Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся си мотор - начинаещ съм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Търся си мотор - начинаещ съм

    Първоначално публикуван от Semir Преглед на мнение
    Здравейте Значи преглеждах форума, гледах снимки и четох мн нещта и мн ми хареса Honda CRF 250R ако някои знае колко пари ще дам за такава машина
    Ти наи вероятно си като Нео от Матрицата и бързо възпреемаш материала.Така че едно 5-10-15 хиляди те устройват....... според зависи...колко точно си склонен да дадеш.....

    Коментар


    • #32
      До: Търся си мотор - начинаещ съм

      Зави си дали ще я копуваш нова или стара. Ако е нова нещата пак си се въртят около 10-те хиляди. Мажду другото в форума се продават чисто нови хонди црф 250 Х потърси, колегата и лизинг предлагаше. Ако пък го зимаш стар там нещата са си до състояние. Горещо ти препоръчвам ако взимаш 2ра ръка да помолош някой от настоящите и бифши ЦРФ манияци, Чинела, Жоро Хаджиеф, Ясен и тн. Ще ги намериш в темата ЦРФ мания Те са пичове и съм сигурен, че ще ти помогнат. Слушаш ли ги тях ще намериш своят ЦРФ
      Ако пък не ти стигат пари за ЦРФ погледни КЛХ-четата чисто новите. Те май са най-евтини а не е лош мотор.
      KAWASAKI Let the good times roll

      Коментар


      • #33
        До: Търся си мотор - начинаещ съм

        Ок

        Коментар


        • #34
          До: Търся си мотор - начинаещ съм

          А бе нема лабаво тука,кой каквото кара това и препоръчва дали ново или втора употреба няма значение само да е от нашата марка а и ако и модела издокараме това вече е върха.Ако не ти стигнат парите за Хонда или Кавазаки си вземи па еднаВР-ка 250,може и чисто новичка.
          [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

          Коментар


          • #35
            До: Търся си мотор - начинаещ съм

            Първоначално публикуван от Semir Преглед на мнение
            Здравейте Значи преглеждах форума, гледах снимки и четох мн нещта и мн ми хареса Honda CRF 250R ако някои знае колко пари ще дам за такава машина
            И ти май не знаеш какво искаш, пич ?!
            CRF 250 R не е ЕНДУРО мотор ! Той си е типичен кросов представител. Този мотор ще те мъчи в гората, гаранция ! Освен това няма и ел.стартер.
            Аз не ти го препоръчвам за ендуро.
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #36
              До: Търся си мотор - начинаещ съм

              Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
              някой от настоящите и бифши ЦРФ манияци, Чинела, Жоро Хаджиеф
              Ха ха,Чинела е станал бивш.
              Тази публикация май е за съд!

              Коментар


              • #37
                До: Търся си мотор - начинаещ съм

                Никак даже не е бифш Просто като се сетя за ЦРФ и някакси неговата фигура ми изплува в съзнанието и затова го писах първи
                А, че си хваля модела и марката какво лошо има ли? Всичко си е въпрос на лично усещане към мотора. И да мисля, че е по-евтин и от вр и от црфХ а въобще не са му за подценяване характеристиките. И за в бъдеще ще го хваля и ще го препоръчвам не само щото ми е любим и карам такъв а и защото според мен е подходящ за начинаещи а в същото време и доста напреднал райдър ще го кара без да се оплаква кой знае колко
                KAWASAKI Let the good times roll

                Коментар


                • #38
                  До: Търся си мотор - начинаещ съм

                  Опа сори обарках се имах предвид Honda CRF 250 X . Значи цената е към 10 хиляди така ли

                  Коментар


                  • #39
                    До: Търся си мотор - начинаещ съм

                    Първоначално публикуван от Semir Преглед на мнение
                    Опа сори обарках се имах предвид Honda CRF 250 X . Значи цената е към 10 хиляди така ли
                    Колега- ти до сега какво си карал? Аз лично отдавана карам всякакви "караджейки" и по асфалта и извън него. Напоследък се запалих по ендуро преходи от моя приятел НИКИ и от Жоро Витлиемоф/неформален лидер на плевенската група/. Та си изгубих мисълта- мотора който си решил да си вземиш трябва не само да можеш да се държиш отгоре му, ами и да му даваш "ГАС". И когато ти омекнат китките, /дано никога да не ти се случва/ той реши да се счупи дали ще можеш да го добуташ до вкъщи??? Така че ако не си карал много такъв тип мотоциклети вземи на заем от някой твой приятел или "ФР" както си писал по горе назаем някаква машина и сам прецени за коя категория си.
                    P.S.- "Не всичко което лети се яде" Това е моето виждане и моя съвет - УСПЕХ.
                    [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                    Коментар


                    • #40
                      До: Търся си мотор - начинаещ съм

                      Първоначално публикуван от Semir Преглед на мнение
                      Опа сори обарках се имах предвид Honda CRF 250 X . Значи цената е към 10 хиляди така ли
                      Намират се и по-евтини.
                      Звънни на тия два телефона:
                      0885608730
                      0895609511
                      и намери някой, който разбира да дойде с теб и да ти избере !
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #41
                        До: Търся си мотор - начинаещ съм

                        Малее пича последно на чисто нов мотор ли се спря
                        Май парите за нищо ги няма
                        Колко хора толко и мнения,според мене един XR250 ще му е екстра,не е много силен,ама на неговите кила няма и да му е слаб,и е много здрав,не му трябва такава поддръжка като на гореизброените модели,а като се има впредвид че е на 14 години и още повече начинаещ това си е от значимост.Сега може някой да почне да ме дави че щял да му е тежък....мисля че за начинаещ ще му е перфектно ама подчертавам това си е мое мнение....най добре пича да пробва няколко модела и да си хареса нещо

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X