубата видеа с плюсове и минуси, откровени тестове и ревюта и сравнения между моделите - има и бла-бла, но има и много компетентни колеги и мото-журналисти.

      • #20
        А това Риежу наистина ли е Испанско? Мяза ми на китайче. Не че е лошо де. Даже много ми хареса. https://motohouse.bg/magazin/rieju-a...00-legend-2023 Даже има един червен в мобилето за 14 790 лева с ДДС. https://www.mobile.bg/obiava-5169210...u-aventura-500 И всичко си има ролбари, хендсгардове, алуминиева защитна плоча под двигателя, защита на радиатора, и даже, и централна стойка. А тези два резервоара по 20 литра са направо върха на сладоледа! Може да си джиткаш из България само с единият резервоар пълен, но тръгнеш ли надалече 40 литра са си 40 литра. Е верно, че тогава ще тежи малко над 200 кила мотора, но какво от това? То тогава и друг багаж ще имаш. Тоя двигател ще гори не повече от 3,5- 3,8/100. 47 коня, ако е двигателя на Хонда СВ 500. Стигат и хартисват. И капли 21х18. Разкош!
        Последно редактирано от ВладиЧ; 14-03-24, 18:43.
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • Стефан Данаилов
          Стефан Данаилов коментира
          Редактиране на коментар
          Риеху-то е испанче от Китай) Пълно копие на Chongqing Hengjian HJ500, но няма нищо лошо, тоя завод е правил почти 20 години двигатели за Хонда и много други работи. И да, в теглото от 190кг сух, ( и в цената) са включени стокови крашбари, защита генерация, защита радиатор и защита ръкохватки, общо 13 кг. Та като го сравняваме с другите мотори със сухо тегло, редно е да махнем тия 13 кг, защото никой друг не предлага тия екстри в цената и в теглото ( само РЕ Хималаян има крашбар). А за двата резорвоара, няма зор да ги думка човек и двата , като ще обикаля из Европа, но ако се запилее по Памир, Китай, някои части на Русия, по-добре да ги имаш тия 40 литра, и без това всички връзват допълнителни туби))

      • #21
        Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
        А това Риежу наистина ли е Испанско? Мяза ми на китайче. Не че е лошо де. Даже много ми хареса. https://motohouse.bg/magazin/rieju-a...00-legend-2023 Даже има един червен в мобилето за 14 790 лева с ДДС. https://www.mobile.bg/obiava-5169210...u-aventura-500 И всичко си има ролбари, хендсгардове, алуминиева защитна плоча под двигателя, защита на радиатора, и даже, и централна стойка. А тези два резервоара по 20 литра са направо върха на сладоледа! Може да си джиткаш из България само с единият резервоар пълен, но тръгнеш ли надалече 40 литра са си 40 литра. Е верно, че тогава ще тежи малко над 200 кила мотора, но какво от това? То тогава и друг багаж ще имаш. Тоя двигател ще гори не повече от 3,5- 3,8/100. 47 коня, ако е двигателя на Хонда СВ 500. Стигат и хартисват. И капли 21х18. Разкош!
        Днес звънях на дилъра, нямат наличен, но пристигат до две седмици след поръчката. В шоурума имали един демо и един клиентски, т.е. може да се види, пипне и усети. И много вероятно за изложението да сложат и чисто нов. След месец се прибирам в България специално за изложението, това ми един от фаворитите, нямам търпение да го пробвам. Като говорих с дилъра, изрично питах ( и ми потвърдиха) дали е точно копие на двигателя на Хонда и съответно дали са напълно заменяеми резервните части, защото има голяма вероятност догодина да правя Бали-София и си е друго двигателя да ти е от глобален бранд, а не от екзотична марка….

        Коментар


        • #22
          Първоначално публикуван от t-o-t-i Преглед на мнение
          Не е по темата вече, но нещата стоят по следния начин. Чайника отпадна като вариант и пробвах един ви-стром 1000, малко тежичък ми идва. Сега съм се насичил към трансалпа, като в събота ще ходя да го тествам в бултрако. Ако ми допадне имали някой, който може да съдейства за discount?
          Защо не видиш Ве Стром 650 щом 1000 ти е тежък ?
          емил златков
          паджеро 2.5тд
          ве стром 650

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X