Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тест на реален електроендуро мотоциклет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тест на реален електроендуро мотоциклет

    http://www.motorstv.com/videos?v=vCunIboMB-0

    вижте какво ще караме..в най скоро време
    мотора вече е в продажба в европа и си е реално ендуро ..а във филмчето доста добре и интересно са обяснили за какво става въпрос
    Последно редактирано от mitkov; 14-04-09, 13:04.


  • #2
    До: тест на реален електроендуро мотоциклет

    Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
    http://www.motorstv.com/videos?v=vCunIboMB-0

    вижте какво ще караме..в най скоро време
    мотора вече е в продажба в европа и си е реално ендуро ..а във филмчето доста добре и интересно са обяснили за какво става въпрос
    Интересна машина. Само не знам, ще си записвате бръмчане на плеърче, и ще си го пускате,, за да ви е по интересни ли?
    Където Бирата, Там и Аз...

    Коментар


    • #3
      До: тест на реален електроендуро мотоциклет

      Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
      Интересна машина. Само не знам, ще си записвате бръмчане на плеърче, и ще си го пускате,, за да ви е по интересни ли?
      И ще си напоим по един тампон с бензин за в носа
      Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

      Коментар


      • #4
        До: тест на реален електроендуро мотоциклет

        9000 Евро, найстина е мало скъпичко иначе си го купувам веднага, стига да могат да се сменят и батериите лесно

        Коментар


        • #5
          До: Тест на реален електроендуро мотоциклет

          За сега си е 'Прототип"!Няма да стане много скоро.

          Коментар


          • #6
            До: Тест на реален електроендуро мотоциклет

            Аз бих се раздвал мотора ми да е тих като колело.
            Но все още не са достигнали нужното ниво.

            Коментар


            • #7
              До: Тест на реален електроендуро мотоциклет

              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
              Аз бих се раздвал мотора ми да е тих като колело.
              Но все още не са достигнали нужното ниво.
              Не се ли губи чарът му тогава Все едно НИВА да вози като S класа
              Където Бирата, Там и Аз...

              Коментар


              • #8
                До: Тест на реален електроендуро мотоциклет

                Ето ви още един такъв електроМотор: http://www.zeromotorcycles.com/zero-x

                Коментар


                • #9
                  До: Тест на реален електроендуро мотоциклет

                  Не бих отказал един за гората е перфектен със тоя огромен въртящ момент за сравнение моя yz426 е с 50нм въртящ момент а електрическия 67нм които ги имаш още от най-ниските обороти.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Тест на реален електроендуро мотоциклет

                    Супер са за из града. За в гората още не са дорасли... Ако достигнат пробег от около и над 100км с едно зареждане при яко каране, запазвайки сегашните си характеристики - около 75кг, 30 коня - биха били реална алтернатива и с кеф бих си купил такова.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Тест на реален електроендуро мотоциклет

                      Страшна техника само,че нали видяхте тоя как си го отбута накрая а ако беше бутал по-баир тия 75кг щяха да му се видят бая повечко.А и най-важното бензин се носи в бутилки туби итн. А ток в гората в какво да си го занеса? Бензин и колега може да ти даде и до някоя къща да отидеш пак някой 1-2лт все ще ти даде а ток?А представете си израза : закъсахме и замръкнахме в гората едикаде си нека някой донесе 2-кофи ток? Не ,че съм против екологията но все пак има доста други глобални замърсители и доста неща които мога да направя(да не правя) в името на екологията но да се откажа от стандартен мотор и да се кача на тоя миксер айде няма нужда.Дори и да го докарат на вървене ,цена и тегло което не ми се вярва или поне не скоро все пак моя мотор е примерно 30кв а акумулатор с тая мощност ще е доста голям.И си остава моторче с което е доста рисковано да ходи в гората ако получи нормални характеристики става за из града или за писта а и времето за зареждане на батерията също е проблем който не е за подценяване.
                      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                      Sofrace Offroad Team

                      Коментар


                      • #12
                        До: Тест на реален електроендуро мотоциклет

                        Аз съм много за. На такова бих се качил. Но.
                        Доколкото познавам темата "прототип - конвеер", все едно за какво става дума, това също не съществува. Изглежда не е и прототип, а технологичен демонстратор. Това са още едни десет години.
                        Жалко.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Тест на реален електроендуро мотоциклет

                          То ако е за екото, по добре нещо на уран да се движи... Хем и повече ше издържа. Едно малко реакторче вместо двигател и си супер...
                          Където Бирата, Там и Аз...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Тест на реален електроендуро мотоциклет

                            сега гледам че новия прототип на опел примерно са го направили да има и двигател..който да дозарежда батериите ако се стигне до там да свършат
                            нищо чудно на нещо е такова ..едно 30-40сс двигателче да пътърка тихичко с постоянни еко обороти и да дозарежда батерията..така пак ще свърши по някое време но ще изкара много повече а и като спреш да си починеш някъде ..през това време ще я презареди доста

                            проблема като гледам за сега са батериите при тях технологията май малко бавно се развива

                            Коментар


                            • #15
                              До: Тест на реален електроендуро мотоциклет

                              Май забравихте тази тема а
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=43757
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X