Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Xmotos 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Xmotos 250

    tonyskn в Монтана има магазин за китайски мотори и има резервни части мога да намеря телефон ако се интересуваш.
    Поздрави,
    [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

    Коментар


    • #32
      До: Xmotos 250

      [QUOTE=menila;1117647]
      Приятел ако въобще имаше такъв мотор щеше да знаеш,че фактурната стойност на този мотор от същия мошеник който рекламирате в село Бистрица в близост до София е 1600 лв също така те кара да си купуваш от него масло за двигателя за да запазиш гаранцията от 1 година която не покрива повреда в двигателя както не покрива механични повреди и повреди по окачването е Бога какво ли покрива тази гаранция.
      Освен това познавам шест човека със същите мотори който със мен и моя приятел може би правят болшинството от клиентите на тази господин и неговите рекламни трикове в този и други форуми.
      Както вече казах мой те познати и приятели вече не караме Xmotos не защото не искат,а защото ни се налага в смисъл караш го ден правиш го седмица а когато ти потрябват части трябва да чакаш месец и на горе и хич не са толкова евтини ако за база приемем японските,а и идва момента в който ти писва да правиш нешто с което не можеш да мръднеш повече от километър тъй като резервоара му е има нема 2-3 литра,а харчи 30 на сто ,а да не говорим ,че със сигурност ще те остави някъде и на фона на всичко това някой да ми казва колко изгоден мотор бил това е няма да стане.
      В момента нямам скенер на разположение но до ден два ще публикувам фактурата и гаранцията която ми е предоставил същият този търговеца за да няма спекулации ,че едва ли не си говоря ей така.

      Коментар


      • #33
        До: Xmotos 250

        Първоначално публикуван от menila Преглед на мнение
        С това че не можеш да караш и потдържаш мотор ,не ти дава право да се изказваш че има ПОДСТАВЕНИ ЛИЦАдоволните от тази марка да си траят-така ли?щом не си доволен от мотора отиди да ти го ремонтират,или само си лаешза една година само спойлерите съм сменил,където са минали тези с японските мотори,и аз от там съм минал и продължавам да съм доволен поне за сега.
        Приятелю направи си фором за китайски кошници и не ни занимавай със себе си!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Коментар


        • #34
          До: Xmotos 250

          [QUOTE=rexolin;1118994]
          Първоначално публикуван от menila Преглед на мнение
          Приятел ако въобще имаше такъв мотор щеше да знаеш,че фактурната стойност на този мотор от същия мошеник който рекламирате в село Бистрица в близост до София е 1600 лв също така те кара да си купуваш от него масло за двигателя за да запазиш гаранцията от 1 година която не покрива повреда в двигателя както не покрива механични повреди и повреди по окачването е Бога какво ли покрива тази гаранция.
          Освен това познавам шест човека със същите мотори който със мен и моя приятел може би правят болшинството от клиентите на тази господин и неговите рекламни трикове в този и други форуми.
          Както вече казах мой те познати и приятели вече не караме Xmotos не защото не искат,а защото ни се налага в смисъл караш го ден правиш го седмица а когато ти потрябват части трябва да чакаш месец и на горе и хич не са толкова евтини ако за база приемем японските,а и идва момента в който ти писва да правиш нешто с което не можеш да мръднеш повече от километър тъй като резервоара му е има нема 2-3 литра,а харчи 30 на сто ,а да не говорим ,че със сигурност ще те остави някъде и на фона на всичко това някой да ми казва колко изгоден мотор бил това е няма да стане.
          В момента нямам скенер на разположение но до ден два ще публикувам фактурата и гаранцията която ми е предоставил същият този търговеца за да няма спекулации ,че едва ли не си говоря ей така.
          Първо не съм ти "приятел" и второ продължаваш да се съмняваш че имам такъв мотор,но както и да е!!!моят мотор е закупен за 2500лв а не за 1600лв както твърдиш ти!резервоарът му събира 5.5лтр.и харчи съвсем малко(около 1.3лт на един моточас)относно гаранцията е нормално да му се сменя маслото докато е в гаранция,иначе всеки може да си слага каквото му падне в двигателя! и моята гаранционна карта си пише че се отнася за двигателя-ти нима очакваш доживотна гаранция за мотор който струва толкова малко,и че преди да си купя този мотор ходих до ЕДИ моторцентър а там ми казаха че за офроуд моторите гаранцията е 6месеца!и ако имаше форум за китайски мотори щях да си пиша там.всъщност се отказвам да убеждавам някой който сигурно е на 12-15год.прилагам си снимка на мотора-зада няма повече "съмнения"
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #35
            До: Xmotos 250

            Първоначално публикуван от rexolin Преглед на мнение
            Приятелю направи си фором за китайски кошници и не ни занимавай със себе си!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Намирисва ми на расизъмявно пубера се дразни че има някакво по различно мнение от неговото-спокойно младеж,пий една боза,и по леко с удивителните!!!

            Коментар


            • #36
              От: Xmotos 250

              Този не знам дали ще пие боза ама ти май си пил една студена вода!

              Коментар


              • #37
                От: Xmotos 250

                Аз пък смятам да заключа темата за дълго.
                Някой ако има да каже нещо смислено по темата нека ми пише на лични съобщения да я отключа.
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • #38
                  Малко разследване по стара тема.

                  Прочетете мнение номер 34 по-горе и после вижте този http://durban.olx.co.za/250cc-x-moto...d-iid-54632254 сайт.
                  Съжалявам ако съм нарушил правила на форума.
                  Последно редактирано от Chinela; 18-03-11, 17:48.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Xmotos 250

                    Здравейте,

                    Знаете ли от къде могат да се купят моторите X Motos в БГ, в София или във Варна?

                    Поздрави!

                    Коментар


                    • #40
                      От: До: Xmotos 250

                      Първоначално публикуван от krazi_ Преглед на мнение
                      аз си купих такъв и съм много доволен .има мощност и добро окачване
                      досега несъм имал никакви пролеми ,дори при много гадни терени.
                      моя е въздухар е въобще не грее.а пък за 2400лв караш цял сезон
                      при втората употреба копуваш марка ама трябва първо да го срегнеш
                      и това са поне 1000лв.
                      Кплега с тези китайски консерви едва ще може да се кара по много гадни терени

                      Коментар


                      • #41
                        От: Xmotos 250

                        Не са лоши толкова тези мотори.Двигателите са им добре Сглобени. При нормално каране няма проблеми и с рамата, а доколкото разбрах китаиците от скоро са ги подобрили откъм рама.
                        Аз съм притежател на японски мотор 250кубика четИритактов и при зверско каране в гората едвали и тоЙ ще се кара много.
                        Последно редактирано от Helik; 02-05-14, 17:14.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Xmotos 250

                          Приятел има такъв.За учене става ,но за нещо по-сериозно - не.Леко странично падане и кормилото беше криво.Сега още го кара ,но много неща е сменил по него.Единственото му хубаво нещо е ниският му разход.

                          Коментар


                          • #43
                            здравеите,попаднах на едно такова китайско чудо за притегане,беше занемарено доста.Запалих го,но при при пълна газ от двигателя има един отдушник да речем,и потече масло.Нормално ли е?
                            HUSGVARNA 630 SMR
                            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                            Коментар


                            • #44
                              Ако са налели повече масло или е доста гъсто , е нормално да протече.
                              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X