Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Xmotos 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Xmotos 250

    Привет на всички запътил съм се да си купувам нов кросов мотор.
    За сега съм си харесал тази марка, за това искам да попитам дали има някой впечатления за съответната марка и дали има части за нея Макар че е нов.

    Техническо описание:

    Двигател 250сс/Четиритактов, Едноцилиндров
    Максимална мощност: 14.7KW / 7000 ± 5% R / мин.
    Охладителна система: Въздушно охлаждане??
    (ако става въпрос за мотора от снимките - то той е с течно охлаждане)!!
    Запалвне: Манивела + Електрически Старт
    Карбуратор: 30 мм японския карбуратор
    Предаване: 5 скорости (1-0-2-3-4-5)
    Предни амортисьори: Регулируеми
    Задни амортисьори: Регулируеми
    СПИРАЧКИ: Предните и задните са хидравлични дискови спирачки
    Обем на резервоара: 5.5 L 1,1 резерва
    Предна Гума размер: 80/100 - 21 "
    Задна Гума размер: 110/100 - 18 "
    Габарити на мотора: 200 х 85 х 120 cm
    Малко Повече инфо тък за моторчето
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Жоро Донечки; 19-02-09, 12:34.

  • #2
    До: Yamaha Xmotos 250

    Т'ва е поредния Китайски кръжочен боклук,които в близко бъдище няма да замяса на Ямахата.......,ако ще с две Микунита да е.....по добре Корейски ако питаш мен.

    Коментар


    • #3
      До: Xmotos 250

      На пръв поглед външно изгкежда страхотно пресполагам и цената е добра но аз бих предпочел Японско втора употреба отколкото ново ама Китайско
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      Коментар


      • #4
        До: Xmotos 250

        аз си купих такъв и съм много доволен .има мощност и добро окачване
        досега несъм имал никакви пролеми ,дори при много гадни терени.
        моя е въздухар е въобще не грее.а пък за 2400лв караш цял сезон
        при втората употреба копуваш марка ама трябва първо да го срегнеш
        и това са поне 1000лв.

        Коментар


        • #5
          До: Xmotos 250

          Е какво има да му стягаш чак толко че 1000 лева да похарчиш!? Масло+филтър,свещ,гуми 300 лева в най лошият случай! (Е са ако земеш някой супер боклулк,то може и повече да излезне! Но принципно за това имам очи,да гледаме!) Да излезне нещо дето не се гледа аиде 200 лева да дадеш още! Пак са 500лв,но пък 1000 за стягане! Незнам!

          Коментар


          • #6
            До: Xmotos 250

            За саЪжаление и аз си купих сьЪщия мотор!Не изкара и 2 месеца.МоиЙ приаЯтел си взе сьЪщия и ефекта беше сьЪщия.Абсолютно всичко по него се скапва и на края ще разберете че сте си дали парите на виаЯтаЪра.И на края бих помолил колеги или предприемчиви таЪрговци като в този случаиЙ да не подвеждат хората че този мотор става за нещо друго освен да изглежда добре!
            Последно редактирано от Жоро Донечки; 08-09-09, 14:42. Причина: Ъ; Й; Я...

            Коментар


            • #7
              До: Xmotos 250

              Първоначално публикуван от krazi_ Преглед на мнение
              аз си купих такъв и съм много доволен .има мощност и добро окачване
              досега несъм имал никакви пролеми ,дори при много гадни терени.
              моя е въздухар е въобще не грее.а пък за 2400лв караш цял сезон
              при втората употреба копуваш марка ама трябва първо да го срегнеш
              и това са поне 1000лв.
              Колега кое му е доброто на окачването аз само като му гледам предницата колко ход има колкото едно колело.А относно потдръжката на японския мотор може дадеш 1000 лв ама забравяш за ремонти а на това трябва да ги даваш постоянно и пак си е боклук
              0888 074 049

              Коментар


              • #8
                До: Xmotos 250

                Kолега преди бях писал по подобна тема и съжелявам че се повтарям но такъв мотор за мен пет пари не струва и само ще съжеляваш че си си дал парите на вятъра. Мой приятел си купи същия мотор и на второто излизане в гората рамката се "разцепи" на две и се преби зверски. Ти си направи сметката сам. Поздрави.
                0878424143
                0887424150

                Коментар


                • #9
                  До: Xmotos 250

                  Един приятел си купи същия. Сигорно не е карал 2 дена и долната част на радиатора се пукна. Оказа се, че тази част е ПЛАСТМАСОВА.
                  Още едно нещо което говори за качеството на китайската техника.
                  Фантата

                  Коментар


                  • #10
                    До: Xmotos 250

                    Освен че радиатора е пластмасов сегментите на боталото които се оказа че трябва да сменям след по малко от месец защото мотора пуши сиреч гори масло.Та вапросните сегменти се огъваха като тел и маистора ми обясни че технологично живота на този двигател е месец два омерено каране заради матерялите вложени в него!по добре нов китаец отколкото ......!Да ама не

                    Коментар


                    • #11
                      До: Xmotos 250

                      Истината е,че колкото и бедни да сме,евтиното винаги излиза скъпо.Външния вид е смешен направо,но като си го взел ти ще коментираш след време.
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Xmotos 250

                        Със ТОТАЛ ЩЕТА коментара се изчерпва

                        Коментар


                        • #13
                          До: Xmotos 250

                          Включвам се в темата,за да изкажа и мойте впечатления от моторите xmotos и по специално от 250сс с водно охлаждане-имам го от около година,абсолютно никакви проблеми не ми е създавал!поучукахго от тук от там,но само пластмасите отидоха,а от магазина ми пратиха други и сега изглежда като нов!преди да го юркам му направих добра разработка и сложих възможно най хубаното масло MOTUL 300V 15W50 и го сменявам на 20-30мото часа.на колегата който му се е наложило да сменя сигменти почти веднага след като го е закупил-най вероятно не е направил нужната разработка,всички знаем колко важно е това за новозакупен мотор.един познат има същият но със въздушно но го кара рядко и още няма мнение кой знае какво,това е от мен!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Xmotos 250

                            Странно. Двама човека с първото си мнение във този форум защитават мотора и са доволни собственици... утвърдените участници плюят по него отново от опит с марката... Изводите оставям на питащия...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Xmotos 250

                              Първоначално публикуван от Twisted Преглед на мнение
                              Странно. Двама човека с първото си мнение във този форум защитават мотора и са доволни собственици... утвърдените участници плюят по него отново от опит с марката... Изводите оставям на питащия...
                              Регистрирах се в този форум,само за да споделя собственото си мнение за марката!далеч съм от мисълта да правя някаква реклама ,пределно ми е ясно че има разлика между японско и китайско.но за момента съм си доволен от мотора! трябва ли тези с китайските скутери,мотори и атвта да си направим друг форум?всъщност идеята не е лоша

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X